Skip to content

Jak dokonać zakupu w Getir i poprawnie złożyć zamówienie?

25 de październik de 2021

Getir staje się jedną z najpopularniejszych usług zakupowych, zarówno ze względu na różnorodność, jak i łatwość odbioru przedmiotów.

Z tego powodu ważne jest, abyś wiedział, jak dokonać zakupu na tej platformie. I właśnie o tym jest ten artykuł.

Ile prowizji pobiera Getir za przyjęcie zamówienia?

Przede wszystkim musimy zrozumieć jedną rzecz: Getir nie pobiera pierwszych pięciu przesyłek. Wręcz przeciwnie, daje je Tobie, abyś miał okazję zobaczyć skuteczność jego usługi wysyłkowej.

W tym sensie żaden klient nie może zostać obciążony żadną opłatą ani prowizją wykraczającą poza koszt zakupionego produktu. Jednakże, Od szóstej przesyłki będziesz musiał naliczyć dodatkową kwotę, która zawsze jest taka sama: 1,79 euro. Wystarczy, że dodasz je do faktury produktu.

W którym momencie podczas zakupu w aplikacji mogę dać napiwek dostawcy?

Jeśli korzystałeś z aplikacji Getir, wiesz, że w sekcji płatności znajduje się sekcja służąca do udzielania napiwków dystrybutorom. Można to zrobić po otrzymaniu paczki.

Aby zapłacić napiwek możesz skorzystać z dowolnej metody akceptowanej przez aplikację. Wszystko, co musisz zrobić, to podać kwotę, którą chcesz przekazać krupierowi i mały opis.

Zgodnie z polityką firmy, pracownik bierze 100% napiwków. Getir nie pobiera prowizji, więc możesz mieć pewność, że otrzymasz pełne pieniądze. Ta metodologia sprawiła, że ​​wielu chce zostać dystrybutorami tej firmy.

Jakie są metody płatności Getir i jak są konfigurowane?

W tej chwili Getir akceptuje głównie dwie formy płatności: karty i gotówkę. W pierwszym przypadku mogą to być zarówno debetowe, jak i kredytowe. Następnie wyjaśnimy, jak postępować z każdą opcją.

Płacić gotówką

Jeśli chcesz zapłacić gotówką powinieneś wiedzieć, że będziesz musiał dokonać zakupu bezpośrednio w sklepie. Oznacza to, że powinieneś udać się do najbliższego oddziału Getir, aby kupić produkt.

Dostarczą ci to właśnie tam. Zwykle użytkownicy wolą to robić w ten sposób, chociaż jeśli chcesz, możesz poprosić o dostawę do domu. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej alternatywy, płatność musi zostać przekazana sprzedawcy.

Płacić kartą

Jeśli zdecydujesz się na dokonywanie płatności kartą, musisz powiązać ją z aplikacją Getir. Mówiliśmy już, że może to być debet lub kredyt, o ile należy do American Express, MasterCard lub Visa. Oto procedura członkostwa:

  • Zaloguj się na swoje konto i przejdź do dolnej części menu.
  • Stuknij swoje zdjęcie profilowe.
  • włączyć „Metody Płatności”.
  • Wybierz posiadaną kartę z wyświetlonych opcji.

Od tego momentu aplikacja poinformuje Cię, jak kontynuować. Warto zauważyć, że ogromną zaletą tej opcji jest to, że karta może być na czyjeś nazwisko.

Jak duże może być zamówienie złożone w Getir?

To pytanie jest ciekawe, ponieważ Getir nie ma oficjalnego limitu wagi swoich produktów. Dzięki temu masz całkowitą swobodę w zamawianiu tego, co chcesz. Ale jest szczegół.

Kup w aplikacji

Pamiętajmy, że produkty nie podróżują same. Musisz je transportować, a do tego używasz motocykli i samochodów. Oba mogą wytrzymać maksymalną wagę, więc jeśli Twój produkt ją przekroczy firma wyśle ​​go innym pojazdem.

Jeśli tak się stanie, czas wysyłki bardzo się zmieni. Samochodem lub motocyklem trwa to zawsze 10 minut lub mniej, ale tutaj może to zająć nawet pół godziny.

Jakie rzeczy może Ci przynieść Getir, a czego nie?

Getir bardzo się rozwinął jako firma w ostatnich latach, a tym samym uzyskała znacznie szerszy katalog artykułów. W związku z tym możesz zamówić:

  • Artykuły spożywcze.
  • Urządzenia technologiczne.
  • Jedzenie (hamburgery, pizze itp.).
  • Produkty do pielęgnacji ciała.

To tylko niektóre z dostępnych rodzajów produktów. Jeśli chodzi o to, czego nie możesz zamówić, jest tylko jedno: zwierzęta (bez względu na to, jakie są).

dołącz do naszego kanału telegram