Skip to content

Co mam zrobić, jeśli mój Samsung Galaxy S7 lub S7 Edge ładuje się wolno lub nie wykrywa szybkiego ładowania?

20 de listopad de 2022

Ładowanie naszego telefonu komórkowego stało się codziennym zadaniem i stawianie czoła chwilom, w których to się dzieje ładuje się bardzo wolno lub nie włącza opcji szybkiego ładowania Jest to coś bardzo frustrującego i częstego. Dlatego w tym momencie weźmiemy pod uwagę etui Samsung Galaxy S7 i S7 Edge, które wolno się ładują.

Zwykle te telefony komórkowe mają opcjęszybkie ładowanie, który znajduje się w opcjach. po prostu musielibyśmy aktywuj go, aby cieszyć się tą korzyścią i przestań się frustrować, często ładując telefon.

Jak włączyć opcję szybkiego ładowania przy powolnym ładowaniu Samsunga Galaxy S7 i S7 Edge?

Aby aktywować tę opcję szybkiego ładowania, wystarczy przejść do „ustawień” i zlokalizować „ustawienia baterii”, a następnie „aktywować opcję szybkiego ładowania kablem”. W ten sposób bateria powinna ładować się szybciej.

Gdy ta opcja jest aktywna, będzie działać tylko podczas ładowania kablem USB. Ponieważ poprzez ładowanie bezprzewodowe nie będzie kompatybilny z opcją szybkiego ładowania tych Samsungów.

Trzeba też zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz, a mianowicie Wiele popełniają poważny błąd nieużywania oryginalnej ładowarki mobilnej, ale używania tej z innego telefonu, przywiązując do tego niewielką wagę. Nie wiedząc, że pomimo tego, że telefon można ładować dowolną ładowarką, niszczysz go.

Zaleca się, aby jeśli zamierzasz korzystać z szybkiego ładowania, musisz spróbować nie używać uczciwie mobilny podczas ładowaniaponieważ temperatura, jaką pobiera, jest zbyt wysoka i w ten sposób można tylko uszkodzić urządzenie.

Jak naprawić powolne ładowanie?

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest wyłącz komputer i uruchom go ponownie podobno normalne. Jednak gdy na ekranie pojawi się logo Samsung Galaxy, musisz zwolnić klawisz „Zasilanie” i przytrzymać klawisz „Głośność”.

Spowoduje to, że nasz telefon uruchomi się ponownie w „Trybie awaryjnym”. Aplikacje, które mogą ulegać awariom, zostały naprawione a te, które wpływają na ładowanie naszego telefonu są eliminowane.

Gdy Samsung Galaxy będzie działał w „trybie awaryjnym”, będziesz miał taką możliwość pracować bez aplikacji innych firm. W tej chwili powinieneś sprawdzić, czy ładowanie Twojego Samsunga Galaxy przebiega normalnie, czy też nadal jest powolne.

port micro usb urządzenia samsung s7

Jeśli problem będzie się powtarzał, pierwszą rzeczą do zrobienia jest ponownie wyłącz telefon. Podczas włączania musisz jednocześnie przytrzymać klawisze „Home”, „Power” i „Volume”. To, dopóki logo Samsunga nie pojawi się ponownie

Gdy pojawi się logo Androida, przyciski zostaną zwolnione. Zobaczysz ekran, na którym można poruszać się za pomocą przycisków telefonu komórkowego i będziesz musiał Wyczyść partycję cachenastępnie ponownie uruchamiając terminal.

Normalną rzeczą byłoby to, że w tym momencie telefon komórkowy ładuje się jak zwykle, a nie powoli. A nawet wtedy mogą wystąpić pewne problemy. W takim przypadku zalecamy powtarzaj powyższą operację, aż pojawi się ten sam ekran.

Jednak będziesz musiał dać opcję wyczyszczenie danych / przywrócenie do ustawień fabrycznych, co skłoniłoby nas do przywrócenia go do ustawień fabrycznych i wprowadzenia go przyciskiem „Zasilanie”. Po całkowitym ponownym uruchomieniu telefonu komórkowego musisz sprawdzić, czy obciążenie działa tak, jak powinno, co powinno działać poprawnie.

Dlaczego szybkie ładowanie jest wyłączone?

ten sam możesz włączyć lub wyłączyć, jak chcesz. Należy pamiętać, że wprowadzanie większej ilości energii przy szybkim ładowaniu powoduje nadmierne nagrzewanie się telefonu komórkowego, dlatego należy zachować w tym względzie dużą ostrożność, ponieważ bateria może ulec atrofii.

Więc po wykonaniu każdego kroku zdarza się, że powolne ładowanie Samsunga Galaxy S7 i S7 Edge nie zostało naprawione, problem jest w rzeczywistości prosty. Gdy telefon komórkowy otrzyma aktualizacjębez względu na to, jak drobne, zdarza się, że szybkie ładowanie jest po prostu wyłączone.

I musiałbyś wykonać kroki aktywacji szybkie ładowanie za pomocą ustawień. Trzeba wziąć pod uwagę, że szybkie ładowanie działa tylko z oryginalną ładowarką urządzenia, nie opłaca się nawet mieć innej ładowarki tej samej marki. Tylko z tym, które zostało dostarczone z naszym urządzeniem.

dołącz do naszego kanału telegram