Skip to content

Jak zainstalować Remix OS na moim komputerze w prosty sposób? -Pełna konfiguracja

15 de luty de 2022

Każdy sprzęt elektroniczny potrzebuje systemu operacyjnego, z którym może współpracować. Dzięki temu systemowi będziesz mógł wykonać każdy rodzaj akcji. Ty też będziesz mógł zmienić system operacyjny czego nie lubisz Dlatego pokażemy Ci, jak zainstalować system Remix OS na swoim komputerze.

Jakie są minimalne wymagania do zainstalowania Remix OS na twoim komputerze?

Jedną z rzeczy, które są niezbędne przy posiadaniu komputera, jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego, którego można używać na tym komputerze. Jednym z systemów, który przemawia w ostatnich latach, jest System operacyjny Google Remix. Możesz zainstalować ten system na komputerze bez problemów, wystarczy spełnić pewne wymagania, aby móc go zainstalować.

Oto wymagania, które będziesz musiał spełnić, aby zainstalować Remix OS na komputerze:

  1. Najpierw musisz mieć USB o pojemności 8 GB lub o większej pojemności. Na tym dysku będziesz musiał przechowywać Remix OS, aby zainstalować go na swoim komputerze.
  2. Twój komputer musi mieć zainstalowaną dowolną wersję systemu Windows, aby móc zainstalować ten system na swoim komputerze.
  3. Powinieneś pobrać wersję Remix OS, która jest najbardziej odpowiednia dla możliwości twojego komputera.
  4. Na koniec musisz upewnić się, że dysk twardy ma co najmniej 8 GB wolnego miejsca.

Są to wymagania, które będziesz musiał spełnić, aby móc zainstalować ten system operacyjny na swoim komputerze lub PC.

Skąd możesz bezpiecznie pobrać ten system operacyjny, aby zainstalować go na swoim komputerze?

Remix OS był systemem operacyjnym, który pojawił się w 2016 roku i został wycofany kilka lat po jego wydaniu. Z tego powodu nie będzie można go znaleźć na oficjalnej stronie firmy, która ją uruchomiła, ale istnieją strony, które świadczą usługę pobierania systemów, aplikacji i programów na telefony i komputery, na których można zdobądź ten system operacyjny.

Teraz, jeśli chcesz znaleźć ten system, aby móc go pobrać i zainstalować na swoim komputerze, będziesz musiał użyć stron specjalizujących się w dostarczaniu plików instalacyjnych dla systemów, aplikacji i programów. Należy o tym pamiętać może przynieść negatywne konsekwencje dla Twojego zespołu, ponieważ nie są to oficjalne witryny z oprogramowaniem.

Jeśli nie zadbasz o to ostrzeżenie, w wyszukiwarce będziesz mógł wpisać nazwę systemu i rozpocząć wyszukiwanie. Po zakończeniu wyszukiwania musisz kliknąć wynik tego, czego potrzebujesz. Następnie zobaczysz najnowszą wersję systemu, w którą zamierzasz kliknąć.

Co powinieneś zrobić przed zainstalowaniem tego systemu operacyjnego na swoim komputerze?

osoba korzystająca z komputera

Zanim zaczniesz instalować ten system operacyjny na swoim komputerze, będziesz musiał poczynić pewne przygotowania, aby móc zainstalować ten system na swoim komputerze.

Przygotuj Remix ISO na patyku

Przygotowanie, które będziesz musiał zrobić, to przygotować USB, za pomocą którego zainstalujesz system na swoim komputerze. Zanim zrobisz cokolwiek innego, będziesz musiał pobierz aplikację narzędzia USB dla Remiksu. W tym celu będziesz musiał wykonać następujące czynności:

  1. Pierwszą rzeczą będzie sformatowanie USB, robisz to z eksploratora plików Windows.
  2. Jak tylko pojawi się nazwa Pendrive, będziesz musiał kliknąć prawym przyciskiem myszy i kliknąć „Formatuj”. Następnie w zwijanej zakładce, która nazywa się „System plików”, będziesz musiał wybrać FAT32 i kliknąć format.
  3. Teraz będziesz musiał nagrać ISO na swoim USB i w tym celu musisz przejść do folderu, w którym przechowywane są pliki do pobrania z Twojej przeglądarki internetowej.
  4. Pojawi się ZIP, który rozpakujesz i pod koniec procesu otworzysz aplikację remix-usb-tool.exe.
  5. Następnie w sekcji Pliki ISO klikniesz „Przeglądaj” i tam wybierzesz Remix ISO.
  6. Wreszcie, w tym procesie przygotowania USB, musisz wybrać literę swojego USB, a tym samym aplikacja zacznie przesyłać ISO na USB.

Jak jest instalowany system operacyjny Remix na komputerze?

komputer z dyskiem flash obok

Teraz, aby rozpocząć instalację nowego systemu operacyjnego, będziesz musiał ponownie uruchomić komputer. Następnie, gdy się włącza, będziesz naciskać klawisz F2, aż pojawi się szary ekran z serią opcji. już tam będziesz mógł zainstalować ten system i możesz go używać zgodnie z oczekiwaniami.

Jak skonfigurować Remix OS, aby zacząć go używać na swoim komputerze?

Po zakończeniu instalacji tego systemu na komputerze będziesz musiał rozpocząć konfigurację komputera. w tym celu będziesz musiał pobrać pliki APK aplikacji Google Chrome i Google Play Store i przekażesz je przez USB. Te dwa pliki i uruchamiasz je, klikając je dwukrotnie.

Po zainstalowaniu tych aplikacji będziesz mógł zainstaluj dowolną aplikację, której potrzebujesz na komputerze do użycia. W każdym razie możesz uzyskać dostęp do serwisu technicznego Microsoft lub Apple, w zależności od przypadku, aby dowiedzieć się, jak go rozwiązać.

dołącz do naszego kanału telegram