Skip to content

Włącz telefon Samsung bez użycia przycisku zasilania

12 de listopad de 2022

I nie, to nie magia, to nauka, mówi stare powiedzenie. Problem polega na tym, że w wielu przypadkach nasz telefon komórkowy, bardziej niż cokolwiek, przyciski mogą ulec uszkodzeniu i bez wątpienia może to spowodować problem, ponieważ generalnie jeśli tak ważny przycisk jest uszkodzony jak zapłon, to jak najszybciej ucieka się do serwisu technicznego, ale jak się nie da? Jeśli nie masz pieniędzy na rozwiązanie problemu? Nie martw się, istnieje sposób na włączenie Samsunga bez konieczności używania przycisku zasilania.

włącz Samsunga bez przycisku zasilania

Należy pamiętać, że w niektórych przypadkach zmiana przycisku jest łatwa, a w innych nie, zależy to przede wszystkim od danego urządzenia. W niektórych wystarczy tylko zmienić przycisk z flexem i voila, to kwestia kilku minut a w innych jest przyspawany do płytki i oczywiście staje się to bardziej skomplikowane.

Jak włączyć Samsunga bez użycia przycisku

Jeśli nie możesz lub nie chcesz wysłać telefonu do serwisu technicznego to za pomocą kabla USB i komputera możesz bez problemu włączyć urządzenie. Wszystko, co musisz zrobić, to mieć ładunek w baterii większy niż 20% i to wszystko, nic więcej.

To, co musisz zrobić, to przytrzymać wciśnięty przycisk home podczas podłączania kabla USB do telefonu komórkowego i musi on natychmiast się włączyć, dlatego nie jest konieczne w żadnym momencie nie naciśnij przycisk zasilania, aby włączyć Samsung.

W ten sposób na wypadek przycisk zasilania jest uszkodzony; Jak powiedzieliśmy wcześniej, nie musisz nawet naciskać go, aby włączyć Samsunga, tylko za pomocą tej sztuczki możesz włączyć go tyle razy, ile chcesz.

Sposoby włączania Samsunga bez przycisku zasilania

Jak widać to jest jeden jak włączyć Samsunga bez przycisku zasilania całkiem proste ponieważ komputer i kabel USB mają to wszystkochociaż rzadko zdarza się, aby telefon komórkowy był od czasu do czasu wyłączony, zalecamy naprawienie go na wszelki wypadek, aby uniknąć złych czasów.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tego procesu, możesz zostawić komentarz poniżej, a jeśli będę mógł, oczywiście postaram się odpowiedzieć w najlepszy możliwy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram