Skip to content

W jakich prowincjach jest dzisiaj dostępny Getir? | Najszybsza dostawa

25 de październik de 2021

Firma Getir stała się opcją zakupów domowych wielu Hiszpanów, ze względu na łatwość obsługi i świetną różnorodność w katalogu produktów, który udostępnia swoim klientom,.

Ale wielu zastanawia się, w których miastach ta usługa jest dostępna. Tym razem udzielimy Ci odpowiedzi, a także wyjaśnimy, dlaczego Getir niewiele pozostało do dotarcia do całej Hiszpanii.

Dlaczego Getir jest dostępny tylko w Madrycie i Barcelonie?

Ta sprawa budzi wątpliwości wielu osób, które nie rozumieją, dlaczego tak przydatna usługa jak Getir ogranicza się tylko do Madrytu i Barcelony. Także, to właśnie jego metodologia pracy jest przyczyną problemu, Z dwóch powodów:

  • Czas dostawy: Getir pracuje z rekordowym czasem dostawy wynoszącym maksymalnie 10 minut, dlatego wyróżnia się na tle konkurencji.
  • Lokalizacja firmy: usługa Getir jest dostępna dla osób mieszkających w tym samym mieście co firma.

Oba czynniki prowadzą nas do prostego wniosku: być w stanie dotrzymać terminu dostawy konieczne jest, aby dana osoba przebywała w mieście, w którym działa Getir. W tym przypadku Madryt i Barcelona. Jeśli jesteś w innym miejscu, dostawa zajmie znacznie więcej czasu, ze względu na odległość.

To jest w zasadzie wyjaśnienie tej sprawy, która budzi tak wiele wątpliwości. Jednakże, to nie znaczy, że zawsze tak będzie. Getir prowadzi politykę pracy, która zakłada ekspansję na wszystkie kraje, w których ma swoje oddziały.

Dla tego, firma lokuje biura w miastach o większym znaczeniu gospodarczym, logicznie. Madryt jest stolicą Hiszpanii, więc bardzo ważne było, aby tam dotarła usługa.

To samo z Barceloną, choć w tym przypadku Getir miał możliwość kupowania od bardzo podobnej firmy kurierskiej, która już tam była. Wszystko, co musiał zrobić, to przeprojektować obiekty.

W związku z tym, możliwość, że Getir znajdzie się w innych hiszpańskich miastach to tylko kwestia czasu. Dowodem na to jest to, że zrobiła to już w Turcji, z doskonałymi wynikami sprzedaży.

Ile sklepów ma Getir w Madrycie i Barcelonie?

Dzięki akceptacji klientów w Madrycie i Barcelonie, Getir zdołał zbudować szeroką sieć magazynów w tych dwóch miastach. Każdy ma inną liczbę oddziałów:

  • Madryt: Do tej pory ma łącznie 13 magazynów, więc mieści większość.
  • Barcelona: Tutaj, przynajmniej na razie, znajduje się tylko sześć sklepów.

Jeśli dodamy wszystko, co otrzymamy łącznie 19 oddziałów Getir. Wszystkie są strategicznie rozmieszczone w każdym mieście, dzięki czemu można je znaleźć w pobliżu domu lub domu.

Jak już powiedzieliśmy, te oddziały stanowią kompletną sieć Getir w Hiszpanii, ponieważ są w pewien sposób ze sobą połączone. Mają też ten sam system płatności, podzielony na dwie główne opcje:

  • PayPal: jest to platforma najczęściej używana przez kupujących w Getir, dzięki łatwości obsługi.
  • Zelle: Chociaż jest mniej popularny niż PayPal, ma prawie wszystkie swoje funkcje.

Kobieta zamawiająca produkt

W ten sposób, jeśli masz którąś z tych platform, możesz udać się do dowolnego magazynu Getir w swoim mieście. Jedynym wymogiem jest to, że są powiązane z Twoją kartą kredytową, dzięki czemu możesz wykorzystać środki.

Do jakich miast planujesz ekspansję i do kiedy?

Jak już mówiliśmy, Plan Getira nigdy nie polegał na zostaniu samemu w Madrycie i Barcelonie. Ta firma ma na celu bycie numerem jeden w dostawach do domu nie tylko w Hiszpanii, ale na całym kontynencie europejskim, a nawet w Stanach Zjednoczonych.

Ten rok pozwolił firmie osiągnąć ten cel. Dowodem na to było to, że otworzył oddział w Londynie. Tam, mimo że początkowo nie był tak dobrze znany, odniósł nieporównywalny sukces. To pozwoliło mu założyć kolejne oddziały, tym razem w innych głównych stolicach: Berlinie, Amsterdamie i Paryżu.

Od tego czasu zaczęły się spekulacje o tym, kiedy Getir spróbuje szczęścia w Stanach Zjednoczonych. Według oświadczeń, być może do końca roku firma otworzy oddziały w trzech kluczowych miastach: Miami, Nowy Jork i Los Angeles.

Ale po wznowieniu ekspansji w Hiszpanii prognozy są jak na razie bardzo dobre. Getir szybko zyskał wielu zwolenników dzięki swojej jakości i systemowi zniżek i ofert.

W związku z tym stało się wiadome, że na celowniku firmy znajdują się trzy miasta: Andaluzja, Walencja i Kraj Basków. Oddziały mogłyby rozpocząć w nich działalność na początku 2022 r..

Mężczyzna anuluje zamówienie

Podsumowując, Getir ma ekspansywną wizję biznesową, więc problem samotności w Barcelonie i Madrycie nie potrwa długo. Dlatego jeśli nie jesteś w żadnym z tych dwóch miast, pobierz ich oficjalną aplikację, aby być gotowym, gdy przybędą do Twojej okolicy.