Skip to content

W jakich krajach europejskich działa Too Good to Go? – Zasięg międzynarodowy

26 de kwiecień de 2022

Too Good to Go to aplikacja na smartfony. których celem jest służenie jako pośrednik pomiędzy konsumentem, restauracjami czy sklepami spożywczymi. Do wystawiać na sprzedaż przedmioty, których nie udało się sprzedać przed wygaśnięciem.

Zatem, ograniczyć marnowanie żywności. Jest to bardzo przydatna koncepcja dla obu stron, ponieważ będziesz mógł skosztować dobrego jedzenia w przystępnych cenach, a jednocześnie uniknąć całkowitej straty w lokalu. Ta aplikacja jest jedną z najlepszych aplikacji do zamawiania jedzenia w domu i jest dostępna w dużej części kontynentu europejskiego.

Czy Too Good to Go można teraz używać w całej Wielkiej Brytanii?

Aplikacja odnosi sukces od momentu jej uruchomienia w październiku 2020 r., koncepcja znajdź dobre jedzenie w przystępnych cenach został bardzo dobrze przyjęty w tym roku pandemii. Wynika to z zamknięcia i obniżonych dochodów wielu osób.

Too Good to Go stało się doskonałą opcją, aby zaspokoić potrzebę znalezienia jedzenia, nie będąc zbyt drogim. Do tej pory aplikacja Too Good to Go ma około 800 sklepów i koncesji w swoim katalogu, rozprzestrzeniając się w całej Wielkiej Brytanii. Jeśli więc jesteś w tym kraju, nie będzie problemu z wykorzystaniem aplikacji, aby uzyskać trochę oszczędności w swoich posiłkach.

Jak korzystać z opcji „Too Good to Go” podczas pobytu we Francji?

Korzystanie z aplikacji Too Good To Go z Francji jest bardzo łatwe, wystarczy się zarejestrować, a następnie przejść do katalogu i zobaczyć różne opcje oferowane przez każdy z zakładów. Stąd możesz wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba lub przejść do mapy aby wybrać ten najbliższy Tobie.

Po złożeniu zamówienia należy zapłacić i odebrać je w zakładzie w godzinach pracy. We Francji miastem, które ma najwięcej zarejestrowanych na platformie sklepów jest Paryż, ze względu na liczbę licytujących, a także w zamówieniach można już znaleźć kupony lub doskonałe promocje.

Czy aplikacja „Too Good to Go” jest już dostępna w Belgii?

Jest to również jeden z krajów, w których można używać Too Good to Go, ta aplikacja odniosła całkowity sukces, ponieważ zapobiega marnowaniu żywności przez duże zakłady i jest świetną opcją, jeśli chcesz dobrze zjeść za przystępną cenę. Wystarczy się zarejestrować i upewnić, że znajdujesz się w pobliżu jednego ze sklepów zawartych w Too Good To Go Belgium.

międzynarodowy zasięg zbyt dobry, aby przejść

Jak korzystać z opcji „Too Good to Go”, jeśli jestem we Włoszech?

Aplikacja Too Good to Go jest dostępna od roku, uratowanie tysięcy opakowań żywności przed zmarnowaniem. Aby korzystać z aplikacji w tym kraju, procedura jest taka sama, wystarczy się zarejestrować i spojrzeć na mapę, która wskaże najbliższy zakład w Twojej okolicy. Wybierając produkty, które Ci się podobają w magazynie, zapłać i dokonaj zakupu w godzinach pracy.

Czy Too Good to Go jest już dostępne do pobrania w Polsce?

To jeden z krajów, które dołączyły do ​​trendu „Too Good to Go”, tej aplikacji, która zapobiega marnowaniu żywności i całkowitym stratom w zakładach. Oferowanie w swoim katalogu produktów łatwo psujących się w przystępnych cenach to jeden z pomysłów, który zrewolucjonizował sposób robienia zakupów w 2020 roku.

Aby korzystać z aplikacji z Polski, musisz również utworzyć rejestrację, aktywować swoją lokalizację i sprawdź na mapie, który z lokali jest najbliżej Ciebie. Przeglądając dostępne pozycje będziesz mógł wybrać, zapłacić i odebrać je we wskazanych godzinach pracy.

dołącz do naszego kanału telegram