Skip to content

Błąd rozwiązania 1001 „Nie można połączyć się z usługą Netflix” Dlaczego serwis Netflix nie działa?

16 de Maj de 2021

W tych czasach pandemii pierwszą rzeczą, której szukamy, jest plik sposób, aby nas rozproszyć. Zaczynamy gotować przepis, który widzieliśmy w Internecie, dekorujemy ogród samouczkiem na YouTube, robimy selfie i przesyłamy je do sieci społecznościowych, uczymy się grać na tym instrumencie muzycznym, który trzymaliśmy głęboko w naszym domu. lista odtwarzania z twoimi ulubionymi piosenkami lub jesteś jednym z klasyków, wolimy iść spać cały dzień, aby oglądać seriale i filmy.

Co to jest Netflix?

Netflix to usługa przesyłania strumieniowego i umożliwia swoim użytkownikom oglądanie seriali, filmów dokumentalnych i wszelkiego rodzaju filmów animowanych, akcji, komediowych, romantycznych itp. Płacenie miesięcznej lub rocznej subskrypcji zależy od wybranego planu. Jedyne, o co prosi, to utrzymanie połączenia internetowego na urządzeniu, na którym masz zamiar odtwarzać swój serial lub film.

Ta aplikacja jest dość popularny i zwiększył liczbę obserwujących w ostatnich latach, więc nie przegap niczego innego i pobierz Netflix już teraz.

Jeśli chcesz być częścią tej społeczności, najlepszym rozwiązaniem będzie utworzenie konta Netflix. Więc nie przegapisz cała zawartość ani o nowych filmach, serialach i dokumentach, które niedługo wyjdą na ekrany.

Aplikacja nie ma żadnych reklam podczas oglądania filmów ani czegokolwiek, więc możesz cieszyć się tym w pełni bez przerw. Jest wielu użytkowników, którzy zgłosili skargi na platformę, ponieważ pojawiła się reklama, która mówi „Kod błędu 1001 – Nie można połączyć się z Netflix”.

Błąd serwisu Netflix 1001

Ten błąd 1001 może być dość irytujące, a także gdy Netflix ładuje się i nie działa. Kiedy pojawiają się tego typu błędy i inspiruje nas oglądanie naszego ulubionego serialu, jest to coś bardzo irytującego, ale nie ma się czym martwić, tutaj wyjaśnimy, jak szybko rozwiązać ten błąd.

Podczas oglądania filmów i seriali może się zdarzyć, że pojawi się wyskakujące okienko z informacją o tym błędzie. Może się to zdarzyć, ponieważ z pewnością musisz mieć wystarczającą ilość informacji przechowywanych w pamięci podręcznej i należy je zaktualizować. Powiemy Ci, co możesz zrobić Napraw ten problem z błędem Netflix 1001.

Rozwiązanie błędu Netflix 1001

Kiedy pojawi się ten typ błędu, najpierw możesz zamknąć aplikację i zrestartuj telefon komórkowy, Na Androidzie lub iPhonie tego typu ponowne uruchomienie może łatwo naprawić tego typu błędy, a nawet więcej.

Inna opcja, którą możesz podjąć, aby rozwiązać ten problem czyści pamięć podręczną urządzenia których używasz do oglądania Netflix. Jest to całkiem łatwe do zrobienia. Najpierw musisz przejść do ustawień swojego telefonu komórkowego i sprawdzić, gdzie jest napisane „Aplikacje”, wybrać aplikację Netflix i kontynuować klikanie na wyczyszczeniu danych i pamięci podręcznej aplikacji.

Nie martw się, gdy wyczyścisz dane i pamięć podręczną nie zmieni ani nie usunie żadnych danych z aplikacji. Wszystko pozostanie w porządku.

Nie mogę połączyć się z Netflix Błąd 1001

Powyższe wyjaśnienia powinny zadziałać natychmiast i powstrzymać błąd, którego tak bardzo nie lubimy. Jeśli w twoim przypadku to nadal się pojawia, możesz zrobić odinstaluj aplikację z telefonuuruchom ponownie urządzenie i ponownie pobierz aplikację. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, możesz spróbować odtworzyć inny tytuł w serwisie Netflix, aby sprawdzić, czy odtwarza wideo, czy nie.

Coś bardzo ważnego, co musimy wziąć pod uwagę, to fakt, że często platforma lub Serwer Netflix może być wyłączony w tym momencie i dlatego nie możemy cieszyć się naszym filmem i pojawia się błąd Netflix 1001.

osoba oglądająca serwis Netflix

Netflix umożliwia oglądanie filmów lub seriali bez konieczności łączenia się z siecią Wi-Fi lub połączenia. W tym celu po prostu musisz pobierz to, co chcesz zobaczyć i to wszystko dzięki czemu możesz cieszyć się Netflix przez cały czas. Wspomnieliśmy już o kilku opcjach, aby móc rozwiązać ten błąd, jeśli platformy nie działają, możesz poczekać, aż Netflix sam rozwiąże ten problem, abyś mógł ponownie rozpocząć oglądanie serialu.