Skip to content

Wylogowuję się z Tindera i pojawiam się online — przyczyny i szybkie rozwiązanie

14 de listopad de 2021

Podobnie jak w przypadku innych aplikacji do interakcji społecznościowych, Tinder nie jest wyjątkiem pod względem awarii na platformie, o którą chodzi. Przeprowadzenie odpowiedniej procedury wylogowania się z konta Tinder pozwoli Ci zmniejszyć ryzyko wystąpienia niektórych z najczęstszych błędów na platformie. Każde urządzenie ma określoną procedurę, co doprowadzi do pomyślnego wylogowania.

Jakie są najczęstsze problemy z platformą?

Niektóre z najczęstszych usterek Tindera występują sporadycznie, ale kiedy już się pojawią, mogą być dość nużące. Jednak aplikacja daje w każdym przypadku odpowiednie rozwiązanie, jest to dość proste i pozwala cieszyć się lepszym doświadczeniem na platformie.

  • Nie mogę się zalogować: Wynika to wyłącznie z konserwacji platformy lub słabego połączenia z serwerem. W każdym przypadku będziesz musiał poczekać tylko określony czas, aby spróbować ponownie się zalogować; a także sprawdzenie, czy połączenie z siecią internetową jest stabilne.
  • Nie możesz zweryfikować adresu e-mail: Ten krok jest kluczem do bycia częścią platformy, ale czasami odmawia się korzystania z wiadomości e-mail. Musisz użyć unikalnego adresu e-mail dla każdego konta Tinder, więc upewnij się, że nie używałeś adresu e-mail na wielu kontach.
  • W pobliżu nie ma nikogo nowego: Generalnie ta niedogodność wynika z faktu, że w pobliżu obszaru, w którym mieszkasz, nie ma nowych użytkowników. Oznacza to, że przesunąłeś już wszystkich użytkowników wokół siebie. Możesz więc zmienić lokalizację swojego profilu, a także zwiększyć zasięg wyszukiwania wokół siebie na Tinderze.
  • Zawiesili cię na peronie: Jeśli serwery Tinder uznają, że Twoje konto naruszyło warunki użytkowania i politykę prywatności platformy, zostanie ono zawieszone lub zablokowane. W tym scenariuszu nie ma możliwości odzyskania konta, ponieważ zawieszenie jest trwałe. Dlatego najlepszą opcją będzie utworzenie nowego konta na Tinderze i uniknięcie popełnienia tego samego błędu.

Procedura poprawnego wylogowania się z Tindera

Za każdym razem, gdy przechodzisz przez proces konfiguracji w Tinder, musisz przeprowadzić go poprawnie, aby uniknąć błędów występujących na Twoim koncie. To samo dzieje się, gdy chcesz wylogować się z platformy, ponieważ w przeciwnym razie możesz mieć problemy z ponownym zalogowaniem.

wyjdź z aplikacji Tinder

Na PC

Po zalogowaniu się do Tindera przez komputer, aby poprawnie się wylogować, musisz przejść do swojego profilu na platformie. Ta sekcja jest oznaczona Twoim zdjęciem profilowym i Twoim imieniem i nazwiskiem w lewym górnym rogu okna.

Tam będziesz musiał ślizgać się po oknie i znajdź opcję o nazwie „Wyloguj się”. W ten sposób możesz wylogować się z konta Tinder, nie czekając na negatywne konsekwencje niewłaściwego procesu.

W aplikacji mobilnej

Jeśli masz aplikację Tinder na urządzeniu z systemem Android lub iPhone, powinieneś wiedzieć, że procedura wylogowania jest taka sama dla każdego z nich. Dzieje się tak, ponieważ aplikacja oferuje ten sam interfejs na obu urządzeniach. Pierwszym krokiem jest wejście do sekcji „Ustawienia” aplikacji, po wejściu w zakładkę odpowiadającą Twojemu profilowi.

Raz tam, będziesz musiał zlokalizować opcję zidentyfikowaną jako „Zamknij sesję” i dotknij go. Jeśli chcesz, możesz włączyć opcję, która mówi o zapisaniu danych, aby następnym razem logować się automatycznie. Potwierdzając wylogowanie, procedura zakończy się pomyślnie.

Dlaczego ciągle wyświetlam się online, gdy wylogowuję się z konta Tinder?

Nawet jeśli wylogujesz się ze swojego konta na platformie, Twój profil będzie nadal istniał, więc dopasowania dokonane przed wylogowaniem mogą nadal wchodzić w interakcje z Twoim kontem, tak jakby było ono aktywne w konwencjonalny sposób. Jeśli się uwzględni Twoje dane są zapisywane na platformie przed zakończeniem sesji.

krzesiwo na telefonie

Tinder wykonuje tę procedurę, aby po powrocie na platformę pojawiły się wiadomości, z których możesz się cieszyć; pokazując Twoje konto tak, jakby było otwarte.

Co mogę zrobić, aby rozwiązać ten problem w moim profilu?

To, że pojawiasz się online na platformie, nawet po wylogowaniu, nie jest przyczyną błędu. Po wylogowaniu się z platformy przechowuje ona wszystkie Twoje dane przed wylogowaniem; jak twoje dopasowania i dane o lokalizacji.

Aby inni użytkownicy będą mogli kontynuować interakcję z Tobą, będą mogli przesuwać Twój profil, wysyłać Ci wiadomości i pojawiać się w pobliżu. Będzie się to działo przez pewien czas, aż ponowne zalogowanie zajmie dużo czasu. Jeśli usuniesz swoje konto na Tinder, możesz uzyskać natychmiastowy wynik, aby przestać pojawiać się online, jeśli nie jesteś zalogowany.

dołącz do naszego kanału telegram