Skip to content

Co mam zrobić, gdy nie mogę wysyłać ani odbierać poczty na moim Samsungu Galaxy J7?

15 de październik de 2022

Niektóre problemy odzwierciedlone w poczcie podczas korzystania z j7, są one związane z wysyłaniem e-maili w Samsung galaxy j7, w tym sensie e-maile nie mogą być odbieranelub, co gorsza, nie można ich poprawnie wysłać do adresatów, co w rzeczywistości oznacza zły czas dla tych, którzy chcą lub muszą prowadzić interesy związane z pocztą e-mail.

Problemy z możliwością wysyłania maili na Samsung Galaxy J7

W tym sensie te błędy są normalne i są łatwe do rozwiązania, prawda jest taka, że ​​nie mają żadnych komplikacji, najprawdopodobniej otrzymasz alert wskazujący „Niestety poczta się zatrzymała„, jeśli to jest problem, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie tego irytującego i okropnego błędu.

Dlaczego nie można wysyłać e-maili na Samsung Galaxy J7?

Istnieje kilka problemów, które mogą obejmować problemy z połączeniem lub problemy w antena telefonuczasami problem jest tylko z powodu odbioru i to jest udowodnione, wystarczy zobaczyć, jak dobry jest twój odbiór i w ten sposób mieć pewność, że problem nie pochodzi z tego miejsca, jednak jest to, gdy telefon jest nowy i przyszedł z problemem fabrycznym lub gdy został bardzo mocno uderzony.

W tym sensie są różne przyczyny, te przyczyny mogą pochodzić z różnych źródeł, od połączenie internetowe lub że sieć nie jest zarejestrowana, dopóki konto nie zostanie poprawnie wprowadzone, czasami dane się kończą, a poczta po prostu nie może zostać wysłana, zalecamy sprawdzenie, ile masz dostępnych danych, jeśli zakontraktowany pakiet danych ma pewną liczbę slotów.

Te aspekty mają wpływ i są bardzo częste, tutaj nie będziemy okłamywać większości problemów związanych z pocztą e-mail pochodzą z połączeniamoże to być również wirus, który należy usunąć

Zawsze musisz zweryfikować swoje połączenie internetowe, wchodząc w przeglądarkę, którą mam próbowałeś odwiedzić stronę internetową takie jak ten link

Rozwiązywanie problemów z pocztą e-mail w Samsung Galaxy j7

Część 1:

 • Otwórz ustawienia telefonu.
 • Wybierz menedżer aplikacji.
 • Na liście musisz wybrać e-mail.
 • Wyczyść pamięć podręczną i dane.

Część 2:

 • Wyłącz telefon komórkowy.
 • Włącz telefon komórkowy, naciskając Zwiększanie głośności + przycisk home
 • Po włączeniu i pojawieniu się logo Samsung należy zwolnić przyciski
 • wybierz, gdzie jest napisane „wyczyść pamięć podręczną”
 • Po zakończeniu procesu musisz ponownie uruchomić telefon komórkowy.

Część 3:

W przypadku, gdy żadna z zastosowanych alternatyw nie działa, konieczne jest wyeliminowanie konto e-mail i wprowadź go ponownie, ale po ponownym uruchomieniu, w ten sposób upewnisz się, że problem nie dotyczy bezpośrednio telefonu komórkowego.

Mamy nadzieję, że w ten sposób uda Ci się rozwiązać swój problem.W takim przypadku, jeśli nie rozumiesz, możesz ponów krokizawsze dobrze jest przejrzeć to, co zostało zrobione w kółko, aby sprawdzić, czy możliwe jest znalezienie rozwiązania, istnieją niesamowite aplikacje dla tego telefonu komórkowego, których nie można przestać używać.

błąd odbierania poczty j7

Alternatywa do wysyłania e-maili, jeśli Twój Samsung Galaxy J7 nie wysyła

Jeśli masz problemy z urządzeniem do wysyłania e-maili, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to użyć niektórych z poniższych aplikacji, aby móc wyślij wszystkie e-maile, które chcesz w każdej chwili.

 • Perspektywy: jeśli często korzystasz z konta Outlook pobierz aplikacjędzięki czemu będziesz mieć bezpośredni dostęp do całej swojej skrzynki odbiorczej i będziesz mógł spokojnie wysyłać e-maile.
 • CloudMagic: w tej aplikacji możesz dodaj do 5 kont e-mail różne, dzięki czemu możesz pisać e-maile z dowolnego z tych adresów bez opuszczania tej samej aplikacji.
 • Iskra: oferuje swoim użytkownikom interaktywny i bardzo użyteczny interfejs, jest kompatybilny z większością przewoźników pocztowych elektroniczny, poza tym, że jest całkowicie wolny.
 • mój mail: jest to aplikacja, która pozwala łączyć różne konta, jedną z najbardziej wyróżniających się funkcji jest powiadomienia push w czasie rzeczywistymco oznacza, że ​​pokaże Ci, kiedy nowa poczta pojawi się na głównym ekranie.

Nie będziesz miał problemu z pisaniem wiadomości e-mail, oprócz łatwości, jaką oferują dzięki możliwości powiązania różnych kont, z powiadomieniami w czasie rzeczywistym, a także środowisk graficznych, które są krzykliwy dla wszystkich; wypróbuj każdy z nich, wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba i ciesz się możliwością zarządzania pocztą e-mail z urządzenia mobilnego.

dołącz do naszego kanału telegram