Skip to content

W jaki sposób Spotify Familiar wykrywa różne adresy lub mój aktualny adres

4 de kwiecień de 2021

Ta aplikacja do słuchania muzyki, jest używany przez wielu użytkowników na całym świecie, będąc bardzo rozpoznawalną aplikacją, która sprawiła, że ​​coraz więcej klientów chce dołączyć do serwisu. Gdzie ludzie szukają sposobów i strategii, aby móc korzystać z tej usługi.

Spotify korzysta z różnych planów, a jednym z najczęściej używanych jest plan rodzinny, który jest używany tylko dla członków tego gospodarstwa domowego, to znaczy wszyscy mają ten sam adres. Z tego powodu wyjaśnimy jak Spotify wykrywa różne adresy.

Czego dotyczy plan rodzinny Spotify?

Aplikacja Spotify to usługa, która oferuje wszystko, co ma związek z muzyką, dając Ci możliwość posłuchania wszystkiego, czego potrzebujesz. Ta aplikacja przynosi nam różne korzyści, oferując pakiety i różne plany które dostosowują się do gustu użytkownika.

Przedstawia plan rodzinny, który, jak nazwa wskazuje, jest wyjątkowy dla rodzin, składa się z 6 osób w rodzinie, mogą mieć indywidualne konta Premiumpłacąc jedną cenę za każdego mieszkańca rodziny, będzie mógł korzystać z telefonu komórkowego samodzielnie. Udostępnia również trzy miesiące bezpłatnego okresu próbnego, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy podoba Ci się usługa, i od teraz możesz zacząć za nią płacić co miesiąc.

Odbywa się to za pośrednictwem Administratora (jeden z członków rodziny), który dodaje do innych członków. Aby skorzystać z planu rodzinnego, musisz wejść w „Ulepsz konto”, a następnie kliknąć „Wyświetl plany” i wyszukać plan rodzinny, wybrać metodę płatności i gotowe, możesz zacząć korzystać z aplikacji.

Należy o tym wspomnieć ten plan może być opłacony tylko przez administratora albo jest podzielony na całą rodzinę. Zalecamy, abyś czekał na ostateczną datę płatności miesięcznej, ponieważ jeśli zapomnisz o tym i nie zapłacisz w terminie, ta usługa zostanie anulowana do momentu zapłaty.

W jaki sposób Spotify Familiar wykrywa różne adresy?

Zasadniczo Spotify ma warunki, które są opisywane użytkownikom, ale wielu z nich ich nie czyta. Jak wspomniano powyżej, ten plan jest przeznaczony tylko dla rodzin, a nie dla osób, które nie są jej częścią, ale nadal chcą korzystać z usługi. Gwarantuje to, że żadna osoba nie wykorzysta tej możliwości w sposób oszukańczy, ponieważ dla poszczególnych osób istnieje indywidualne Spotify Premium.

Wykrywa adresy za pomocą Mapy Google i kod pocztowy. Platforma poprosi Cię o podanie pewnych informacji o lokalizacji, aby sprawdzić, czy członkowie rodziny znajdują się w tym samym miejscu. Kiedy wynajmujesz tę usługę, poprosi Cię o podanie adresu domowego, który musi pasować do innych członków Twojego gospodarstwa domowego.

Konieczne jest zaktualizowanie tych informacji, aby uniknąć problemów, jeśli chcesz zmienić adres, musisz wykonać następujące czynności: Wejdź do aplikacji, przejdź do „Konta”, naciśnij przycisk „Edytuj swój profil”, a następnie pojawią się puste pola, w których będziesz musiał wpisać swoje dane i na koniec kliknij „Zapisz”.

znajome spotify różne adresy aktualny adres

Należy zauważyć, że Spotify to wyjaśnia sprawdzi tylko adresy Twoich użytkowników, nie jest przeprowadzany żaden rodzaj monitoringu i chroni on Twoją prywatność, ani nie przechowuje danych, które były wykorzystywane do przeprowadzania kontroli.

Inne terminy, które musisz wiedzieć o Spotify Familiar

Możesz się zastanawiać, co jeśli jesteśmy rodziną, ale mieszkamy w różnych domach? ta usługa wyjaśnia, że ​​jeśli nie wiesz poprawnie spełnia wymagania, dostęp do konta zostanie zawieszony. Podobnie, jeśli dane nie mogą zostać potwierdzone przez jednego z członków, zostanie do Ciebie wysłany e-mail w celu ich weryfikacji.

Aby to zrobić, masz 6 dni do wprowadź dokładny adresJeśli ta weryfikacja zostanie przeprowadzona poprawnie, plan rodzinny będzie doskonały. Ale jeśli wystąpi błąd weryfikacji, a osoba nie poda swojego adresu, utracony zostanie dostęp do konta, na którym nie będzie mogła wykupić żadnego planu rodzinnego przez 12 miesięcy.

Aby przeprowadzić wszystkie procesy, o których wspomnieliśmy powyżej i móc korzystać z tej aplikacji w najlepszy sposób, będziesz potrzebować najnowszej aktualizacji do najnowszej wersji, będzie to umożliwi dostęp do lepszych świadczeń które oferuje konto.

dołącz do naszego kanału telegram