Skip to content

Rozwiązanie: „Tryb rozmycia, efekt lub portret w relacjach na Instagramie nie działa lub nie pojawia się u mnie”

18 de październik de 2022

Instagram jest zdecydowanie jedna z najczęściej używanych sieci społecznościowych dzisiaj ale mimo to i jak wszystko, może w pewnym momencie mieć błędy. Masz problemy z działaniem Instagrama, a dokładniej z jego trybem podejścia?

Cóż, jak wiesz, mówimy o jednym z najnowsze funkcje które zostały dodane do tej bardzo popularnej sieci społecznościowej i właśnie z tego powodu niektórzy użytkownicy nadal wydają się mieć problemy z maksymalnym wykorzystaniem jej na swoich urządzeniach.

Dzieje się tak, że ponieważ należy do Facebooka, Instagram po prostu się nie zatrzymał pokaż nową treśća w tym przypadku tryb rozmycia, znany również jako efekt bokeh, jest zwykle jednym z ulubionych tych, którym już się podobał.

Instagram to jedna z najczęściej używanych aplikacji, ponieważ wszyscy uwielbiamy przesyłać zdjęcia o tym, co robimy, o tym, co jemy lub po prostu udostępniając obrazy refleksji, a może memy, Instagram faktycznie pomaga dzielić się rzeczami na każdy gust.

A ponieważ jest jednym z najczęściej używane aplikacje, i właśnie dlatego wiele osób z niego korzysta, ale co zrobić, jeśli Twoje urządzenie nie jest kompatybilne z Instagramem? Nie martw się, rozwiązanie jest w rzeczywistości dość proste.

Ale choć może nasz Instagram jest pełen różnych rzeczy, warto wspomnieć, że na pewno z niego korzystasz aby przesłać osobiste zdjęcia.

Cóż, kto z nas nie lubi przesyłać naszych zdjęć i daj nam wiele komplementówmożesz być również jedną z osób, które uwielbiają bawić się wieloma filtrami, które ma aplikacja.

Teraz, jeśli nie jesteś nowy w tej sieci, nie martw się, istnieją sposoby, aby jak najlepiej wykorzystać swoje sieci społecznościowe i mieć trochę całkowicie piękne zdjęcia że chciałbyś się pochwalić znajomym, rodzinie i/lub partnerowi.

Nie mam trybu ostrości na Instagramie, co mogę z tym zrobić?

Jak już wspomniano w innych artykułach, a także w tym, to właśnie kochamy załadować zdjęcia gdzie wyglądamy spektakularnie i dzięki temu możemy korzystać z filtrów lub efektów, które pojawiają się w aplikacji.

Dzięki tego typu efektom możemy wszyscy mieć jakieś zdjęcia że dawno temu mogłeś zapłacić tylko dużo pieniędzy, tak, mam na myśli to, że możesz samodzielnie edytować zdjęcie lub nałożyć na nie efekty przed zrobieniem go i przesłaniem.

Z drugiej strony trzeba powiedzieć, że od czasu wydania aktualizacji, choć większości udało się to płynnie używaj trybu ostrościinni użytkownicy twierdzą, że mają z tym poważne problemy.

Ten tryb fotografowania, który pozwala zamazać resztę obrazu pozwalanie przedmiotowi lub osobie wyróżniać się ponad resztą jest jednym z wielkich trendów w dzisiejszych czasach i dlatego każdy chce się nim cieszyć.

Jeden z głównych problemów, z jakimi borykają się początkujący w tym trybie, jest związany z tym, że nie pojawia się on na ich smartfonach, dlatego zalecamy najpierw zaktualizowanie aplikacji do najnowszej wersji, ponieważ jeśli mechanizm nie pojawia się, może być w konsekwencji Twoja aplikacja nie została zaktualizowana do najnowszej wersji.

Aby potwierdzić, że to nie problem, musisz wyszukać Instagram w sklepie Google Play i sprawdzić, czy opcja Aktualizuj nie jest dostępna. Jeśli masz musisz na to kliknąća jeśli go nie masz, oznacza to, że jest już zaktualizowany.

pobierz sklep Google Play

Jak w prosty sposób ustawić tryb ostrości na Instagramie?

Teraz, jeśli już sprawdziłeś, czy aplikacja została zaktualizowana, ale nadal nie możesz znaleźć W ten sposób powinieneś kontynuować czytanie, aby móc z niego skorzystać już teraz:

  • Przede wszystkim weź telefon komórkowy i otwórz aplikację Instagram
  • Następnie dodaj nową historię
  • Przesuwaj ekran, aż pojawi się tryb ostrości, a następnie wybierz tę opcję, przesuń palcem w prawą stronę ekranu
  • Wybierz aparat, którego chcesz użyć, ponieważ możesz wybrać przód lub tył urządzenia
  • Wyszukaj za jego pomocą obiekt lub osobę, na której chcesz wyśrodkować obraz, naciskając go, aby wygenerować to skupienie
  • Reszta obrazu będzie rozmazana lub wyblakła
  • Zrób zdjęcie, aby zostało zapisane i możesz je przesłać

Mając tylko te kroki, będziesz w stanie cieszyć się trybem ostrości na Instagramie. Czy nie jest to łatwiejsze niż myślisz?

Czy dzięki tej sztuczce udało Ci się użyć trybu ostrości na swoim Instagramie?

dołącz do naszego kanału telegram