Skip to content

Rozwiązanie wszystkich najczęstszych problemów z Psiphonami – Serwer nie odpowiada i inne

25 de wrzesień de 2022

Psiphon, to jedna z najlepszych aplikacji które znajdziemy w Sklepie Play, aby mieć darmowy internet. Najlepszą rzeczą w tej aplikacji jest to, że w zasadzie nie musimy niczego konfigurować.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które być może nie mają zbyt dużej wiedzy na ten temat lub po prostu nie chcą tracić czasu na tego typu rzeczy i chcą szybkie rozwiązanie, ale jednocześnie skuteczne.

Najczęstsze problemy z psifonami

Jednym z najczęstszych, jakie będziemy mieć, jest właśnie to prędkość internetu wolniejsza niż powinno, niż jesteśmy do tego przyzwyczajeni, musimy wziąć pod uwagę jedno: jest to darmowa aplikacja.

Oczywiste jest, że będąc dostępnym dla wszystkich, nie ma niewielu osób, które z niego korzystająwięc czasami będzie o wiele więcej osób online niż innym razem.

W ten sposób staje się normalne czasami działa wolniej niż jesteśmy przyzwyczajeni, w czasach, gdy jest niewiele osób połączonych.

Innym całkiem normalnym problemem jest to, że Psiphon nie łączy się, więc jeśli interesuje Cię to, że ta aplikacja się nie rozłącza, Możemy użyć różnych technik.

W pierwszej kolejności musimy: sprawdź, czy komórkowa transmisja danych jest aktywnaponieważ może być tak, że w tym czasie nie masz danych.

Teraz, jeśli masz aktywowane dane, a problem nadal występuje, zalecamy ponowne uruchomienie urządzenia mobilnego, a następnie sprawdzenie, czy ta akcja przyczyni się do rozwiązania.

Należy również zauważyć, że kiedy nie możemy mieć darmowego internetu Musisz upewnić się, że APNs są dobrze skonfigurowane, a przynajmniej są.

W przypadku, gdy nie mamy danych mobilnych, oznacza to, że eliminowane są tylko APN. Następnie musisz je przekonfigurować, aby móc korzystać z Internetu tak, jak robiliśmy to wcześniej.

Rozwiązania problemów z Psiphon

Jak widać, albo nie wiesz, dlaczego Psiphon już się nie łączy, albo dlaczego Psiphon przestał dla mnie działać. jak sam zobaczysz Rozwiązanie tego problemu wcale nie jest skomplikowane.

Problemy, o których wspomnieliśmy wcześniej, są najczęstsze, które mogą Ci się przydarzyć podczas korzystania z tej aplikacji, ale rozwiązania są jedno prostsze od drugiego.

rozwiązywanie problemów z psyfonem

Na przykład może się zdarzyć, że ustawienia proxy mogą wyłączyć aplikację Psiphon; Aby rozwiązać ten problem, po prostu wyczyść wszystkie dane przeglądarki i usuń ustawienia proxy; w ten sposób aplikacja może pozostać włączona.

Tak, w konsekwencji błąd nadal występuje; możesz uciec się do spróbuj „tryb awaryjny”. W tym celu możemy ponownie uruchomić komputer w Trybie Awaryjnym z funkcjami sieciowymi, a także sprawdzić, czy działa połączenie internetowe.

Inną metodą, którą możemy wypróbować, jest otwarcie panelu konfiguracyjnego pakietu bezpieczeństwa i sprawdzenie, czy nic nie ma zapobiegać ruchowi informacji w Internecie.

Wiadomo, że program antywirusowy lub firewall monitoruje ruch sieciowy, uniemożliwiając przeglądarkom współpracę z naszą siecią; wtedy musimy upewnić się, że zdekonfigurowaliśmy lub wyłączyliśmy tę akcję, aby włączyć Aplikację.

Bez wątpienia najlepszą opcją jest uzbroić się w cierpliwość. Asem w rękawie jest to, że już znamy najczęstsze problemy z Psiphonami i ich rozwiązania.

To pozwoli nam być ostrzeżonymale jednocześnie w pełni wykorzystaj wszystkie korzyści, jakie oferuje nam ta aplikacja.

Jak widzieliśmy, główne zalecenia opierają się na sprawdzeniu połączenia, monitorowaniu zachowania programu antywirusowego i potwierdzać że Wi-Fi nie jest odłączone (ten ostatni w przypadku telefonów komórkowych).

Są to jasne, proste i bardzo przydatne środki, które możemy podjąć, aby poprawić nasze doświadczenia z Psiphon. Wiedząc, że ta aplikacja, dla tych, którzy nie muszą płacić za mobilną transmisję danych, To dobry sposób na darmowy internet.

dołącz do naszego kanału telegram