Skip to content

Jak skontaktować się z Getir, działem obsługi klienta

26 de październik de 2021

Komunikacja z Getirem zwykle nie jest zbyt skomplikowana, no cóż oferować szeroką gamę środków, z którymi możesz się skontaktować w sposób, który jest dla Ciebie najwygodniejszy.

Możesz skontaktować się z Getir za pośrednictwem aplikacji urządzenia, którą możesz pobrać bezpłatnie. Mają też numer telefonu i różne e-maile, które dotyczą konkretnych problemów.

Z kolei dobrze, że wiesz lokalizacja Twoich biur na wypadek, gdybyś chciał do nich podejść lub móc wysłać list z treścią tematu, w jakim do nich piszesz. Jeśli chcesz wiedzieć, na które e-maile możesz pisać, a także numer telefonu lub inne sposoby kontaktu, ten artykuł jest dla Ciebie.

Jaki jest oficjalny numer telefonu Getir i o której godzinie możesz się ze mną skontaktować?

Getir jest uważany za świetną aplikację do zamawiania domu dla bycia bezpieczną platformę podczas dokonywania zakupów. Aplikację możesz zainstalować na swoim telefonie, dzięki czemu będziesz mógł dokonywać zakupów.

Jeśli uważasz, że rozmowa telefoniczna jest dużo wygodniejsza i szybsza, musisz znać numer telefonu. Ten zasób dla wielu osób gwarantuje większą natychmiastowość niż kontaktowanie się z nimi za pośrednictwem aplikacji. Numer, dzięki któremu możesz się z nimi skontaktować, to „0034 930034977”.

Na jaki adres e-mail mogę wysłać Ci wiadomość e-mail?

Możesz skontaktować się z firmą wysyłając e-mail w przypadku chęci sfinalizowania zamówienia. Poczta, która Getir To jest „[email protected]”. Jednak Getir ma różne e-maile, z których możesz korzystać w zależności od celu, który chcesz osiągnąć lub powodu kontaktu. Pozwala to w odpowiednim czasie zwrócić uwagę opinii publicznej i mieć lepszą kontrolę w firmie.

Mając inny adres e-mail przypisany do każdego tematu, usprawniają obsługę klienta, zapewniając również, że wiadomości nie gromadzą się w jednym e-mailu i możesz otrzymać odpowiedź tak szybko, jak to możliwe nie ma potrzeby długiego oczekiwania.

Jeśli jesteś influencerem lub naciśnij

Osobom, które należą do prasy lub społeczności influencerów, Getir oferuje kolejny e-mail, aby można było się z nimi skontaktować. Adres e-mail, którego będą używać, to „[email protected]”.

Firma rozumie, że powody, dla których te osoby się z nimi kontaktują, często różnią się od pozostałych, przez co jeszcze łatwiej jest zrozumieć cel przekazu.

Jeśli chcesz sprzedawać swoje produkty na Getir

Jedną z zalet Getir jest to, że możesz być aktywnym sprzedawcą na swojej platformie, co oprócz tego, że jest pozytywnym aspektem, sprawia, że platforma, która zachęca do przedsiębiorczości.

Widać, że ta firma, pozwalając innym ludziom na zwiększenie swoich dochodów poprzez czerpanie z niej zysku, czyni ją coraz bardziej kompletną, budząc zainteresowanie opinii publicznej. Jeśli chcesz być jedną z osób korzystających z platformy do oferowania i sprzedaży Twoich produktów, kontaktowy adres e-mail to „[email protected]”

W każdej innej sprawie

Wpisy do domu w Getir

Jeśli sprawa, w której chcesz się komunikować z firmą nie jest jedną z wyżej wymienionych, pamiętaj, że nadal masz różne możliwości komunikowania się z Getirem.

Możesz wejść na platformę i wypełnij formularze online, które się pojawią. W ten sposób możesz ustalić powód, dla którego musisz się z nimi komunikować.

Gdzie się znajdują, jeśli chcesz je odwiedzić lub wysłać list?

Jeśli jesteś zainteresowany pójściem do biur Getir, powinieneś wiedzieć, że mają one biuro w Hiszpanii. Adres to Utopicus Torre Marenostrum, Budynek Gazu Ziemnego, Plaza del Gas 01, Budynek 'B’, Barcelona, ​​Hiszpania.

Kiedy już wiedziałeś dokładny adresBędziesz mieć również możliwość wysłania listu opisującego sytuację lub określającego sprawę, w której komunikujesz się z firmą.