Skip to content

Jak aktywować i używać czatu Gmail z Hangouts na Androida lub iPhone’a

26 de styczeń de 2023

Usługa Gmail oferuje swoim klientom wiele funkcji, takich jak możliwość wysyłania e-maili do wielu osób, uczestniczenia w grupach, a nawet korzystania z różnych narzędzi Google. Tutaj Cię nauczymy jak łatwo nauczyć się korzystać z czatu gmailbędąc niezbędnym na co dzień.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz korzystaj z Hangouts w sprawach służbowychlub po prostu porozmawiać ze znajomymi za pośrednictwem tej platformy. Nauczymy Cię, jak korzystać z czatu, który Gmail oferuje Ci poprzez Hangouts, abyś mógł nie tylko czatować, ale także prowadzić wideorozmowy i rozmowy za jego pośrednictwem.

Usługa czatu Gmail pozwoli Ci komunikować się ze wszystkimi osobami z Twojej listy kontaktów. Także, pomoże ci w codziennym życiu korzystając z tej bezpłatnej usługi świadczonej przez Google. Czat Gmail to doskonałe narzędzie, którego nie można przegapić przy żadnej okazji.

I warto zauważyć, że nazywając czat Gmaila, nie odnosimy się do typowego sposobu pisania e-maili, ale mówimy o jednej z cech, które sprawiają, że Gmail najlepszy darmowy e-mail. Z tego powodu pokazujemy ci poniżej jak korzystać z tego czatu więc możesz zacząć korzystać z tej usługi przesyłania wiadomości.

Jak bez problemu korzystać z czatu Gmail?

Chociaż innym jest wyjaśnienie tego, aby móc wykonać te kroki musisz mieć konto gmail. Jeśli go nie masz, zalecamy zarejestrować się na wspomnianej platformie a następnie wróć do naszego samouczka, aby dowiedzieć się, jak korzystać z czatu Gmail. A jeśli nie masz pojęcia jak zmienić nazwę użytkownika Nauczymy Cię, jak to zrobić, abyś mógł kontynuować czytanie.

Zaloguj się do Gmaila

Jak możesz sobie wyobrazić, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść na stronę Gmaila i dostęp za pomocą swojej nazwy użytkownika tej usługi poczty elektronicznej. To pierwszy krok, który pozwoli Ci nie tylko uzyskać dostęp do czatu Gmaila, ale także korzystać z tej usługi pocztowej.

Wybierz kontakt, z którym chcesz rozmawiać

Po wejściu na konto Gmail znajdziesz listę kontaktów w the lewej stronie ekranu. W szczególności jest to lewa dolna część, poniżej opcji różnych dostępnych skrzynek odbiorczych.

Aby poznać ludzi, którzy są połączeni, wystarczy sprawdź, czy pojawi się zielone kółko o nich wszystkich. Te z tą zieloną ikoną to te, które są połączone. Jeśli go nie mają, oznacza to, że są w tej chwili rozłączeni.

Jeśli chcesz z kimś porozmawiać, wystarczy kliknij jego nazwę. Pamiętaj, że jeśli dana osoba nie jest połączona, musisz poczekać, aż się połączy, aby przeczytać wiadomość. Jednocześnie musisz wziąć pod uwagę, że Twoje kontakty są powiązane z kontaktami dodanymi przez Ciebie do Gmaila, które korzystają z tej usługi.

Jeśli Twoich kontaktów nie ma na tej platformie, wystarczy, że to zrobisz dodaj je, aby rozpocząć wizualizację połączenia. Jeśli jesteś użytkownikiem iOS, istnieją również sposoby przenieś swoje kontakty z iCloud do Gmaila.

Gotowy będziesz wiedział, jak korzystać z czatu Gmail

Po wykonaniu poprzednich kroków. W ten sposób będziesz mógł bez problemu rozmawiać z dowolną liczbą osób. jak widziałeś, są to bardzo proste kroki i nie mają żadnych trudności. Zwłaszcza jeśli należysz do osób, które nie mają wysokich umiejętności korzystania z technologii.

laptop i iphone na stole

Tak czy inaczej, ta usługa kurierska oferuje nam wiele ciekawych opcji. Opcje, z których możemy korzystać w życiu codziennym. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozmowę ze znajomymi, przyjaciółmi czy rodziną, Gmail Hangouts jest uznawany za jedną z najlepszych usług przesyłania wiadomości, a jednocześnie jedną z najlepszych usług połączeń wideo.

Ponieważ można powiedzieć, że programiści Google zainwestowali sporo czasu w tę usługę Gmail. Pamiętaj, że w Sekcja ustawień Będziesz mógł korzystać z wszelkiego rodzaju narzędzi do czatu, takich jak między innymi tworzenie grup czatu.

dołącz do naszego kanału telegram