Skip to content

Jak zdobyć pracę kurierską w Getir? | Dostawa jeźdźca

24 de wrzesień de 2021

Wiele osób poszukuje dziś pracy, a Getir może być najlepszą opcją, jest to pionierska firma, jeśli chodzi o szybkie dostawy i dobrą obsługę.

Getir oferuje wszystkim swoim pracownikom dużo pomocy i oferuje dobrą płacę. Getir aktualnie poszukuje pracowników, w tym artykule zostaną pokazane kroki, które należy wykonać, aby wybrać jedną z ich pracy.

Czy Getir obecnie zatrudnia? Gdzie możesz zobaczyć oferty pracy?

Usługa dostawy Getir już dziś zatrudnia nowych pracowników ze względu na ekspansję, którą ma. Aby dostać pracę w tej firmie należy spełnić pewne wymagania, które są bardzo potrzebne, takie jak: pełnoletniość, znajomość obsługi GPS, bardzo pozytywne i przedsiębiorcze nastawienie.

Oferty pracy w dostawie Możesz je znaleźć za pośrednictwem strony internetowej tej usługi. Kroki, które musisz wykonać, aby je zobaczyć, zostaną pokazane poniżej:

  1. Wejdź na oficjalną stronę Getir. Wchodząc na stronę znajdziesz kilka zakładek, które są rozwijane, musisz kliknij zakładkę Bądź częścią Getir.
  2. Wykonując powyższe, na ekranie Twojego komputera lub telefonu pojawi się pytanie „Czy chcesz dołączyć do grupy?”, kliknij Tak.
  3. Będziesz musiał wypełnić filtry, takie jak miejsce zamieszkania, jest to bardzo ważne w momencie przyznania pracy, ponieważ Getir prosi o pracowników które znajdują się na terenie Barcelony, Madrytu, Włoch, Rumunii i Wielkiej Brytanii, gdzie ta usługa działa.
  4. Firma poprosi również o wskazanie, czy masz doświadczenie, a także czy jesteś pełnoletni.
  5. Po wykonaniu powyższych czynności zostaną wyświetlone wszystkie oferty na tę pracę, które znajdują się w Getir. Jeśli chcesz Dealera, musisz wybrać tę opcję i postępuj zgodnie z procedurą i wypełnianiem pozostałych formularzy.

Ile Getir płaci swoim dostawcom?

Wynagrodzenie pracowników Getir zależy od rodzaju wykonywanej pracy, dla kurierów średnia dzienna płaca wynosi 10,80 euro za godzinę, rocznie otrzymują 10 tys. lub 20 tys. euro.

Ta firma również daje wszystkim swoim dealerom różne bonusy gdy dostarczyli zamówienia w odpowiednim czasie i zadowalająco.

Gdzie możesz ubiegać się o członkostwo Getir?

Aby ubiegać się o członkostwo w Getir należy wejść na stronę tej firmy i wypełnić formularze.

Możesz również udać się do dowolnego biura które Getir ma w Madrycie, Barcelonie, Włoszech, Rumunii i Wielkiej Brytanii. To są te, które są otwarte do tej pory, w tych biurach możesz poprosić o więcej informacji.

Czy współpracując z Getirem musisz mieć własny samochód, czy oni Ci go dają?

Aby pracować w Getirze, podobnie jak w serwisie Glovo, nie musisz mieć własnego auta, firma oddaje swoim pracownikom auta z logo tej firmy, zapewnia też ekipę do dostaw i doradza.

Ta firma ma misję rozwoju, dlatego starać się reklamować za pośrednictwem pojazdów i online.

osoba pracuje jako dostawca w getir

Czy proszą Cię o opłatę za wstęp, gdy wchodzisz do Getir do pracy?

Nie, iść do pracy w Getir nie musisz anulować żadnego wpisowego, wystarczy spełnić wymagania, których wymaga ta firma. Getir zapewnia całemu zespołowi pomoc niezbędną do płynnej pracy.

Gdzie należy wysłać podanie o pracę, aby móc pracować w Getir?

Aby składać i wysyłać aplikacje na dowolne oferty pracy Getir, należy wejść na jego oficjalną stronę, wypełnić główny formularz, czyli podanie o pracę, po tym naciśnij Aplikuj o pracę.

Następnie musisz wypełnić kolejny formularz, do którego trafią Twoje dane osobowe, po wypełnieniu tego, musisz kliknąć opcję Prześlij prośbę. Musisz tylko poczekać na odpowiedź tej firmy, czy przydzieli Ci pracę, czy nie, ta odpowiedź zostanie wysłana na adres e-mail lub numer telefonu, który podałeś w postaci swoich danych osobowych.