Skip to content

Co mam zrobić, gdy na moim urządzeniu z Androidem pojawia się komunikat „Nie mogę się zalogować lub otworzyć Messengera”?

17 de luty de 2022

Mamy do czynienia z problemem, który wydaje się dość powszechny wśród użytkowników aplikacji na urządzeniach z systemem Android. Tego typu błędy zwykle pojawiają się, gdy występują pewne konflikty, które nie pozwalają na prawidłowe działanie systemu czatu Messenger. dlatego tutaj znajdziesz rozwiązanie wiadomości z „nie mogę się zalogować lub otworzyć Messengera”

Jeśli napotkałeś ten problem i nie wiesz jeszcze, jak go naprawić, nie martw się! Istnieje kilka opcje, które mogą nam pomóc cofnąć ten irytujący błąd. Jeśli do tej pory nie byłeś w stanie uruchomić tej aplikacji Messenger na swoim urządzeniu, w kolejnych wierszach znajdziesz absolutnie wszystkie informacje, które powinieneś wiedzieć, aby to osiągnąć.

Rozwiązanie błędu „Nie można się zalogować lub otworzyć Messengera”

Cóż, zaczynając od naszego krok po kroku, wiemy, że Messenger jest częścią usługi komunikatora jakie oferuje nam Facebook, od kilku lat zaczął działać jako aplikacja zewnętrzna do Facebooka, czyli można z niego korzystać samodzielnie, choć oczywiście do korzystania z niego wymagane jest konto w słynnym serwisie społecznościowym.

Tego typu błędy podczas uruchamiania aplikacji Messenger są powszechne i występują od kilku lat na urządzeniach z systemem Android z różnych powodów. Niezależnie od tego, czy masz starą wersję Androida, czy też sama aplikacja musi zostać zaktualizowana do najnowszej wersji, istnieje wiele opcji do wypróbowania, które mogą służą do rozwiązania tego błędu.

A więc musimy połączyć jedną z pierwszych opcji, którą należy wziąć pod uwagę, jest to, że bardzo często te błędy są związane z nie mamy zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji Messenger i w takim przypadku należy to sprawdzić, upewniając się, że nie ma dostępnej aktualizacji. Dla tego:

 • Otworzymy Sklep Google Play.
 • W wyszukiwarce piszemy „Messenger”.
 • Sprawdzamy, czy pojawiła się opcja „Aktualizuj” i jeśli tak jest, klikamy, aby rozpocząć aktualizację.

Jeśli problem nadal występuje, istnieją inne opcje, które powinniśmy wypróbować Aby spróbować, aby aplikacja działała poprawnie:

 • Przejdź do menu aplikacji i wybierz sekcję „Ustawienia”.
 • Poszukaj opcji „Aplikacje”, w której pokazane są wszystkie zainstalowane aplikacje.
 • Znajdź aplikację „Messenger” i kliknij ją.
 • Otrzymamy wiele opcji i informacji o aplikacji, które podamy kliknij „stop” lub „wymuszaj zatrzymanie”.
 • Przechodzimy również do czyszczenia pamięci podręcznej aplikacji.
 • Wychodzimy do naszego głównego menu i próbujemy ponownie uruchomić Messengera.

logo komunikatora z efektem papieru na czarnym tle

Opcje do rozważenia, jeśli problem będzie się powtarzał

W normalnych warunkach już powinieneś był znaleźć rozwiązanie do wiadomości Wiadomość „Nie mogę się zalogować lub otworzyć Messengera”. Biorąc pod uwagę, że tak jak powiedzieliśmy, zwykle jest to problem z wersją, którą zainstalowaliśmy na naszym komputerze, lub awaria aplikacji.

W każdym razie, jeśli problem nadal występuje, nie martw się! Wciąż mamy do zrealizowania opcje rozwiązania. W tym wypadku, nadal możesz wypróbować następujące alternatywy:

 • Odinstaluj aplikację Messenger i zainstaluj ją ponownie.
 • Jeśli problem pojawił się po aktualizacji aplikacji, spróbuj pobrać starszą wersję Messengera. Wyszukaj w Internecie pakiet APK
 • Uruchom ponownie urządzenie mobilne i spróbuj ponownie, aby uruchomić aplikację.
 • Jeśli Twój problem polega na tym, że masz mało dostępnej pamięci, a aplikacja zajmuje dużo miejsca, spróbuj zainstalować Messenger Lite.

Po wszystkich powyższych, powinieneś być w stanie korzystaj z Messengera bez żadnych niedogodności, pamiętaj, aby wykonać każdy krok co do litery, zanim spróbujesz następnego. Zaleca się, aby zawsze aktualizować aplikacje i regularnie czyścić pamięć podręczną urządzenia, co może czasami powodować pojawianie się takich błędów.

Chociaż nie ma dokładnego powodu, dla którego Messenger przestał dla nas działać, realizacji ww. zaleceń, może zapobiegać lub pomagać, gdy aplikacja ma tendencję do zamykania się lub nie chce działać poprawnie. Jeśli jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tematu będą się utrzymywać, możemy wejść do usługi pomocy Messengera, aby można było ją rozwiązać.

dołącz do naszego kanału telegram