Skip to content

Rozwiązanie „Nie otrzymuję wiadomości WhatsApp, dopóki nie otworzę aplikacji” — Powiadomienia WhatsApp

19 de kwiecień de 2023

W dzisiejszych czasach, kto ich nie ma? posiadać whatsappa? Zdecydowanie najczęściej używana aplikacja ze wszystkich, pozwala nam pozostać w kontakcie ze wszystkimi naszymi znajomymi, czy to ze studiów, przyjaciółmi w ogóle, członkami rodziny czy sprawami związanymi z pracą. Niezależnie od przypadku, WhatsApp jest dziś niezbędny.

Chociaż, jak każda aplikacja, może działać źle i jest wiele osób, które narzekają, że wiadomości od WhatsApp, dopóki nie otworzysz aplikacji Czy ten problem występuje u Ciebie? Jeśli tak, czytaj dalej, ponieważ zobaczymy, jak to naprawić.

Wiadomości nie docierają, dopóki nie otworzę WhatsApp

Przedmiotowa aplikacja ma szeroki wybór opcjima wiele rzeczy, które można zrobić, od połączeń głosowych i wideo, wysyłania plików multimedialnych wszelkiego rodzaju, prowadzenia rozmów grupowych i innych.

Ale problem, który dotyka wielu użytkowników, polega na tym, że dopóki nie otworzą aplikacji, wiadomości, które wysyłają swoich znajomych Jak to rozwiązać?

Problem zwykle występuje, gdy masz włączony tryb oszczędzania energii, kiedy go aktywujesz, oszczędzasz dużo baterii na swoim urządzeniu kosztem ograniczenia jego działania i jednej z uruchomionych aplikacji. dotyczy WhatsApp m.in.

Jeśli nie otrzymujesz powiadomień, mimo że wyłączyłeś tryb oszczędzania energii, powinieneś się zameldować ustawienia > powiadomienia które aktywowałeś, aby odbierać wiadomości WhatsApp, możesz także czytać usunięte wiadomości.

Z kolei musisz to sprawdzić w sekcji Wifi Internet nie rozłącza się po wyłączeniu ekranuniektóre urządzenia robią to, aby oszczędzać energię, więc musisz skonfigurować w opcjach, aby zawsze świecił bez względu na to, jak długo ekran jest wyłączony, możesz zaprogramować komunikat.

Wiadomości WhatsApp nie docierają, dopóki nie otworzysz aplikacji

problemy z wiadomościami WhatsApp

W innych przypadkach może istnieć opcja odinstaluj WhatsApp i ponownie zainstaluj aplikację. W zbyt ekstremalnych przypadkach, gdy wypróbowałeś już absolutnie wszystko, może istnieć opcja przywrócenia urządzenia do ustawień fabrycznych, ale usuwa to absolutnie wszystko, co masz na nim z aplikacji, zdjęć, filmów, ustawień itp. Więc zanim to zrobisz, jeśli zdecydujesz, że to jest droga, którą chcesz iść, powinieneś utworzyć kopię zapasową swoich zdjęć itp.

Jak zawsze na wszelki wypadek wątpliwości co do tego problemumożesz zostawić go w polu komentarza znajdującym się nieco poniżej, jeśli masz SmartWatch, możesz tam otrzymywać powiadomienia.

Inne aplikacje do obsługi wiadomości błyskawicznych, które musisz mieć

Wiemy to WhatsApp to aplikacja wiadomości błyskawiczne są obecnie najczęściej używane do wszystkich opcji, które oferuje swoim użytkownikom podczas komunikacji, ale mimo to istnieją inne aplikacje, których można używać do komunikowania się z kontaktami, rozszerzając sposób komunikowania się z tymi aplikacjami.

  • Telegram: jest największą konkurencją że WhatsApp ma ze względu na wszystkie opcje, które oferuje swoim użytkownikom, możesz być w różnych grupach, wystarczy mieć zaproszenie, możesz zainstalować buty, które dają Ci wiadomości błyskawiczne, pobierają pliki i wiele więcej, koniecznie wypróbuj .
  • komunikator facebookowy: pozwala na to aplikacja należąca do Facebooka natychmiast rozmawiaj ze swoimi kontaktamimożesz także prowadzić czat wideo, wideokonferencję, tworzyć czaty grupowe i wiele więcej, ma również wersję lite, która zużywa minimum pamięci, zachowując wszystkie swoje funkcje.
  • skype: Znany przez wielu, ma tę wadę, że zajmuje dużo miejsca w pamięci, ale warto mieć go wśród komunikatorów internetowych ze względu na wszystkie opcje, które ma dla Ciebie, takie jak wideokonferencje, w których umożliwia udostępnianie ekranu innym osobom.
  • sygnał: system wiadomości błyskawicznych, który jest bardzo bezpieczny, open source i kompatybilny z różnymi systemami operacyjnymi, co czyni go jednym z najczęściej używanych obecnie, idealny dla osób, które zawsze lubią bezpieczeństwo.

Dzięki tym opcjom zdasz sobie z tego sprawę WhatsApp nie jest jedyną aplikacją do obsługi wiadomości błyskawicznych które istnieje, każdy z nich oferuje różne opcje, które czynią je atrakcyjnymi dla wszystkich, kolejną zaletą jest to, że większość z nich ma wersję komputerową, aby móc z nich korzystać na komputerze, oprócz posiadania ich na urządzeniu mobilnym.

dołącz do naszego kanału telegram