Skip to content

Która usługa dostawy jest lepsza Getir lub Glovo i dlaczego?

24 de wrzesień de 2021

Obecnie usługi dostawy są szeroko stosowane w sytuacjach, gdy chcesz zamówić jedzenie lub inny produkt, wśród odpowiedzialne za to usługi to Getir i Glovo.

Usługi te są odpowiedzialne za dystrybucję wszystkich produktów, o które proszą ich użytkownicy i które można znaleźć w jednym z tych wirtualnych supermarketów.

Dostawy zamówionych produktów są gotowe w zaledwie 10 minut. Te dwie usługi są bardzo konkurencyjne i obie mają wiele podobieństw, pokażemy Ci poniżej.

Jakie produkty dostarczają obie usługi?

Obie firmy kurierskie oferują dużą liczbę produktów, jednak nie oferują tych samych rodzajów produktów. Przyjrzyjmy się najpierw produktom, które dostarcza Getir:

 • Owoce i warzywa są sprzedawane na jednostkę, a nie na kilogram.
 • Na tym rynku można znaleźć dużą różnorodność trunków.
 • Produkty higieny osobistej jak i do użytku domowego.
 • Żywność pasteryzowana, ogólnie te z podstawowego koszyka.
 • Materiały elektryczne i budowlane.
 • Telefony komórkowe.
 • Pokarm dla zwierząt.

Lista produktów oferowanych przez Getir jest dość obszerna, a jej produkty trafiają do dużej liczby użytkowników. Zobaczmy teraz, jakie produkty Glovo oferuje:

 • W Glovo można zamówić fast foody, wśród tych fast foodów można znaleźć między innymi: hamburgery, typowe jedzenie, zagraniczne jedzenie, desery, pizzę; ty także możesz robić zamówienia jedzenia do ulubionych restauracji.
 • Wśród produktów, które możesz zamówić za pośrednictwem tej usługi, są: produkty farmaceutyczne, które nie wymagają zakupu recepty.
 • Można również zamówić kwiaty, papierosy oraz likiery.
 • Glovo oferuje produkty, takie jak soki i konserwy w swoim supermarkecie internetowym.
 • Ta usługa oferuje również transport wahadłowy Za te rzeczy, o których zapomniałeś lub których musisz szukać. Na przykład możesz odebrać garnitur z pralni chemicznej, tak jak możesz odebrać zapomniane foldery w biurze.

Jaka jest różnica w kosztach wysyłki obu platform?

Poznaj cenę przesyłek przez Usługi Getir i Glovo Bardzo ważne jest, aby wybrać usługę, która najlepiej pasuje do Twojej kieszeni. Usługi te inaczej obliczają koszt wysyłki dla każdego produktu. Następnie zobaczysz, jak obliczana jest usługa dla każdego z nich.

Glovo ustala koszt wysyłki na podstawie odległościInnymi słowy, usługa ta oblicza odległość od punktu początkowego do miejsca, w którym zostanie dostarczony, plus cena produktu, tworząc w ten sposób całkowitą kwotę, którą musi zapłacić użytkownik. W Glovo możesz również uzyskać zniżki i promocje na swoje usługi.

usługa dostawy do domu getir

Cenę przesyłki poznasz, gdy kurier już szukał zamówionego przez Ciebie produktu, jeśli wybrany przez Ciebie produkt znajduje się w magazynie lub liczniku aplikacji, będziesz mógł poznać cenę w momencie wyboru, powinno być odnotowane ta usługa ma bardzo przystępne ceny.

Z drugiej strony usługa dostawy Getir oblicza, podobnie jak Glovo, stawkę wysyłki na podstawie odległości przebytej przez dyspozytora plus produkt; a różnica polega na tym, że Getir wprowadza kwotę 1 USD od bardzo dużych zakupów, ponad 30 produktów.

Dlaczego Glovo obsługuje więcej miejsc niż Getir?

Glovo to jedna z najbardziej znanych usług dostawy do domu, została założona w 2015 roku w Hiszpanii. W związku z tym znajduje się tam jego główna siedziba, jest również dostępny w innych krajach takich jak: Peru, Rumunia, Ekwador, Dominikana, Egipt, Portugalia, wśród wielu innych.

Ta usługa jest dostępna w wielu miejscach, ponieważ ich praca była doskonała i sprawdziła się zarówno w Hiszpanii, jak iw wyżej wymienionych krajach.

Należy zauważyć, że Getir również ewoluował i w ostatnich latach osiągnął sporo korzyści. Ponadto zyskała wsparcie dużych inwestorów, dlatego też się rozwija i teraz jest kilka oddziałów w różnych krajach gdzie firma ma nadzieję na dalszy rozwój.

dostawca glovo

W kwestii różnorodności produktów, który z nich jest lepszy?

Jeśli chodzi o różnorodność produktów, choć może się to nie wydawać, jest super różnica między serwerem Glovo a Getir.

Getir wprowadził na rynek więcej odmian owoców, napojów alkoholowych, podstawowych i konserw, ale nie wszystkie rodzaje mięs są dostępne, a także napoje mleczne, takie jak mleko.

Glovo ze swojej strony oferuje wszystkim swoim użytkownikom szeroką gamę dostępnych treści, wśród których znajdziemy żywność, świeże mięso, napoje mleczne, żywność w puszkach, a także fast foody i restauracje, które są dostępne w ramach tej usługi. jego użytkownicy.

Następnie, ma większą różnorodność produktów Glovo niż Getir, Ponadto, jeśli produkt nie zostanie znaleziony w magazynie Glovo, zarządca, aby go uzyskać.

Jakie są wady każdej z usług dostawy?

Usługi te mają kilka wad; Chociaż wiele z nich jest wspólnych dla obu serwisów, istnieją inne, które są specyficzne dla każdej marki.

Wady Getir

 • Wiele razy może wystąpić błąd dostawy, tzn. dostarczono do Ciebie niewłaściwy produkt, dlatego usługa potrwa dłużej.
 • Wielokrotność kwoty tego, co kupujesz może przekroczyć 30% do tego, co zwykle wychodzi w sklepie.

Wady Glovo

 • Wsparcie oferowane przez aplikację Glovo nie jest dostępne przez cały czas z powodu jakichkolwiek niedogodności.
 • Czasami, gdy poprosisz o produkt, który nie jest łatwy do zdobycia, może to spowodować Twój dostawa przekracza określony czas.