Skip to content
iOS

Zmień swój Android w iOS dzięki temu Launcherowi iOS 11

29 de czerwiec de 2021

Jakiś czas temu, kiedy do wszystkiego używałem Androida, myślałem, że nie ma nic lepszego niż ten system operacyjny dla urządzeń mobilnych. Prawda jest taka, że ​​daje ogromne korzyści, ale po wypróbowaniu iOS nie chce się wracać.

Uważaj, nadal uważam, że obie SO są niesamowite i każda ma swoje dobre i złe rzeczy. Jednocześnie myślę, że można by powiedzieć, że jeden system operacyjny koncentruje się bardziej niż cokolwiek na jednej klasie użytkowników, a drugi na innej. Tak więc w rzeczywistości najlepszy system operacyjny to taki, który jest dla Ciebie najwygodniejszy i odpowiada Twoim potrzebom.

Ale pomijając to, może bardzo lubisz Androida, ale chcesz spróbować lub po prostu poczuć się bardziej komfortowo z interfejsem, który oferuje iOS.Chcesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu? Możesz użyć Interfejs iOS 11 na Androida całkiem proste.

Launcher dla Androida iOS 11

Launcher, który chcę polecić, jest dość interesujący, doskonale emuluje, jaki jest interfejs systemu operacyjnego Apple. Mowa o OS 11 iLauncher, który można pobrać, klikając ten link.

Jedyne, co musisz zrobić po pobraniu wspomnianego programu uruchamiającego, to po prostu nacisnąć klawisz home telefonu komórkowego, aby uzyskać opcję wyboru programu uruchamiającego, z którego chcesz korzystać. Możesz wybrać, aby zawsze używać danego programu uruchamiającego aby nie trzeba było wybierać tej opcji za każdym razem, gdy naciśniesz ten klawisz.

Płynność uzyskiwana za pomocą tego interfejsu jest dość interesująca, oprócz tego, że aplikacje będą znacznie bardziej dostępne w taki sam sposób, jak w iOS, tak, jeśli masz wiele aplikacji może się bałaganić, nic, czego nie można rozwiązać przy odrobinie organizacji i kilku folderach.

Pamiętaj też, że bardzo różni się od tego, co oferuje Android, więc na wypadek, gdybyś nigdy nie opuścił programu uruchamiającego lub oryginalnego pomysłu systemu operacyjnego Google, na początku może to być nieco szokujące, ale mogę to zapewnić szybko się do tego przyzwyczaisz.

Ogólnie Jest to bardzo atrakcyjny program uruchamiający, który doskonale emuluje system operacyjny Apple, idealny dla tych, którzy mają klony dowolnego iPhone’a z Androidem i chcą mieć zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, urządzenie jak najbardziej podobne do tego, co jest w stanie zaoferować Apple.