Skip to content

Jak uzyskać rabaty i kody w Getir do wykorzystania w promocjach?

25 de październik de 2021

Jeśli jest coś, co Getir stał się tak popularny w bardzo krótkim czasie, to właśnie dzięki systemowi zniżek i kodów promocyjnych. Dzięki nim każdy użytkownik może otrzymać spory rabat przy zakupie, co motywuje Cię do dalszego korzystania z aplikacji.

Dlatego jeśli lubisz korzystać z Getir, powinieneś wiedzieć, jak działają ich promocje. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak uzyskać do nich dostęp i jak je wykorzystać i ile pieniędzy zaoszczędzisz na każdym z nich.

Gdzie mogę zobaczyć rabaty oferowane przez Getir?

Jeśli chcesz zobaczyć te zniżki, musisz najpierw zainstalować oficjalną aplikację Getir. Dlatego pamiętaj, aby pobrać go na swój telefon komórkowy. Następnie będziesz musiał przejść przez proces rejestracji, w którym zostaniesz poproszony o różne informacje:

  • Adres domowy (gdzie dotrą zakupione produkty?).
  • Pełne imię i nazwisko.
  • Numer karty kredytowej.
  • E-mail.

Jak tylko dostarczysz te informacje zostaniesz autoryzowanym użytkownikiem Getir. Teraz po prostu wejdź do aplikacji (czy masz Androida czy iOS), przejdź do górnej sekcji i kliknij „Oferty”.

Natychmiast zostaną wyświetlone wszystkie promocje i rabaty, które w tym czasie oferuje Getir. Najlepsze jest to, że są stale aktualizowane, dzięki czemu jeśli widzisz konkretną ofertę, to dlatego, że nadal jest dostępna.

Na koniec musimy dodać, że promocje, które dała Ci firma, pojawią się również w tej sekcji. Dzięki temu nie będziesz musiał wchodzić do żadnej innej części aplikacji.

Jak prawidłowo zrealizować kod w Getir?

Jak już powiedzieliśmy, Getir ma zwyczaj nagradzania swoich użytkowników kodami promocyjnymi. Istnieją różne rodzaje, ale zwykle działają jako rabaty na produkt, który chcesz zamówić.

Teraz korzystanie z kodów jest bardzo proste. Sama aplikacja, gdy płacisz za przedmiot, daje dwie opcje wyboru, czy zastosować zniżkę.

Pierwszy to „Wybierz ofertę”. Kliknij go, aby wyświetlić wszystkie promocje oferowane przez Getir. Wybierz ten, który chcesz i kliknij na niego. Gotowy! Aplikacja automatycznie zastosuje zniżkę.

Inną opcją jest „Dodaj kod promocyjny”. Jeśli wybierzesz tę opcję, otworzy się okno, w którym pojawią się wszystkie kody. Aby wybrać jedną, po prostu kliknij na nią. Procesor płatności odejmie wówczas rabat od całkowitej kwoty do zapłaty.

Czy jest zniżka za złożenie większego zamówienia?

Prawdą jest, że Getir stał się bardzo popularny dzięki swojemu systemowi zniżek i kodów promocyjnych (jak widzieliśmy w całym artykule). Niestety, Nie ma warunku zniżki ceny w zależności od wagi lub rozmiaru produktu.

W tej sprawie toczy się wiele dyskusji, co dla niektórych jest nieco niesprawiedliwe. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że promocje tej firmy są już całkiem niezłe. I nawet trudno je znaleźć w innych aplikacjach.

Aplikacja zakupowa

Z drugiej strony należy wziąć pod uwagę, że zasady Getir ustalić pewne limity rozmiaru i wagi zamawianych przedmiotów. Dzieje się tak dlatego, że firma stara się nie narażać swoich dystrybutorów na jakiekolwiek ryzyko, jednocześnie dążąc do tego, aby mogli dostarczyć zamówienia w ciągu 10 minut.

Jednak jest w tym dobry udział, a mianowicie, że Getir daje całkiem niezłą zniżkę na prezent na pierwsze pięć dostaw do domu. Każdy z nich będzie całkowicie darmowy.

Czy w Getir są bony podarunkowe?

Przynajmniej do tej pory Getir nie zapowiedział możliwości włączania do swojej oferty bonów upominkowych. Chociaż firma nie wyjaśniła, dlaczego, prawdopodobnie jest to spowodowane długą historią oszustw, które system miał w innych aplikacjach.

Oczywiście nie musi to oznaczać, że nie mogą pojawić się w przyszłości. Ale na razie będziesz musiał zadowolić się kodami promocyjnymi, które mają kilka zalet:

  • Są one przypisane bezpośrednio do Twojego konta – nie musisz nic robić, aby otrzymać te kody. Poczekaj, aż sama Getir ci da, co robi dość często (bez ograniczania liczby kodów, które możesz otrzymać).
  • Są spersonalizowane: kody nie dotrą losowo. Getir przypisze je do Ciebie na podstawie Twoich wyszukiwań, abyś mógł je zastosować na produkty, których zakupem naprawdę jesteś zainteresowany.

Oferta lub rabat na pierwsze zamówienie Czy to prawda?

Ta oferta jest całkowicie realna. Getir oferuje doskonałą zniżkę na pierwsze zamówienie. Całkowity rabat wynosi 15 euro, więc musisz szukać produktu, który kosztuje nie mniej.

Dostawca Getir

Jeśli cena równa się rabatowi, przedmiot będzie bezpłatny. A jeśli zamiast tego będzie kosztować więcej, nadal zaoszczędzisz do 80% pierwotnego kosztu, w zależności od przypadku.