Skip to content

Charakterystyka koreańskiego Samsunga Galaxy S5, wszystko, co musisz wiedzieć o tym telefonie komórkowym

17 de styczeń de 2023

Mobilny Galaxy S5 LTE-Aktóry jest lepiej znany jako Koreański Galaxy S5 jest prawie taki sam, jak standardowy projekt oryginalnego S5. Ale jak już powiedziałem, to tylko projekt, ponieważ ma wiele rzeczy, które je wyróżniają, o czym opowiem dzisiaj w tym artykule. Samsung wie, co zrobić, aby wszyscy o nich mówili, tym razem zrobili to, wprowadzając dwa S5 z różnymi rzeczami, które sprawiają, że zastanawiasz się, który z nich powinieneś kupić.

To normalne, że chcesz wiedzieć, że to wszystko Koreański Galaxy S5co odróżnia go od oryginału i to, że też miałem wątpliwości, ale nie martw się, ponieważ powiem ci, co musisz wiedzieć o tym telefonie komórkowym i co sprawia, że ​​​​tak różni się od oryginalnego modelu.

Zawiera koreański Samsung Galaxy S5

Tym razem koreański Galaxy S5 ma srebrną chromowaną ramkęjest wyposażony w czytnik linii papilarnych na przycisku home, inny aparat i w przypadku koloru, Samsung zdecydował się na Rose Gold zamiast srebra do czego zawsze jesteśmy przyzwyczajeni. Jeśli chodzi o wygląd, rzeczy, o których mówiłem wcześniej, oraz znak LTE-A z tyłu telefonu komórkowego to jedyne rzeczy, które się różnią.

Dane techniczne Samsung Galaxy S5 koreański

Teraz powiem ci, jakie są specyfikacje techniczne, które odróżniają go od oryginalnego Galaxy S5. Aby uruchomić pamięć RAM, rozdzielczość ekranu SoC i jaki jest modem Cat6.

Samsung zdecydował się wyposażyć koreańskiego S5 w m.in Procesor Qualcomm Snapdragon 805 SoC, który ma procesor Krait 450 o szybkości 2,5 Ghz. Prawda jest taka, że ​​​​dokonała dużej zmiany w procesorze, ponieważ oryginał ma Snapdragon 801 SoC, dzięki czemu koreański S5 jest pierwszym telefonem komórkowym z tym nowym chipem. Pamięć RAM zwiększona do 3 GBco było naprawdę konieczne, aby móc wprowadzić ulepszenia.

Rzeczywistość jest taka, że ​​kilka problemów, które zostały z Galaxy S5 nie będzie ich już można znaleźć w wersji koreańskiej, co oznacza, że S5 LTE-A jest znacznie lepszy niż oryginał.

2

Ekran i bateria Samsung Galaxy S5 Koreański

Bateria litowa 2800 mAh, taka sama jak oryginalna wersja, ale nadal koreańska, która ma rozdzielczość QHD (2560×1440) z ekranem Super AMOLED i normalny S5 z 1920×1080 z super AMOLED FHD, lBateria trzyma znacznie dłużej na Koreańczyku pomimo znacznie wyższej rozdzielczości.

Więc jeśli musisz wybrać między jednym z dwóch zdecydowanie Powinieneś mieć koreański, ponieważ ma znacznie lepsze specyfikacjeto ulepszona wersja oryginalnego S5.

dołącz do naszego kanału telegram