Skip to content

W ten sposób możesz otworzyć elektryczną bramę za pomocą telefonu komórkowego

24 de kwiecień de 2023

Nie można zaprzeczyć, że imponuje szybkością, z jaką technologia rozwija się coraz szybciej, co skutecznie przekłada się na lepszą jakość życia tych, którzy mają oczywiście dostęp do tej technologii, a jedną z wielkich zalet, jakie mamy, są urządzenia mobilne , ponieważ praktycznie cała domem można sterować z jednego telefonu.

W tym artykule nauczymy Cię jak za pomocą telefonu komórkowego z Androidem można otworzyć elektryczną bramę w zbyt prosty sposób wyobraź sobie, że wracasz do domu i idąc z komórką otwierasz bramę, wkładasz samochód, zamykasz i to wszystko. Niemożliwe.

otwarta brama z telefonem

Istnieją aplikacje, które pozwalają nam skonfigurować telefon komórkowy tak, aby można go było używać do otwierania i zamykania drzwi elektrycznych, oczywiście będzie to również zależeć od marki danego silnika i tego, czy ma on Bluetooth, aby móc go kontrolować z telefonem komórkowym.

Aplikacja, której będziemy używać, to Smart Gate, niewątpliwie bardzo popularna w Sklepie Play, ponieważ pozwala nam kontrolować różne bramy elektryczne i bardzo różne drzwi, wystarczy połączyć urządzenie mobilne z jego silnikiem i to wszystko To.

A co najlepsze, to Bluetooth, więc tak jest Nie jest konieczne posiadanie sieci Wi-Fi ani posiadanie salda w telefonie komórkowym lub coś podobnego, po prostu włączasz Bluetooth i to wszystko.

Otwórz bramę elektryczną za pomocą telefonu komórkowego

W przypadku, gdy nie masz Bluetooth lub nie chcesz korzystać z tej technologii, możesz użyć modułu GMS, w ten sposób po prostu dzwoniąc do bramy, możesz ją otworzyć, chociaż jest to trochę mniej bezpieczne, chyba że umieścisz twój telefon komórkowy jako jedyny dozwolony numer, ale jak możesz sobie wyobrazić, będzie to każdy, kto może otwórz elektryczną bramę swojego domu i jest to bez wątpienia ogromny problem z bezpieczeństwem.

To niewiarygodne, ile rzeczy możemy zrobić z obecnymi urządzeniami mobilnymi, z Androidem, a nawet z iOS, możesz w końcu całkowicie kontrolować dom, co niewątpliwie znacznie ułatwia codzienne życie człowieka, czyniąc wszystko o wiele prostszym i łatwiejszym do poradzenia sobie z wszelkimi pytaniami, które masz, jak zawsze, znajduje się w polu komentarza poniżej.

Oczywiście ta informacja ma na celu otwarcie własnej bramy, nie próbuj otwierać bramy, która nie jest twoja, ponieważ jest to nielegalne.

dołącz do naszego kanału telegram