Skip to content

Rozwiązanie: „WhatsApp nie odpowiada i zawiesza się podczas otwierania dźwięku, zdjęć lub filmów” na Androidzie i iPhonie

11 de październik de 2022

Jedna z aplikacji mobilnych Obecnie najczęściej używamy WhatsAppw którym codziennie udostępniamy niezliczoną ilość dokumentów, zdjęć, filmów, linków i audio, naklejek i wielu innych rzeczy.

Coś, co robimy bardzo często z WhatsApp, to udostępnianie plików multimedialnych. Zdjęcia to coś normalnego, co jest często udostępniane za pośrednictwem tej aplikacji. Zwłaszcza jeśli należysz do kilku grup, w których Wiele osób wysyła i przekazuje dużą liczbę plików audio, wideo, zdjęć lub obrazów zróżnicowane przez cały dzień.

Problem pojawia się, gdy telefon komórkowy zawiesza się podczas otwierania WhatsApp a ten zostaje w logo podczas otwierania zdjęć. Zobaczmy więc jak rozwiązać ten problem dzięki czemu następnym razem, gdy będziesz chciał zobaczyć zdjęcie, które przysłał ci znajomy, możesz je zobaczyć bez żadnych problemów ani ograniczeń.

Mój WhatsApp nie odpowiada, zawiesza się

W rzeczywistości przyczyną tego problemu w WhatsApp może być kilka rzeczy. Pierwszym z nich jest brak miejsca na komórce, chodzi o to, że są wiele urządzeń, które mają mało miejsca do przechowywania. Zwłaszcza te o niskim lub średnim zasięgu. Powinieneś więc sprawdzić, czy masz wystarczająco dużo miejsca w telefonie komórkowym lub czy masz możliwość rozszerzenia pamięci za pomocą karty microSD i uratowania się przed tym problemem.

Jeśli nie masz wystarczającej ilości pamięci w telefonie komórkowym, zalecamy usuń niektóre zdjęcia lub filmy, które zapisałeś w Galeria, Mogą zajmować sporo miejsca.

Kolejną rzeczą, którą możesz zrobić, to zamień Facebooka i Messengera na Facebook Lite i Messenger Lite. Jakie są oficjalne lekkie wersje tej sieci społecznościowej, uwierz mi, gdy powiem ci, że możesz zaoszczędzić znaczną ilość miejsca.

Inny problem może wystąpić, ponieważ aplikacja nie jest aktualizowana, zalecenie, które należy wziąć pod uwagę. Aby sprawdzić, czy jest jakaś aktualizacja WhatsApp, musisz przejść do Sklepu Play, napisać „WhatsApp” w wyszukiwarce. Jeśli pojawi się przycisk aktualizacji, należy natychmiast zaktualizować aplikację.

WhatsApp zawiesza się podczas otwierania zdjęć

Kolejną rzeczą, którą możesz zrobić, to Wyczyść pamięć podręczną. Wszystkie aplikacje, nawet przeglądarka internetowa, zapisują pliki w pamięci podręcznej, dzięki czemu szybciej się ładują. Wskazane jest, aby od czasu do czasu przejrzeć mobilną pamięć podręczną i całkowicie ją opróżnić, aby uniknąć jej nadmiernego nasycenia.

Teraz, gdy zarówno pamięć podręczna, jak i wewnętrzna przestrzeń pamięci są nasycone, zarówno telefon komórkowy, jak i aplikacja zaczynają działać nieprawidłowo Ogólnie rzecz biorąc, dlatego tak ważne jest, aby telefon komórkowy był jak najmniej załadowany filmami lub plikami multimedialnymi, które mogą go spowolnić.

Sposób na wyczyszczenie pamięci podręcznej telefonu komórkowego jest zakończony Ustawienia > Aplikacje > Pamięć > Wyczyść pamięć podręczną. Nie martw się, ponieważ w rzeczywistości nie powoduje to usunięcia Twoich danych ani rozmów WhatsApp. Jest całkowicie bezpieczny.

WhatsApp nie działa

Po tym jest bardzo możliwe, że twój problem będzie otwórz obrazy WhatsApp lub pliki multimedialne jest już rozwiązany.

W skrajnych przypadkach, gdy nadal masz problemy, możesz spróbować odinstalować aplikację i zainstalować ją ponownie, zakładając, że ostatnia kopia zapasowa była aktualna, aby nie stracić tak wielu informacji. urządzenie z przywróceniem ustawień fabrycznych.

Problem polega na tym, że gdy to zrobisz, wszystkie zdjęcia, filmy, aplikacje, kontakty, które masz między innymi na telefonie komórkowym, zostaną utracone. Dlatego jeśli jedyną opcją, jaka Ci pozostała, jest dokładne przywrócenie ustawień fabrycznych telefonu komórkowego, zalecamy: zanim to zrobisz, zrób kopię zapasową wszystkiego, co chcesz zaoszczędzić, ponieważ telefon będzie tak, jakbyś go właśnie kupił.

Jak zawsze masz jakiekolwiek wątpliwości WhatsApp i zdjęcia, które zawieszają aplikację podczas ich otwierania możesz zostawić to samo w sekcji komentarzy, którą znajdziesz nieco dalej.

dołącz do naszego kanału telegram