Skip to content

Jak zmienić lub dostosować tryb ekranu lub ekran główny w telefonie komórkowym Samsung

7 de lipiec de 2023

Jeśli przeprowadzimy ankietę na temat tego, z której firmy urządzeń mobilnych najczęściej korzystają nasi czytelnicy, i weźmiemy pod uwagę statystyki i liczby z całego świata, możemy z całą pewnością sądzić, że większość z nich ma urządzenie Samsung, zawsze w tym biegu System operacyjny Android. W każdym razie musimy powiedzieć w tym sensie, że koreańskie terminale są nadal najpopularniejsze na całej planecie i dlatego cały czas proszą nas o samouczki w tej sprawie.

Jednym z powodów, dla których osobiście uważam, że warto kupić telefon komórkowy Samsunga od konkurencji, jest fakt, że koreańska firma zwykle bardzo dobrze współpracuje z ekranami swoich terminali, będąc jego AMOLED Doskonała alternatywa dla osób szukających pod tym względem mocnych wrażeń. Rzeczywiście, musimy powiedzieć, że poza tym niewielu o tym wie terminale Samsunga Pozwalają nam modyfikować sposób, w jaki widzimy ekran, aby jak najlepiej go wykorzystać.

Zmiana trybu ekranu Samsunga

Zanim przejdziemy do szczegółów, musimy zaznaczyć w tym sensie, że jeśli chodzi o tryb ekranu Samsunga, samouczek, którego nauczymy, jest przydatny dla jego głównych wykładników, czyli wszystkich Galaxy Si również Uwaga galaktyki, aby wskazać niektóre z najbardziej znanych. Prawda jest taka, że ​​wiemy, że niektórzy użytkownicy będą preferować jaśniejsze kolory, podczas gdy inni będą chcieli w pewnym momencie bardziej nieprzejrzysty ekran, ale ważne jest to, że zawsze, zawsze wiesz, jak je zmodyfikować, jeśli ekran dotykowy nie działa dobrze możesz to naprawić.

Aby to zrobić, pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, są różne tryby ekranu, które są dostępne, gdy myślimy o telefonach komórkowych Samsung, więc poniżej nie tylko o nich wspomnimy, ale także opowiemy trochę o niektórych z nich. jego główne cechy.

  • Wyświetlacz adaptacyjny: Następnie zaczynamy od pierwszego z trybów, które możemy ustawić dla naszego urządzenia Samsung, w tym przypadku trybu odpowiedzialnego za automatyczną optymalizację wszystkich kolorów pojawiających się na ekranie terminala, a także nasycenia i ostrości. W każdym razie, jeśli lubisz bardzo wyraziste kolory, nie powinieneś przestawać próbować.
  • Kino AMOLED: On Tryb kinowy AMOLED To zupełnie inny tryb od tego, co możemy znaleźć w wielu innych terminalach różnych producentów w świecie Androida. Jest to tryb, który również automatycznie dostosowuje poziomy kolorów, wybierając lepszą jasność oraz nasycenie i kontrast nieco powyżej średniej, co ożywia ekran urządzenia. Jeśli zwykle poruszasz się w warunkach słabego oświetlenia, może to być dla Ciebie naprawdę interesujący tryb, chociaż musisz wiedzieć, że powoduje on również nieco większe zużycie energii niż zwykle, istnieją różnice między IPS, LED, OLED, AMOLED.
  • Zdjęcie AMOLED-owe: Oczywiście gołym okiem widać, że ten tryb brzmi dość podobnie do poprzedniego, choć inaczej niż w kinie, chodzi bardziej o to, aby kolory, jasność i ostrość przypominały rzeczywiste sytuacje. Jest to tryb, który znacznie mniej wymusza użycie baterii niż poprzednie. W ten sposób, jeśli to, co robisz z telefonem komórkowym, to czytanie artykułu w biurze lub trochę pogawędki z fotela w domu, ale lubisz mieć nieco bardziej estetyczny wygląd, może to być najlepsza opcja.
  • Niezbędny: i kończymy prostym trybem ekranu Samsunga Galaxy, o którym naprawdę nie możemy powiedzieć dużo więcej niż jest to zalecane, jeśli nie znajdziesz zbyt wielu różnic między wszystkimi tymi, których uczyliśmy cię wcześniej. Jeśli nie chcesz być przytłoczony jasnością ekranu, ale też nie chcesz męczyć oczu, aby zobaczyć zawartość swojego urządzenia, wierzymy, że może to być świetna alternatywa.

tryb ekranu mobilnego Samsunga

Jak zmienić tryb ekranu w Samsungu Galaxy?

Jeśli w tym momencie chcesz zmienić tryb ekranie Twojego Samsunga Galaxy, to, co musisz zrobić w pierwszej kolejności, to przejść do menu głównego urządzenia, a następnie wybrać ekran Ustawienia, który jest jednym z pierwszych, które pojawiają się pod ręką. W jego ramach przechodzimy oczywiście do Ekranu i tła, a następnie musimy wybrać opcję Tryb ekranu. Oczywiście pojawią się wszystkie tryby, o których wspominaliśmy wcześniej, więc możesz wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba.

Jakiego trybu ekranu używasz na swoim SAMSUNG?

dołącz do naszego kanału telegram