Skip to content

Rozwiązanie: „Nie mogę rozmawiać ani pisać do gracza w Ludo Club” – Otwórz czat Ludo Club

10 de marzec de 2021

Świetna gra online w klubie ludo może z łatwością zostać zaliczona do najlepszych darmowych gier bez internetu na telefony komórkowe i nie ma znaczenia, czy masz połączenie, czy nie, możesz ciesz się tą grą gdziekolwiek jesteś.

Nie martw się również, jeśli nie masz dostępnej przestrzeni dyskowej w telefonie komórkowym, możesz spróbować graj w klub ludo online na pcInstalując którykolwiek z emulatorów dostępnych w sieci, podamy Ci nasze zalecenia później.

A jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego nie mogę grać w Ludo Club? Może to być głównie dla twojego połączenia internetowego, jeśli chcesz gra online.

Zamiast tego, jeśli chcesz gra między przyjaciółmi w domuMożesz także grać na tym samym telefonie komórkowym, chociaż, jak możesz sobie wyobrazić, zabawa wzrasta, jeśli jest na iPadzie lub Tabled.

Więc nie oczekuj więcej, po przeczytaniu tego artykułu dzisiaj pobierz klub ludo, aby grać z przyjaciółmi, rodziną i ponownie przeżywać wielkie bitwy.

Co to jest Ludo Club i jak go pobrać?

Klub Ludo jest cyfrowa wersja klasycznego Ludo czy też kontrowersyjne Parcheesi, na które od kilku lat gra na stole wielu ludzi.

Mówi się, że powstał Ludo szczególnie dla dzieci, z bardziej dziecięcym wyglądem, podczas gdy Parcheesi powstało dzięki typowej grze „Pachisi”, szeroko rozpowszechnionej w Indiach i Pakistanie.

Jeśli jesteś zainteresowany ściągnięciem ludo club, procedura jest bardzo prosta, wystarczy wejść do sklepu z aplikacjami w telefonie komórkowym, jeśli masz Androida, wejdź do sklepu Play.

Z drugiej strony, jeśli masz rozszerzenie Urządzenie z systemem iOS, musisz wejść do Apple Store. Warto zaznaczyć, że Ludo Club to jedna ze wspaniałych gier bez połączenia z internetem i choć może się to wydawać dla Ciebie zaskakujące, możesz grać bez WiFi ze znajomymi nawet bez bycia razem.

Z drugiej strony, jeśli chcesz grać w ludo club online na PC, proces może być nieco bardziej uciążliwy, będziesz musiał pobrać emulator BlueStacks, który pozwoli ci graj w klub ludo online.

Jak wysłać wiadomość do gracza w Ludo Club

Proces dla wysyłać wiadomości w Ludo Club Jest to bardzo proste, w tym celu musisz wejść do gry online w klubie ludo.

Następnie w lewym dolnym rogu zobaczysz swoje zdjęcie profilowe i poniżej opcja „czat” z ikoną dymku z tekstem.

Po kliknięciu lub naciśnięciu go będziesz mógł powiedzieć znajomym wszystko, co chcesz, na przykład nie ekscytuj się! Ponieważ ty zostaniesz zwycięzcą gry.

Wschód usługi kurierskie w Ludo ClubUmożliwia również komunikację między krajami, dlatego nie ma znaczenia, czy twój przyjaciel jest bardzo daleko, czy nie, będziesz w stanie zakomunikować swoje wczesne zwycięstwo.

W niektórych grach możesz grać z nieznajomymi, więc możesz chcieć wyłączyć czatAlbo dlatego, że mogą wypełnić twój ekran spamem, albo dlatego, że po prostu chcesz skupić się wyłącznie na grze.

Aby to zrobić, po prostu musisz wejdź do sekcji ustawień na ekranie głównym i wyłącz okno czatu.

Zalecenia podczas gry w Ludo Club

Niektórzy użytkownicy zastanawiali się „dlaczego nie mogę grać w świecie ludo na Facebooku”, jednak powinieneś to rozważyć że system gier Facebooka może czasami ulec awarii, a także nie być kompatybilny z telefonami z niższej półki lub powolnymi połączeniami internetowymi.

I oczywiście na wypadek, gdybyś miał problemy z klubem ludo, nie wahaj się i skontaktuj się z obsługą, na pewno znajdą dla Ciebie skuteczne rozwiązanie.

ludo club, aby otworzyć czat

Chociaż z Ludo Club potrzebujesz mniej koncentracji że grając w Among Us, ważne jest, aby wziąć pod uwagę pewne szczegóły, które zapewnią Ci zwycięstwo.

Na przykład, nigdy nie przegap okazji oczywiście zabrania chipa na główny kort, starając się go chronić tak bardzo, jak to tylko możliwe.

Bardzo interesująca i skuteczna strategia polega na tym, że tylko jeden z twoich pionków krąży po planszy, podczas gdy inne pozostają w bezpiecznym pudełku, czekając, aż inni gracze cię podadzą. móc na nie polować.

dołącz do naszego kanału telegram