Skip to content

Rozwiązanie: Samsung Galaxy S4 nie ładuje się ani nie włącza, a ekran pozostaje czarny

23 de luty de 2023

Twój Samsung Galaxy S4 nie ładuje się ani nie włącza? Jeśli jesteś tutaj w tym artykule, to dlatego, że albo masz do czynienia z tą sytuacją, albo po prostu jesteś ciekawy. Niezależnie od przypadku, chcemy Cię poinformować, że naprawa jest możliwa. Wiemy, że Galaxy S4 był jednym z najbardziej udanych telefonów komórkowych z najwyższej półki linii Samsung, dlatego chcemy pomóc Ci rozwiązać Twój problem.

Oczywiście istnieje wiele czynników, które musimy wziąć pod uwagę, aby nasz smartfon zatrzymał się bezpośrednio na tym ekranie istnieje wspólne rozwiązanie do wielu z tych przypadków. Oczywiście jest bardziej prawdopodobne, że zadziała, gdy Twój Galaxy S4 nie ładuje się ani nie włącza, niż gdy chcesz usunąć wzór odblokowania.

Skąd mam wiedzieć, czy mój Samsung Galaxy S4 wciąż żyje?

Teraz, gdy masz do czynienia z problemami takimi jak Gdy Galaxy S4 nie ładuje się ani nie włącza, prawdopodobnie pierwszą rzeczą, o której myślisz, jest to, że czas Twojego telefonu komórkowego dobiegł końca. Ale chcemy powiedzieć, żebyś się zrelaksował, nie panikuj, może być wiele powodów, dla których tak się dzieje.

W takim przypadku podamy kilka wskazówek, które przydadzą się nie tylko dla samego smartfona. Poniższe wskazówki są skuteczne i służą głównie upewnieniu się, dlaczego nasz Galaxy S4 nie ładuje się ani nie włącza z powodu baterii.

 • Przede wszystkim najlepiej zabierz nasz telefon do eksperta. Ale jeśli chcesz zająć się tym osobiście, po prostu czytaj dalej.
 • Drugą radą, jaką możemy ci dać, jest upewnienie się, że tak nie jest nagła śmierća to bardzo łatwo zweryfikować.
 • Teraz, aby rozpocząć sprawdzanie telefonu, zalecamy wyjęcie z niego baterii.
 • Po wyjęciu baterii musisz sprawdź poniższe
 1. Czubkiem języka dotknij w ten sposób portu baterii telefonu komórkowego możesz sprawdzić ilość energii ma przez porażenie prądem. Jest to całkowicie bezpieczny proces, w ten sposób masz pewność, że nie wylądował na lądzie. W takim przypadku podłącz akumulator do ładowarki o dużej mocy.
 2. Drugi to nic innego jak obserwacja baterii. Jeśli robiąc to, zauważysz, że bateria Twojego telefonu komórkowego jest trochę gąbczasta, idealnie byłoby ją zmienić

logo androida na szarej powierzchni

Jak naprawić Samsung Galaxy S4 nie włącza się?

Jeśli zdecydowałeś się nie iść do technika i zaoszczędzić te pieniądze, a już sprawdziłeś, że to nie jest bateria w poprzednich krokach, po prostu zadbaj o wykonanie samouczka co do joty.

Oczywiście, przywrócenie ustawień fabrycznych nie jest zbyt skomplikowane nie musimy też ryzykować utraty naszych treści, jeśli wcześniej wykonamy kopię zapasową, ale to samo, zanim nauczymy Cię, jak to zrobić.

Zalecamy to wypróbuj następującą sztuczkę

 • Naciśnij przycisk zasilania w tym samym czasie, co przycisk zmniejszania głośności i środkowy przycisk Home, wszystkie przez około 15 sekund bez ich zwalniania.

Może w niektórych przypadkach niedogodność polegająca na tym, że Samsung Galaxy S4 nie działa lub nie włącza się zostać rozwiązane automatyczniechociaż w innych będziemy musieli w końcu skorzystać z następującego samouczka.

Oczywiście nie wcześniej pobierz ROM Androida dla Samsunga Galaxy S4, czyli ten, który zamierzamy zainstalować, myśląc o tym, jak przywrócić do życia nasz koreański smartfon. W większości przypadków konieczne jest nauczenie się rootowania wspomnianego telefonu komórkowego, aby rozwiązać problem.

Jeśli wykonamy wszystkie kroki tak, jak powinniśmy, moglibyśmy nawet uratować konieczności zabrania naszego Samsunga Galaxy S4 do technika. Z którymi z kolei nie stracimy pieniędzy, które możemy przeznaczyć na inne rzeczy.

Jednocześnie musisz również wziąć pod uwagę metodę, której uczymy w tym artykule to nie jest zbyt skomplikowanei może to zrobić nawet ktoś bez wielkiej wiedzy.

ten samouczek działa również dla innych terminali. Wśród których możemy wyróżnić nieco bardziej zaktualizowane wersje, takie jak następujące modele.

 • Samsung Galaxy s3
 • Galaxy S3 Mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Galaxy S4 Mini
 • samsung galaxy s5
 • Galaxy S5 mini.

dołącz do naszego kanału telegram