Skip to content

Rozwiązanie: „Wymagane uwierzytelnienie w Google Play” — jak uwierzytelnić moje konto Google

27 de listopad de 2021

Usługi Google Play lub Usługi Google Play, jak chcesz, są częścią podstawową, fundamentalny i można by powiedzieć, że filary systemu operacyjnego Google.

Wszyscy mamy lub prawie wszyscy zainstalowaliśmy Usługi Google Play na naszym urządzeniu z głównymi aplikacjami Google, wśród których oczywiście Play Store, który jest oficjalnym sklepem Android.

Z milionami i miliony aplikacji, będąc największym na świecie sklepem z urządzeniami mobilnymi nie tylko tego systemu operacyjnego, ale także wszystkich systemów operacyjnych, które są obecnie na rynku.

Problem pojawia się, gdy wysyła wiadomość, która mówi „Wymagane jest uwierzytelnienie. Musisz uzyskać dostęp do swojego konta Google ”i możesz spróbować ponownie, zaczynają się problemy i musisz Poszukaj rozwiązań.

To rozwiązanie, gdy Google Play wymaga uwierzytelnienia

Najprostszym rozwiązaniem jest Usunąć dane które mamy w telefonie komórkowym naszego konta i dodaj je ponownie. W tym celu musisz przejść do Ustawienia> Konta i tam usunąć konto Google.

Kiedy otwieramy konto Google, musisz przejść do prawego górnego rogu i tam nacisnąć trzy punkty, aby otworzyć opcje rozwijane.

Tam powinieneś po prostu nacisnąć tam, gdzie jest napisane „Usuń konto„A po kliknięciu wystarczy potwierdzić usunięcie konta.

Kiedy otwierasz ponownie ponownie w Sklepie Play wtedy musisz dodać konto ponownie, jak zawsze, włóż to samo.

Teraz, gdy masz ponownie skonfigurowane konto, nie powinieneś mieć nie ma problemu.

Napraw Google Play wymaga uwierzytelnienia

To, co możesz zrobić, to również usunąć wszystkie dane z menedżera aplikacji.

Przejdź bezpośrednio do Ustawienia > Aplikacje > Sklep Google Play. Tam usuwamy pamięć podręczną, dane, usuwamy wszystko bezpośrednio. Następnie przechodzimy do Storage, a następnie usuwamy dane.

Gdy już wszystko mamy gotowe po prostu restartujemy urządzenie a potem ponownie otwieramy sklep Google, aby sprawdzić, czy wszystko jest rozwiązane.

Co się stanie, jeśli w Google Play pojawi się błąd?

Jak widać rozwiązanie problemu uwierzytelnienia w Sklepie Play nie jest zbyt skomplikowane, to kwestia znalezienia powrotu do sytuacji i w krótkim czasie udało się Rozwiąż problem sklepu.

Wszelkie pytania, które masz na ten temat lub uwagi, które chcesz zgłosić, oczywiście możesz zostawić je w komentarzach nieco poniżej i jak najszybciej postaramy się odpowiedzieć na nie, aby rozwiać wątpliwości, które masz.

Jak ostatecznie naprawić błąd obowiązkowego uwierzytelniania w Google Play

Komunikat „Wymagane uwierzytelnienie w Google Play może pojawić się na smartfonie w momencie, kiedy najmniej się tego spodziewasz, dlatego chcemy nauczyć użytkowników Androida, którzy znaleźli się w tego typu sytuacjach, jakie są kroki, które muszą wykonaćoraz różne możliwe rozwiązania tego typu błędów.

Rozwiązanie dotyczące obowiązkowej wiadomości uwierzytelniającej w Google Play

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że istnieje kilka interesujących metod rozwiązania tego błędu, chociaż nie wszystkie z nich mają ten sam poziom częstości występowania. funkcjonowanie ze smartfona.

Dlatego poniżej wymienimy możliwe rozwiązania, zaczynając od tych, które: mniej wpływa na urządzenie, aż do zakończenia najważniejszych.

Jeśli uzyskasz uwierzytelnienie, spróbuj usunąć aktualizacje ze Sklepu Play

Najprostsze rozwiązanie, żeby to nazwać, ma coś wspólnego z usuń aktualizacje ze Sklepu Play. Dzieje się tak, ponieważ czasami problem nie dotyczy telefonu, ale sklepu z aplikacjami na Androida.

Więc to, co powinniśmy zrobić, to odinstaluj dokonane aktualizacje ostatnio przez Sklep Play:

 • Aby to zrobić, musisz przejść do Ustawień, Aplikacji i Odinstaluj aktualizacje, wybierając Google Play
 • Kiedy skończysz, wróć do zainstalować najnowsza wersja Google Play, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany

dostęp usuń konta użytkowników

Jeśli to nie zadziała, będziesz musiał usunąć swoje konto Google

W drugim przypadku może się zdarzyć, że jeśli problem nadal występuje, powinieneś usuń konto google, krok po kroku podobny do poprzedniego:

 • Przejdź do Ustawienia, Konta, wybierz Google i usuń go
 • Później musisz Stwórz nowe konto Google

Prostym rozwiązaniem jest wyczyszczenie danych i pamięci podręcznej ze Sklepu Google Play

W kolejnym przypadku zdajemy sobie sprawę, że niejednokrotnie zarówno dane, jak i pamięć podręczna Sklepu Google Play mogą powodować problemy, a w takich przypadkach nasza rekomendacja dotyczy usuń je bezpośrednio z terminala:

 • W tym celu musisz iść do Ustawienie, następnie do aplikacji, a następnie przeszukaj Google Play
 • Gdy go znajdziesz, kliknij aplikację i spośród jej opcji wybierz jedną z Usunąć dane

Najgorszym sposobem jest przywrócenie stanu fabrycznego

Jeśli i tak nadal będziesz doświadczać tych problemów, ostatnie rozwiązanie możliwe jest wykonanie twardego resetu lub resetu do ustawień fabrycznych.

Rozumiemy przez to fakt dokonania a Całkowity „reset” smartfona, aby wrócił do ustawień fabrycznych.

To jest do powiedzenia, aplikacje się nie pojawią które zainstalowaliśmy, ale będą tylko te, które już przyniosło urządzenie szeregowe.

Oczywiście przed założeniem Kontynuuj tę procedurę, zaleca się wykonanie kopii zapasowej, aby nie utracić ważnych treści.

Aby wykonać twardy reset, wykonaj następujące kroki:

 1. Przede wszystkim musisz wejść do sekcji Ustawienia i tam wybierz opcję Kopia zapasowa.
 2. W tej sekcji zobaczysz, że pojawia się opcja Przywrócenie ustawień fabrycznych.
 3. Otrzymamy ostrzeżenie, że wszystkie dane zostaną utracone i konfiguracje co zrobiliśmy.
 4. Jeśli już wykonałeś kopię zapasową, wybierz opcję Zresetuj telefon a zobaczysz, jak „reset” całego terminala zaczyna opuszczać go z ustawieniami fabrycznymi.
 5. Karta SD, którą masz wewnątrz terminala podczas procesu twardego resetu nie zostaną zmodyfikowane za nic, więc jeśli zapisałeś tam wszystkie swoje pliki i dokumenty, nadal tam będą i możesz je przenieść z powrotem do telefonu, jeśli chcesz.

Czy udało Ci się usunąć komunikat o błędzie obowiązkowego uwierzytelniania Google Play za pomocą powyższych sztuczek?

dołącz do naszego kanału telegram