Skip to content

Jak uzyskać dostęp i aktywować ukryte lub tajne menu telefonów komórkowych Samsung i Smart TV

16 de marzec de 2023

Sposób uzyskiwania dostępu do tajnego menu w telefonach komórkowych Samsung i telewizorach Smart TV to jedna z obaw niektórych użytkowników. Mobilny system operacyjny Android jest obecny na około 8 na 10 urządzeń na całym świecie. Z kolei Samsung jest firmą, która sprzedaje najwięcej sprzętu na świecie. Dlatego jesteśmy całkiem pewni, że każdy samouczek dotyczący tych terminali będzie używany przez miliony użytkowników na arenie międzynarodowej iz tego powodu zazwyczaj polegamy na nich.

Urządzenia Samsung mają wiele funkcji, wśród których wyróżniają się jak skonfigurować smart tv z wygodnego telefonu komórkowego iw bardzo prosty sposób. Istnieją jednak inne warianty w Telefony Samsung, które wzbudziły ciekawość wielu użytkowników, tajne lub ukryte menu. O co chodzi?, czytaj dalej.

Co to jest to ukryte menu w telefonach Samsung?

Rzeczywiście, widzieliśmy, że wielu konsultuje się z nami o rzekomym „ukrytym menu” na urządzeniach mobilnych Samsunga. Było co do tego wiele wątpliwości, a także wielu twierdziło, że tak naprawdę nie istnieje. W zasadzie już nie raz wspominaliśmy, że kilka urządzeń Samsunga ma ukryte ciekawe funkcje, aby mogli z nich korzystać bardziej zaawansowani użytkownicy.

Konfiguracja Smart TV za pomocą telefonu komórkowego jest bardzo prosta, Chociaż istnieje wiele innych sposobów. Jednak w odniesieniu do ukrytego menu ważne jest, aby wiedzieć, że wiele z tych sztuczek, o których wspominaliśmy wcześniej Są wykonywalne tylko na telefonach Samsung należących do gamy Galaxy, chociaż są też inne, z których możemy korzystać na dowolnym z ich urządzeń.

Z tego powodu dzisiaj pokażemy Ci wszystkie szczegóły związane z tajnym menu, które ma do dyspozycji więcej niż jedno urządzenie Samsung, aby zobaczyć, jak najlepiej z niego skorzystać.

Cóż, w pierwszej kolejności musimy zaznaczyć, że chodzi o rodzaj dodatkowego menu, uzupełniającego klasyczne menu urządzeń mobilnych Samsung, co pozwoli nam na dalsze dostosowywanie środowiska tych urządzeń. To tajne menu oferuje kilka opcji, z których niektóre Cię zaskoczą, a inne będą wydawać się nieco absurdalne.

Jak uzyskać dostęp do tajnego menu telefonów komórkowych Samsung i telewizorów Smart TV, aby w pełni wykorzystać wszystkie opcje?

Klawiatura telefonu Samsung, która pokazuje, jak uzyskać dostęp do tajnego menu telefonów komórkowych Samsung i Smart TV

Odkrywanie opcji oferowanych przez ukryte menu w telefonach komórkowych Samsung pokaże ci to istnieją nie tylko problemy do rozwiązania na telefonie komórkowym, ale też można się świetnie bawić. Jeśli jesteś miłośnikiem konfigurowania każdej ostatniej sekcji swojego telefonu komórkowego, jesteśmy całkowicie pewni, że poniższe informacje, które Ci przedstawimy, będą bardzo przydatne.

W tym momencie jesteśmy pewni, że większość naszych czytelników będzie się zastanawiać, co zrobić, aby wejść do tajnego menu Samsunga. Wyjaśnimy więc wszystkie szczegóły na ten temat. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to wszystkie opcje dostosowywania, które znajdziesz w tym menu, są nieco zaawansowanewięc jeśli nie masz dodatkowej wiedzy o środowiskach mobilnych, trudno Ci z nich skorzystać.

Następnie wejście do ukrytego menu telefonów komórkowych Samsung jest dość proste, do tego stopnia, że ​​​​wszystko, co musimy zrobić, to przejdź do znacznika numerycznego i wpisz konkretny kod, który jest niczym innym niż tym: „*#0*#”. Po wejściu do niego zobaczysz, że zostaniesz przeniesiony do ekranu menu, o którym mówiliśmy, z mnóstwem opcji wpływających na głośnik, diody LED i wszelkiego rodzaju ustawienia.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, pełne wykorzystanie wszystkich tych opcji będzie w dużej mierze zależeć od posiadanej wiedzy na temat Androida i środowisk mobilnych, chociaż jest też spora część wypróbowania. Nawet jeśli się dowiesz niektóre z jego najbardziej wyjątkowych funkcji, będziesz mógł zrobić niezłe figle swoim przyjaciołom Nie znają tych wszystkich opcji.

Co nowego w tajnym menu telefonów Samsung

Bez wątpienia, w telefonach Samsunga jest wiele sztuczek, Ale co zawiera to tajne menu? Od sprawdzenia kolorów ekranu, po przetestowanie działania przycisków telefonu, to tylko część tego, co znajdziesz w menu.

dołącz do naszego kanału telegram