Skip to content

Samsung Made in China, oryginał czy podróbka?

17 de luty de 2023

To normalne, że w tym momencie, gdy widzimy, że produkt ma napis „Made in China”, możemy mieć dużą nieufność, ponieważ zawsze przyzwyczailiśmy się do tego, że produkty pochodzące z tego kraju są raczej przeciętnej jakości, aby powiedzieć prawda. Więc kiedy kupujemy Samsunga i jesteśmy zaskoczeni, że mówi „Wyprodukowano w Chinach” lub „Wyprodukowano w Wietnamie” włączą się alarmy, ale nie przejmujmy się tym zbytnio.

Samsung wyprodukowano w Chinach

W przypadku urządzeń mobilnych musimy dodać jeszcze jeden plus, a mianowicie to, że na rynku jest zbyt wiele chińskich replik, słynnych klonów, z których korzystają sprytni ludzie, chcący dorobić kilka dolarów. sprzedawać klony Samsunga tak, jakby były oryginalnymi urządzeniami.

Pamiętaj, że Samsung ma kilka oddziałów na całym świecie. Jakiś czas temu wiele urządzeń tej firmy było produkowanych w Chinach, co oznacza, że ​​nie są to podróbki, nie klony, tylko oryginały. Teraz większość urządzeń mobilnych firmy jest montowana w Wietnamie, więc normalne jest natknięcie się na słynny „Wyprodukowane w Wietnamie”.

Samsung wyprodukowany w Chinach Oryginał?

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do oryginalności Twojego urządzenia mobilnego, zapraszamy do sprawdzenia tego w stosunkowo prosty sposób. Powinieneś po prostu otworzyć aplikację dzwoniącą na tym urządzeniu, po czym będziesz musiał wybrać kod *#06# i zadzwoń do niego, aby w ten sposób pojawił się kod, który byłby Kod IMEI, który ma około 15 cyfr.

Kopiujesz ten kod do /01, a następnie wchodzisz na stronę www.imei.info, wpisujesz kod w okienko, a następnie klikasz gdzie jest napisane sprawdźpoczekaj na załadowanie wszystkich informacji.

Tutaj musimy zwrócić uwagę na wszystkie dane, które nam podają, szczególnie w kwestii producenta że jeśli mówi Samsung, to dlatego, że urządzenie jest oryginalne. Jeśli mówi, że nie wiadomo, to tak, prawdopodobnie masz do czynienia z chińskim klonem.

Jest to niezwykle skuteczna metoda, aby móc zorientować się, czy jest się z klonem, czy z oryginałem, bez pozostawiania miejsca na wątpliwości. W każdym razie, jeśli je masz, nie wahaj się zostawić nam komentarza poniżej, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

dołącz do naszego kanału telegram