Skip to content

Rozwiązanie Samsung Galaxy S7, S8, S9 i S10 nie włącza się ani nie ładuje

21 de sierpień de 2022

Kiedy myślimy o najlepszych telefonach, które można kupić w tej chwili, od maja 2017 r. musimy powiedzieć, że w panoramie urządzeń z systemem operacyjnym Android prawdopodobnie nie ma lepszej opcji niż słynny Samsung Galaxy S8 z Koreańska firma. Zarówno Samsung Galaxy S8, jak i jego starszy brat, Samsung Galaxy S8 Plus, to dwie prawdziwe bestie, najlepsze, jakie widzieliśmy w ostatnim czasie i prawdopodobnie dwie najlepsze drużyny roku.

I chociaż koreańska firma jest tą, która sprzedaje najwięcej smartfonów na świecie, to musimy powiedzieć, że w każdym razie niestety i stosunkowo często zdarza się, że urządzenia Samsunga od czasu do czasu cierpią na przerwy w dostawie prądu lub sytuacje, w których Z różnych powodów , nie ładują się. W każdym razie należy zauważyć, że nie powinno się to zdarzyć w przypadku nowego terminala, takiego jak Samsung Galaxy S8chociaż w tym artykule przedstawimy rozwiązanie, aby łatwo i szybko rozwiązać ten problem.

Oczywiście, zanim zaczniesz zdobywać Samsung Galaxy S8 lub Samsung Galaxy S8 Plus, który się nie ładuje, szczególnie polecamy sprawdź, czy nie masz aktualnej gwarancji, którą powinieneś, bo w takim razie lepiej udać się bezpośrednio do miejsca, w którym go kupiłeś. W przypadku, gdy z jakiegoś powodu nie możesz ubiegać się o gwarancję swojego Samsung Galaxy S8, zalecamy w takich przypadkach próbę samodzielnego rozwiązania problemu, aby nie stracić sprzętu.

Samsung Galaxy S8 nie włącza się

No cóż, choć oczywiście trzeba by w każdym przypadku zobaczyć, dlaczego Samsung Galaxy S8 się nie włącza lub nie ładuje, to trzeba powiedzieć, że jest wiele przypadków, w których nie jest to problem koreańskiej firmy, ani urządzenie, ale w rzeczywistości zła aplikacja, którą pobraliśmy. Z tego samego powodu zawsze zalecamy pobieranie wszystkich aplikacji absolutnie ze sklepu Google Playaby uniknąć pobierania złośliwego oprogramowania lub wirusów, które mogłyby narazić Twój terminal na ryzyko.

W niektórych poprzednich telefonach Samsung ten problem, który opisaliśmy, można było łatwo rozwiązać dopiero po wyjęciu baterii, chociaż problem z tym polega na tym, ponieważ jest wodoodporny zgodnie z certyfikatem IP68, nie pozwala nam na ręczne wyjęcie baterii. W rzeczywistości, jeśli masz Samsung Galaxy S8 lub Samsung Galaxy S8 Plus, który się nie włącza, będziesz musiał przejść przez kolejną serię kroków, więc pokażemy Ci kilka szczegółów, które uważamy za niezbędne w takich sytuacjach.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić w takich przypadkach, to pozostawić ładowanie Samsung Galaxy S8 lub Samsung Galaxy S8 Plus na około pół godziny., nawet jeśli ekran się nie włącza lub nie pokazuje procentu naładowania urządzenia lub czegoś podobnego. Musisz wiedzieć, że proces ten musi być zawsze przeprowadzany przy użyciu oryginalnej ładowarki urządzenia, a nie żadnej innej. Następnie musimy wykonać wymuszony restart urządzenia, co zajmie tylko kilka sekund.

Jak powiedzieliśmy, musisz jednocześnie nacisnąć przycisk zmniejszania głośności i zasilania przez co najmniej 30 sekund lub cokolwiek, aż pojawi się ekran terminala. W tym momencie musisz zwolnić przycisk głośności, a także przycisk zasilania, aby kontynuować krok po kroku. Zobaczysz, że możesz przewijać wewnętrzne menu, a niektóre opcje mówią o ponownym uruchomieniu Samsung Galaxy S8 lub Samsung Galaxy S8 Plus. Wszystko, co musisz zrobić, to zrestartować go i voila, problem rozwiązany.

Czy udało Ci się rozwiązać problem z Samsung Galaxy S8, który nie włącza się lub nie ładuje krok po kroku?

Samsung S7 nie włącza się ani nie ładuje

Że on Samsung S7 nie włącza się ani nie ładuje to znaczy, że telefon nie reaguje na żadną z opcji włączania ani z ładowarką również nie podłączając go do komputera do tego niektórzy użytkownicy nazywają je nagłą śmiercią, co jest dość rzadkie, ale taki przypadek miał miejsce w modelach przed tą edycją Samsunga, takich jak Samsung Galaxy S5 i S6 , że w wielu przypadkach rozwiązanie tego jest dość proste, nawet jeśli konieczne jest skorzystanie z pomocy technicznej, aby móc ją włączyć.

Samsung S7 nie ładuje się

Jeśli ty Samsung S7 nie włącza się ani nie ładujerozwiązanie może być prostsze niż możesz sobie wyobrazić, dzięki czemu zaoszczędzisz dużo pieniędzy w serwisie technicznym, Aby włączyć Samsung S7, musisz najpierw mieć pod ręką oryginalną ładowarkę do telefonu Samsung, żadna inna alternatywa nie działa, ponieważ z czasem uszkadzają one nasze bębny i urządzenie.

Przed rozpoczęciem musisz podłączyć swój Samsung S7 wraz z ładowarką wytwarza prąd elektryczny przez okres 1 godzinyw zależności od tego, jak długo było wyłączone, jeśli jest to długi czas, pozostaw ładowanie przez ponad 60 minut, może nie wyświetlać na ekranie, że się ładuje, nie ma to znaczenia, ponieważ wykonuje to proces ładowania w każdym razie.

W 1-godzinnym okresie, w którym Samsung S7 ładuje się, w tym okresie ładowania należy go odłączyć od akumulatora, aby spróbować go włączyć do tego jest tylko jeden sposób, aby go włączyć, musisz wykonać następujące kroki, musisz jednocześnie nacisnąć następujące przyciski, przycisk Home + Power, przez jakieś 30 do 40 sekund, aż telefon wibruje i się włączy, w ten sposób powinien włączyć się normalnie, czasami telefon komórkowy jest całkowicie martwy, ponieważ proces lub aplikacja utknęła przy użyciu całej pamięci Baran telefonu komórkowego.

Samsung S7 się nie włącza

Prawda jest taka, że ​​mówimy o niestety powszechnej sytuacji, gdy myślimy o Samsungu Galaxy S7, problem, który niektórzy zdecydowali się nazwać nagłą śmierciąbo w zasadzie terminal nie włącza się bez powodu.

W rzeczywistości nie jest to zbyt dziwna niedogodność, biorąc pod uwagę, że również Wiele jednostek wcześniej Samsung Galaxy S5 i Samsung Galaxy S6 ucierpiałoi dlatego szybko znaleziono rozwiązanie.

Samsung S7 nagła śmierć

Korzystając z tej opcji możemy łatwo ożywić a Samsung S7 nie włącza się ani nie ładuje będąc w ten sposób w nagłej śmierci, zalecamy sprawdzenie telefonu komórkowego i wyeliminowanie aplikacji, która powoduje tę awarię, możesz łatwo dowiedzieć się, sprawdzając daty aplikacji, które ostatnio zainstalowałeś i zobaczyć, kiedy urządzenie zaczęło się psuć, pozostając w ten sposób.

Rozwiązanie problemu braku ładowania Samsunga Galaxy S7

Tak więc, jak już mówiłem, może być kilka powodów, dla których Samsung Galaxy S7 nie ładuje się. Chociaż aby dać Ci rozwiązania, musimy znać problem i wszystko, co się wydarzyło. Więc jeśli stało się tak, że telefon przestał ładować się przez noc bez powodu, może to być rozwiązanie.

Wymuszony restart

W przypadku, gdy ten problem wystąpił podczas korzystania z telefonu komórkowego lub bez powodu istnieje możliwość, że sam system uległ awarii, głównie wtedy, gdy nie odpowiada lub jest wyłączony i nie odpowiada za każdym naciśnięciem klawisza zasilania. Przed zabraniem go do technika powinieneś spróbować tego:

Naciśnij od 10 do 12 sekund następujące przyciski, niski poziom głośności, centralny dom i zasilanie.

Jeśli zauważysz, że telefon ma wystarczająco dużo baterii, może to być powód, dla którego niespodziewanie się wyłączył, po wykonaniu tej czynności będziesz musiał użyć oryginalnej ładowarki i naładować ją jak zwykle.

dwa

Sprawdź ładowarkę i kabel USB

Załóżmy, że telefon jest w idealnym stanie, po prostu nie ładuje się za każdym razem, gdy jest podłączony. Wystarczy sprawdzić, czy ładowarka wraz z kablem USB naprawdę działa, kolejną rzeczą do zobaczenia jest wejście microUSB, ponieważ mogło się zabrudzić.

Ważne jest, aby kabel był w dobrym stanie, więc lepiej o niego zadbaj, spójrz na wejście, które łączy się z telefonem, aby zobaczyć, czy coś się nie złamało, ponieważ jest to bardzo delikatny i dość wyeksponowany obszar.

Sprawdź port USB

W telefonach komórkowych podłączonych za pomocą kabla USB normalne jest uszkodzenie kodu PIN ładowania. Prawda jest taka, że ​​naprawa go kosztuje, ponieważ trzeba go oddać do serwisu technicznego, gdzie muszą spawać część. Aby sprawdzić, czy to jest problem, wystarczy podłączyć telefon do ładowarki i trochę go przesunąć, jeśli ładuje się w pewnym momencie, to już wiesz, jakie jest rozwiązanie.

Mój Samsung Galaxy S9 nie włącza się i nie ładuje, co mam zrobić?

Samsung Galaxy S9 to jeden z najlepszych smartfonów, jakie możemy znaleźć w katalogu koreańskiej firmy w tej chwili, a prawda jest taka, że ​​byliśmy szczególnie zainteresowani tym tematem, ponieważ kilku czytelników tej witryny już nam mówi, że ich urządzenie ma nie tylko problemy z włączeniem, ale także ładowaniem baterii.

Dlatego, Jeśli Twój Samsung Galaxy S9 nie ładuje się ani nie włącza, musisz kontynuować czytanie, aby znaleźć rozwiązanie w tym zakresie.

Samsung S9 nie włącza się ani nie ładuje

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to ta niedogodność dotyczy nie tylko Samsunga Galaxy S9, ale także innych terminali Samsungi nazywa się to nagłą śmiercią, więc będzie działać również na innych urządzeniach.

Prawie zawsze o tym rozmawiamy błąd związany z oprogramowaniem, a nie sprzętema jego główne symptomy muszą dotyczyć nie tylko tego, że telefon się nie włącza, ale także tego, że nie ładuje baterii.

Aby rozwiązać ten problem, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to podłączyć telefon komórkowy z oryginalną ładowarką do prądu przez co najmniej godzinę bez przerw, poza tym, co jest normalne, gdy ekran Samsunga Galaxy S9 nic nam nie pokazuje.

Po upływie tego czasu ładowania kolejnym krokiem jest wykonanie wymuszonego uruchomienia urządzenia, dla którego musisz nacisnąć jednocześnie przyciski Bixby + Power przez kilka sekund. Jeśli się nie włącza, naciśnij kombinację zmniejszania głośności + Bixby + zasilanie.

Napraw Samsung S9 nie włącza się

Gdy Samsung Galaxy S9 zostanie włączony, musisz zrobić konkretny przycisk zasilania, a następnie inne, które pozwolą ci wejdź do menu o nazwie Tryb odzyskiwania. Tutaj musisz nacisnąć pierwszą opcję, tę, która mówi Reboot system nowaby zrestartować terminal.

Oczywiście po ponownym uruchomieniu komputera musisz wyszukać aplikacje zainstalowane w telefonie, eliminując ostatnią z nich, ponieważ możliwe, że to ona powoduje wszystkie problemy.

Inną opcją, nieco bardziej ekstremalną, jest przywrócenie ustawień fabrycznychchociaż przed podjęciem tej decyzji zalecamy wykonanie kopii zapasowej, ponieważ w przeciwnym razie utracisz swoje pliki i dokumenty.

Niestety jest to częsty błąd zarówno w przypadku Samsunga Galaxy S9, jak i innych smartfonów koreańskiej firmy.chociaż jak widać zawsze mamy pod ręką dobre rozwiązania.

Czy udało Ci się rozwiązać swoje problemy z Samsung Galaxy S9?

dołącz do naszego kanału telegram