Skip to content

Utwórz konto Nintendo: jak zarejestrować się na moim Nintendo

14 de lipiec de 2021

Konsole do gier wideo to produkty, które mają dziś świetną ofertę na rynku, świat gier wideo ma duży szacunek dla konsol, ponieważ istnieją od dziesięcioleci, ich pierwsi użytkownicy wciąż je czule pamiętają, konsole do gier wideo nie są po prostu produkt o charakterze rozrywkowym, jest również przedmiot kultowy i kolekcjonerski.

Te pojawiły się w połowie lat 70., jedną z konsol, od których wszystko się zaczęło, była Atari Pong firmy Atari, będąca prymitywną konsolą, ale jedną z pierwszych, które rozpoczęły się w świecie gier wideo, potem pojawiły się również inne konsole innych marek, takich jak marka Sega wprowadzająca konsole, takie jak Sega Genesis lub Color TV Game of firma Nintendo, jedna z największych firm w branży gier wideo.

Nintendo

Nintendo jest najsłynniejsza firma zajmująca się grami wideo która istnieje na całym świecie, istnieje od ponad wieku, rozpoczęła się pod koniec XIX wieku jako firma zajmująca się dystrybucją kart do gry, istniała, aż w latach 70. zostały wprowadzone do świata gier wideo z konsolami Nintendo jak Color TV Game, Gameboy i NES i Super NES.

Obecnie Nintendo jest bezpośrednim rywalem gigantycznych firm, takich jak Xbox i PlayStation, a wszystkie jej konsole, takie jak PlayStation 2 i 3, Xbox 360 i Xbox One, są bezpośrednimi rywalami konsol, które Nintendo wprowadziło na rynek, takich jak It can być sagą Nintendo DS i 3DS, Nintendo Wii oraz najnowszą i popularną ze wszystkich, Przełącznik Nintendo, który zapewnia najlepsze gry i aplikacje.

Wszystko to są świetne konsole, które korzystając z nich zapewnią nam wiele godzin zabawy, z efektownymi i intuicyjnymi trybami gry, z przyjemną i niesamowitą grafiką, nawet dziś konsole mają świetne podstawowe komponenty, aby mieć system operacyjny z dobrą interfejs i sklep online gry wideo, w tym przypadku Nintendo ma swój sklep i aby uzyskać do niego dostęp, musisz mieć Konto Nintendo.

Jak zarejestrować nowe konto Nintendo od podstaw? – Kroki do naśladowania

Założenie konta Nintendo jest bardzo proste, możemy je założyć przez Internet, w zasadzie jeśli masz konsolę Nintendo lub aplikację mobilną, konto Nintendo jest do tego niezbędne. łącz i śledź swoje gry i markowe produkty.

Aby utworzyć konto, musisz mieć ukończone 16 lat ze względu na surowe zasady bezpieczeństwa firmy. Jeśli nie jesteś w tym wieku, masz możliwość wpisania adresu e-mail rodziców, a firma wyśle ​​do nich e-mail, aby mogli otworzyć dla Ciebie konto.

Wejdź na oficjalną stronę:

Nie ma znaczenia, czy masz stare konto, czy nie, oficjalna strona Nintendo to miejsce, w którym musimy utworzyć nasze konto. Musisz przejść na oficjalną stronę a w prawym górnym rogu znajdziesz opcję, która mówi Zaloguj się Zarejestruj się.

Musisz wybrać tę opcję, a następnie strona przeniesie Cię do nowej zakładki, w której musisz wybrać, czy masz już konto, czy chcesz otworzyć nowe. Decydując się na utworzenie nowego konta, weryfikujesz swój wiek i przystępujesz do procesu rejestracji.

Rozpocznij proces rejestracji:

Po zweryfikowaniu wieku rozpoczyna się proces rejestracji i będziemy musieli wykonać następujące kroki:

 • Najpierw musimy dołączyć podstawowe dane osobowe lub jeśli uznasz, że wygodniej jest połączyć nasze konto Google z Przyspieszyć proces.
 • Wypełnimy wymagania brakujące, takie jak adres e-mail do korzystania z naszego konta Nintendo, pseudonim i hasła.
 • Zaznaczamy pole, w którym nie chcemy otrzymywać codziennych e-maili i powiadomień od Nintendo, potwierdzamy wszystkie informacje i akceptujemy tworzenie Konto Nintendo.
 • Ostatnim krokiem, aby nasze konto było gotowe, jest utworzenie Nintendo Network ID Switch, jest to PIN hasła do wykorzystania w przyszłości, gdy chcemy wprowadzić ważne zmiany na naszym koncie Nintendo, wstawiamy PIN, który został wysłany na nasz e-mail pudełko, które odpowiada, potwierdzamy i ruszamy.

Konto nintendo w Nintendo Switch Store

Po utworzeniu konta możemy umieść go na każdym produkcie! z Nintendo, aby zapisać nasze połączone gry Pokemon na naszym Nintendo Switch lub także w grze Super Mario Run, Nintendo ma również funkcje, takie jak przyznawanie punktów, które jeśli zdobędziemy, można je wymienić na dodatki do gier, które mamy na naszych konsolach .

Jak mogę się zalogować na swoje konto Nintendo?

Tak proste, jak udanie się do Oficjalna strona Nintendo, w prawym górnym rogu pojawi się opcja Utwórz konto / Zaloguj się. Wybierz, a następnie wprowadź swój adres e-mail i hasło.

Jeśli posiadasz weryfikację dwuetapową, musisz wpisać hasło, a następnie kod, który jest wysyłany na Twój telefon komórkowy i to wszystko.

Utwórz konto Nintendo: jak zarejestrować się na moim Nintendo

My Nintendo to program stworzony przez Nintendo do nagradzać konsumenta za jego lojalność. Ten program oferuje użytkownikom punkty upominkowe po ukończeniu różnych misji, a dzięki tym punktom można je wymienić na treści lub zniżki cyfrowe.

Aby zarejestrować się w My Nintendo, musisz wykonać tylko następujące kroki:

 • Przejdź na oficjalną stronę My Nintendo.
 • Jeśli masz już konto Nintendo, wybierz opcję Zaloguj sie. Jeśli nie masz konta Nintendo, musisz je utworzyć.
 • Zaloguj się na swoje konto Nintendo.
 • Uruchom samouczek wyjaśniający, jak korzystać z programu i to wszystko.

Wybierz, czy chcesz otrzymywać e-maile

Podczas tworzenia konta w Nintendo masz możliwość wybrania lub nie, czy chcesz otrzymywać promocyjne e-maile z aplikacji. Jeśli go nie aktywowałeś, te e-maile nie dotrą do Ciebie i aby ponownie aktywować opcję, wystarczy wykonać następujące czynności:

 • Zaloguj się na swoje konto Nintendo.
 • Przejdź do opcji Inne ustawienia
 • Teraz znajdź opcję E-maile promocyjne i wybierz
 • Teraz w swoim e-mailu sprawdź, czy nie masz opcji blokowania e-maili od @accounts.nintendo.com i sprawdź tacę spamu, aby zobaczyć, czy tam jest.

dowiedz się, jak założyć konto na nintendo

Potwierdzenie konta

Podczas otwierania konta Nintendo wyślą Ci wiadomość e-mail, aby to potwierdzićJeśli ten e-mail nie dotrze do Ciebie, musisz sprawdzić tacę spamu, w której zwykle przychodzi, a jeśli jej tam nie ma, musisz sprawdzić, czy adres e-mail wprowadzony na koncie Nintendo jest poprawny.

Możesz również sprawdzić, czy nie masz filtrów, które uniemożliwiają dotarcie poczty. Jeśli nie znajdziesz żadnego rozwiązania, najlepiej założyć nowe konto z nowym e-mailem. Po otrzymaniu wiadomości e-mail z potwierdzeniem wystarczy wykonać wskazane czynności.

Aktywuj i zweryfikuj swoje konto Nintendo

Po aktywacji konta możesz przeprowadzić weryfikację w 2 krokach, ta opcja musimy to aktywować a robi się to, aby zalogować się na konto Nintendo nie tylko hasłem, ale także 6-cyfrowym kodem przesłanym na nasz telefon. Aby go aktywować, wykonaj poniższe czynności.

 • Pobierz i otwórz aplikację na swoim telefonie Google Authenticator.
 • Wybierz ikonę Jeszcze, następnie opcja Oprawa.
 • Wybierz teraz opcję Korekta czasu w kodach i później Synchronizuj teraz.
 • Gdy jesteś na stronie weryfikacji dwuetapowej, podczas logowania do Nintendo wprowadź jeden z 10 kodów bezpieczeństwa, które pojawią się na Twoim telefonie i gotowe.

Jak połączyć mój stary identyfikator Nintendo Network ID z My Nintendo? – To jest możliwe?

Nie można połączyć starego identyfikatora Nintendo Network ID do Mojego Nintendo. Ale możesz połączyć go z nowym kontem Nintendo i aby to zrobić, wystarczy wykonać kroki, które przedstawiamy poniżej.

Z komputera lub strony internetowej:

 • Zaloguj się na swoje konto Nintendo.
 • Poszukaj opcji, która mówi Informacje o użytkowniku-Połącz konta-Zmień
 • Wybierz opcję Identyfikator sieci Nintendo i postępuj zgodnie z instrukcjami.

utwórz moje konto na Nintendo

Z konsoli Nintendo Switch:

 • W menu HOME konsoli wybierz ikonę użytkownika.
 • Teraz zaznacz opcję, która mówi Sugestia od znajomych i za pomocą przycisków L Tak R wybierz kontynuuj.
 • Następnie umieść Identyfikator sieci Nintendo i hasło, zalogujesz się i zostanie ono powiązane z Twoim kontem.

Pamiętaj, że zarówno data urodzenia, jak i kraj identyfikatora Nintendo Network ID muszą być takie same niż te, które zostały umieszczone na koncie Nintendo.

Kroki, aby połączyć konta mediów społecznościowych z moim kontem Nintendo

Połącz media społecznościowe z kontem Nintendo jest to dość szybkie i łatwe do zrobienia, jest to praktycznie ten sam proces dla każdego konta.

Google

Podczas tworzenia konta Nintendo masz możliwość zrobienia tego za pomocą swojego konta Google, jeśli zrobisz to natychmiast, zostanie ono połączone, ale jeśli nie, wystarczy:

 • Wejdź na stronę Nintendo i otwórz swoje konto.
 • Znajdź opcję Połączone konta — Edytuj wybierz opcję Google i gotowy.

Facebook

Facebook może również powiązać je z kontem przy pierwszym otwarciu. Ale jeśli nie, po prostu powtórz poprzednie kroki:

 • Wejdź na stronę Nintendo i otwórz swoje konto.
 • Znajdź opcję Połączone konta — Edytuj wybierz opcję Facebook i gotowy.

Świergot

Twitter to kolejna sieć społecznościowa, za pomocą której możesz zalogować się do Nintendo.

 • Wejdź na stronę Nintendo i otwórz swoje konto.
 • Znajdź opcję Połączone konta — Edytuj , wybierz opcję Świergot i gotowy.

Nintendo i jego najnowsza konsola

Teraz Nintendo ma nową konsolę o nazwie Nintendo Switch, jedną z najlepszych konsol, jakie wydali, z nowym wyglądem i komponentami, które sprawiają, że świetne gry działają, nie możesz przegapić możliwość posiadania tego. To konto z grami takimi jak The Legend of Zelda i Super Mario Oddysey, z funkcjami takimi jak oglądanie YouTube lub używanie Joy-Con do grania na telefonie, to doświadczenie, które oferuje nam Nintendo.