Skip to content

Rozwiązanie: „WhatsApp Web nie łączy mnie za pomocą kodu QR ani nie działa z moim telefonem komórkowym”

17 de kwiecień de 2023

Chcesz korzystać z WhatsApp Web, ale system nie działa i widzisz tylko komunikat „Próba połączenia z telefonem”? Trzeba więc wiedzieć, o co chodzi dość powszechny problem w takich przypadkach, ale to w ten sam sposób można szybko rozwiązać.

To, wraz z wieloma błędami, jest bardzo powszechne w WhatsApp i jak może ich nie być, jeśli jest to aplikacja globalna odpowiedzialny za przesyłanie wiadomości dla ponad 100 milionów użytkowników

Każdego dnia więcej osób korzysta z tej aplikacji i to samo tak wielka popularność.Rzeczywiście, WhatsApp Web jest jedną z aplikacji, które ma większość użytkowników i która również miała ogromne znaczenie w ostatnich dniach, Dla wszystkich, którzy muszą pracować przy komputerze, a dzisiaj chcemy nauczyć Cię, jak rozwiązać ten problem.

Jak dodać WhatsApp do pulpitu Windows lub Mac?

Podobnie WhatsApp i jego aktualizacje obsługują tę samą aplikację, aby ją pobrać i używać bezpośrednio na naszym pulpicie, w przypadku nie uzyskuj dostępu z domyślnej przeglądarki naszego zespołu którym może być Chrome, Microsoft Edge lub Mozilla.

Prawda jest taka, że ​​wiadomość jest znacznie bardziej powszechna, niż wielu z nas chciałoby, dlatego nie chcieliśmy przestać uczyć Cię, jak ją wyeliminować. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że oczywiście musisz wejść na platformę sieć WhatsApp,

Teraz, aby usunąć wiadomość Próbuję połączyć się z telefonem internetowym WhatsApp lub dlaczego nie wiadomość Sprawdź, czy Twój telefon ma aktywne łącze internetowe, istnieją pewne sztuczki, które powinniśmy rozważyć, zanim to zrobimy.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tego typu przypadkach, jest to, że jeśli nie rozwiążesz problemów, Nie będziesz mieć dostępu do wszystkich swoich czatów za pośrednictwem tej platformy, Jednak gdy znajdziesz się w środku, możesz rozważyć usunięcie powiadomienia WhatsApp , więc nie koliduje z innymi powiadomieniami z Twojego urządzenia.

Jak rozwiązać krok po kroku próbując połączyć się z telefonem

ok, spróbujmy pozbyć się komunikatu Próba połączenia z telefonem WhatsApp Web i pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym względzie, jest to, że prawie zawsze problemy dotyczą połączenia, ale można je łatwo rozwiązać.

W tym celu musisz sprawdzić lekkie rzeczy, takie jak połączenie internetowe, jeśli masz połączenie z danymi, upewnij się nie udostępniać hotspotu Wi Fi aby nie odbierało to jakości sygnału i dlatego wyskakuje błąd

To tylko niektóre z najczęstszych zapytań dotyczących ostatnich błędów aplikacji, na przykład czasami nasz internet może przychodzić i znikać, powodując przerwanie procesu. Prawda jest taka, że ​​potrzebujemy połączenia Aktywuj Internet, aby ta platforma działała normalnie, a także, aby można ją było zsynchronizować z WhatsApp w wersji aplikacji.

To, co musisz zrobić, aby pozbyć się tej niedogodności, to aktywować tryb samolotowy telefonu komórkowego na 30 sekund, a po tym czasie ponownie dezaktywować tę opcję, co nie zajmie Ci więcej niż minutę. Prawda jest taka, że ​​kiedy już to zrobisz, musisz sprawdzić, czy plik Oszczędzanie energii nie jest aktywne, ponieważ może to zaszkodzić w szczególnych przypadkach.

rozwiązanie do łączenia sieci WhatsApp na pulpicie

W każdym razie musisz wiedzieć, że podstawową rzeczą jest zawsze, jeśli WhatsApp Web nie działa dla Ciebie, jest to, że połączenie internetowe ma wady, więc możesz zacząć od tego i przeczytaj inne nasze artykuły, które będą dla Ciebie bardzo pomocne.

Ogólnie rzecz biorąc, w ten sposób możesz pozbyć się dwóch głównych wiadomości, kiedy Sieć WhatsApp nie działa więc o cokolwiek chcesz nas zapytać, nie wahaj się, jesteśmy tutaj, aby przeczytać i odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania

Czy udało Ci się usunąć wiadomość Próbujesz połączyć się z telefonem z WhatsApp Web?

dołącz do naszego kanału telegram