Skip to content

Błąd aktualizacji oprogramowania układowego Androida w Samsungu

27 de czerwiec de 2023

Samsung jest obecnie jedną z najpopularniejszych marek, jeśli chodzi o urządzenia mobilne. Ma telefony wszystkich zakresów i ogromną liczbę modeli. Wszystkie twoje urządzenia przez określony czas mają aktualizacje, które są zwykle wydawane w celu ulepszenia systemu i jego optymalizacji.

Chociaż w niektórych przypadkach te aktualizacje nie mogą być wykonane. Jest wielu ludzi, którzy narzekają, że mają błąd podczas aktualizacji oprogramowania układowego Androida na Samsungu A dokładnie, jak rozwiązać ten błąd, będzie tematem do omówienia w tym artykule.

Nie udało się zaktualizować Samsunga

Jest wiele osób, które napotykają tę irytującą wiadomość, która mówi „Nie udało się zaktualizować oprogramowania układowego” albo „Błąd podczas aktualizacji oprogramowania układowego Odwiedź centrum serwisowe firmy Samsung”, jakby te ostatnie były takie łatwe. Zobaczmy poniżej, jak powinniśmy postępować, aby rozwiązać ten problem i zaktualizować naszego Samsunga.

Aktualizacje są niezbędne dla każdego urządzenia mobilnego. Ponieważ często przynoszą one optymalizacje systemu (dłuższa żywotność baterii itp.) do naprawy dużej liczby błędów i różnych problemów.

Aby zaktualizować, pierwszą rzeczą, którą musisz sprawdzić, jest to, czy masz wystarczająco dużo miejsca na dysku, aby przeprowadzić wspomnianą aktualizację. Pamiętaj, że aktualizacja systemu operacyjnego może zająć ogromną ilość miejsca, znacznie więcej niż jakakolwiek przeciętna aplikacja.

Nie mogę zaktualizować mojego Androida na Samsungu

Jeśli nie jest to problem z miejscem, być może wynika to z metody używanej do aktualizacji. W takim przypadku będziesz musiał postępować zgodnie z instrukcjami, które zostawimy Ci poniżej.

Najlepszy sposób na aktualizację urządzenia bez nie udało się zaktualizować oprogramowania układowego polega na pobraniu Smart Switch na komputer. Ta aplikacja służy do aktualizacji urządzenia podłączonego bezpośrednio do komputera. W ten sposób możesz zaktualizować telefon komórkowy i nic nie stracić.

Oczywiście, gdy przeprowadzamy jakikolwiek proces z telefonem podłączonym przez USB do komputera. Zawsze zaleca się używanie oryginalnego kabla USB, aby uniknąć wszelkiego rodzaju problemów.

Błąd aktualizacji oprogramowania układowego Samsunga

Ostatnia alternatywa, którą masz na wypadek, gdyby poprzednie opcje nie zadziałały. Ma to na celu bezpośrednie flashowanie oprogramowania układowego na urządzeniu. Do tego będziesz potrzebować odyn i pobierz oryginalne oprogramowanie sprzętowe swojego modelu Samsung ze strony internetowej SamMobile.

Nie możemy tutaj zrobić konkretnego samouczka, ponieważ każdy będzie miał różne modele Samsunga. Mamy jednak na blogu wiele różnych artykułów, z których możesz się dowiedzieć, jak to zrobić sflashuj oprogramowanie dowolnego Samsunga W zależności od modelu będzie to kwestia skorzystania z wyszukiwarki.

To jedyne sposoby na bezproblemową aktualizację systemu operacyjnego urządzenia Samsung. Możemy Cię o tym zapewnić, jeśli się zdecydujesz sflashuj oprogramowanie układowe, pobierając je z SamMobilew ten sposób nie dostaniesz żadnego błędu w żaden sposób.

dołącz do naszego kanału telegram