Skip to content

Sztuczka, aby mieć darmowego komunikatora BEZ Internetu 2021

1 de listopad de 2022

Pomijając WhatsApp, który również należy do Facebooka. Jedną z dość potężnych alternatyw w zakresie wiadomości błyskawicznych jest niewątpliwie Messenger, aplikacja do przesyłania wiadomości w sieci społecznościowej, z którą możesz rozmawiać ze wszystkimi znajomymi dodanymi do wspomnianej sieci społecznościowej, jest niewątpliwie niezwykle potężna i możesz to zrobić tak samo jak w WhatsApp, tylko tym razem ze znajomymi w sieci społecznościowej.

Ale jeśli się zastanawiałeś jak mieć darmowego komunikatora bez internetuto trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ w tym artykule chcę Ci pokazać dokładnie sztuczkę, abyś mógł mieć Messenger zainstalowany bez internetu, całkowicie za darmo w telefonie komórkowym, czytaj dalej.

Miej Messengera bez internetu 2021

To, co polecam, aby móc korzystać z tej metody, o której powiem, to zainstalowaną aplikację Messenger Lite, tak samo jak w przypadku Facebook Lite, aplikacja waży znacznie mniej, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca na dysku .

Poza tym zużywa mniej zasobów telefonu, dzięki czemu działa płynniej, a nawet zjada mniej danych mobilnych, więc jest znacznie lepszy niż Posłaniec powszechne, choć wyraźnie ma pewne ograniczenia.

Pomijając to, kolejna rzecz, którą musisz wziąć pod uwagę, aby mieć Messenger bez internetu w telefonie komórkowymjest to, że musisz zainstalować MOD aplikacji, która sprawi, że wszystko będzie działać bez balansu na naszym urządzeniu pomóc Ci mieć darmowy internet bez problemów i bez konieczności oglądania wielu samouczków, aby skonfigurować APN lub cokolwiek podobnego.

Aplikacja, o której mowa, to UC Browser Wellington, o której rozmawialiśmy kilkakrotnie na tym blogu, dzięki czemu będziesz mógł uruchomić dowolną aplikację wymagającą Internetu, nawet jeśli nie masz dostępnego salda, aby móc nawigować.

Jak mieć Messengera z darmowym internetem

W ten prosty sposób możesz korzystać z Messengera i utrzymywać kontakt ze wszystkimi znajomymi bez żadnego problemu, nawet jeśli nie masz kredytu w telefonie komórkowym. Oczywiście polecam, aby mniej więcej co 30 dni dokonywać opłaty, nawet jeśli jest ona minimalna, aby operator nie blokował linii i w ten sposób można było dalej z niej korzystać, bo w takim przypadku nie ma mowy o tym, żeby jakakolwiek sztuczka będzie działać dla ciebie. mieć darmowy internet, za nic, więc weź ten szczegół pod uwagę.

dołącz do naszego kanału telegram