Skip to content

Wideo Podsumowanie Roku na Facebooku: Jak je edytować

21 de lipiec de 2021

Facebook zawsze był lider numer jeden sieci społecznościowych dzięki formie komunikacji i interakcji z innymi użytkownikami, która pozwala mu być faworytem.

Również ich sposoby wymyślić siebie na nowo Są wyjątkowe, wszystko po to, aby poprawić wrażenia użytkownika, aby czuł się bardziej komfortowo, pewnie i szczęśliwie.

Poprzednio Facebook Nie miał tyle rozrywki, zawsze było zdjęcie profilowe i publikacje, ale nowymi aktualizacjami Facebook zaskakuje swoich użytkowników specjalnym krótkim filmem upamiętniającym wyjątkowe chwile i uroczystości, takie jak Walentynki, urodziny, rocznice i podsumowanie wideo roku.

Ta ostatnia jest bardzo popularna w czas grudniowy każdego roku, ponieważ wszyscy użytkownicy decydują się podzielić nim, aby pożegnać się z rokiem i zapamiętać wszystko, czego doświadczyli i odzwierciedlili za pośrednictwem platformy Facebook, jako najbardziej wyróżniające się publikacje.

Małe podsumowanie skierowane lub skierowane do Twoich znajomych pozwoli Ci przebić się wśród Twoich kontaktów, zwłaszcza jeśli masz ponad 5000 znajomych na Facebooku, przekraczając limit, który podkreśla Twoją reputację.

Dlaczego Facebook co roku robi film o moim profilu?

podsumowanie wideo Twojego profilu wskazuje, że minęło już 12 miesięcy lub 365 dni, podczas których wydarzyło się wiele rzeczy, o których warto pamiętać.

I to jest połączenie, które Facebook ma na celu pozyskanie z użytkownikami, aby czuli się zszokowani i identyfikowali się z każdym działaniem, które wykonuje platforma.

Stare posty, nastroje, tagi zdjęć, zaakceptowane zaproszenia do znajomych, statusy, przypomnienia, aktualizacje wszystkiego, co było dla Ciebie najbardziej istotne, według robota Facebook przyda się do realizacji wideo.

Co mogę zrobić, aby otrzymać moje roczne podsumowanie wideo?

Aby wyszukać swój film, musisz napisać w górnym pasku wyszukiwania „„Podsumowanie roku” pierwotnie z Facebooka. Wybranie go spowoduje automatyczne utworzenie podsumowania wideo, które możesz udostępnić.

W ten sposób Twój film powinien już się tam pojawić, dopóki Facebook go dla Ciebie wygenerował, ale musisz pamiętać, że ta opcja pojawia się około 10 grudnia lub blisko tej daty, jeśli się nie pojawi, może nie być jeszcze wygenerowana przez ty.

Ale jeśli jest tak, że jeśli już się stamtąd pojawia możesz podzielić się nim z całą społecznością Facebooka i że są również częścią.

Facebook

Jak mogę edytować moją kompilację wideo roku?

Chociaż miło jest wspominać chwile, są takie, które mogą nam się nie podobać i możesz chcieć je zmodyfikować film podsumowujący rok przed opublikowaniem go dla znajomych, więc możesz go zmodyfikować w prawym górnym rogu filmu w przycisku „Edytuj”, a następnie:

  1. Wybierz nowe zdjęcie profilowe z edycji wideo, pamiętaj, że możesz wybierać tylko spośród tych, które już opublikowałeś.
  2. Zastąp stare posty innymi, więc będziesz musiał wybrać je z chronologicznie uporządkowanej listy.
  3. Możesz także zastąpić listę znajomych, którzy pojawiają się w filmie, dotykając ich zdjęcia, aby je odznaczyć i oznaczyć kogoś innego.
  4. Jeśli jesteś już zadowolony z wyniku, możesz się nim podzielić.

Jak mogę zobaczyć moje wspomnienia na Facebooku?

Kolejna bardzo popularna opcja, która oferuje Facebook jest zapamiętywanie momentów, postów, zdjęć i filmów udostępnionych tego samego dnia w kolejnych latach.

„Dzień taki jak dzisiaj” pokazuje aktualną datę i porównanie roku publikacji, dzięki czemu możesz podzielić się nim ze znajomymi na platformie i zapamiętać je tak jak Ty.

Dostęp z sekcji wiadomości do znacznika z napisem „Ten dzień” lub „dzień taki jak dzisiaj”.