Skip to content

Jak wrócić do starego klasycznego widoku lub poprzedniej wersji Gmaila na PC, Androida lub iOS

27 de wrzesień de 2022

The projekt, który ma Gmaila Jest całkiem wygodny i funkcjonalny. Ale kiedy się do czegoś przyzwyczaimy, często jest nam trudno przystosować się do zmian, zwłaszcza gdy są tak drastyczne.

Nawet Twój komputer może nie być wystarczająco wydajny, a obecny projekt Gmaila może nie działać tak płynnie, jak byś tego chciał. Tutaj zobaczymy jak wrócić do starego projektu Gmaila dzięki czemu możesz nadal używać go tak, jakby nic się nie stało, w bardzo płynny i prosty sposób.

W wielu przypadkach musimy pilnie wysłać e-mail, ale zwykle zdarza się, że urządzenie działa bardzo wolno i ładowanie platformy zajmuje dużo czasu, więc jedyne, co możemy pomyśleć o powrocie do poprzedniej wersji naszego Gmaila i nie wiemy, jak to zrobić.

Coś, co jest dla nas o wiele bardziej skomplikowane, ponieważ potrzebujemy wyślij pilnie pocztę. Jesteśmy więc po prostu zmuszeni pożyczyć kolejne urządzenie, aby rozwiązać problem.

Ale nie powinieneś się martwić, ponieważ już teraz możesz bardzo szybko wysłać wiadomość e-mail za pomocą swojego urządzenia i nie trzeba czekać aby załadować stronę, ponieważ zajmuje to tylko kilka sekund i nie musisz wydawać dużej ilości danych mobilnych ani mieć dużego zasięgu sieci.

W ten sposób możesz szybko wrócić do starego Gmaila

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby wróć do starego projektu Gmaila jest przejście do ikony opcji. Znajduje się w prawym górnym rogu, ikona ma kształt koła zębatego.

Po kliknięciu tej ikony otworzy się menu rozwijane z szeroką gamą opcji. Ten, który naprawdę nas interesuje, to ten, który mówi „Wróć do klasycznego Gmaila”.

Jak tylko klikniesz tę opcję, strona załaduje się ponownie. Po zakończeniu ładowania zobaczysz klasyczny projekt Gmaila, chociaż jedyną złą rzeczą jest to, że funkcje, które chodź z nowoczesnym designem nie będą dostępne.

Jeśli można wejść na prostą wersję platformy Gmail

Jak zawsze w przypadku wszystkich usług Google. Po wydaniu nowej wersji obie współistnieją przez ograniczony czas. Po tym czasie nowoczesna wersja lub najnowszy jest jedynym, który istnieje.

Oczywiście nie wiadomo dokładnie, jak długo będzie można wrócić do klasycznej wersji Gmaila. Trzeba jednak pamiętać, że w pewnym momencie nowoczesny design lub „nowa wersja”, która jest z nami od dłuższego czasu, będzie jedynym i nie będzie Możesz wrócić do klasyki.

główne e-maile w Gmailu

Więc masz Gmaila w HTML bardzo łatwo i bez problemów

W przypadku, gdy czytasz ten artykuł, wersja klasyczna nie jest już dostępna. co możesz zrobić, to użyj wersji HTML który jest w skrócie ograniczoną wersją Gmaila, która ma kilka lat i będzie nadal aktywna.

robićJak to aktywować? Wystarczy wejść na stronę Gmaila i kliknąć „Wolę używać Gmaila w wersji HTML”.

Ta wersja jest wersją Gmaila używaną wiele lat temu. Jest to bardzo dobre dla osób, które mają wolne komputery i chcą bardziej płynnie korzystać z Gmaila.

Należy również pamiętać, że niektóre opcje są niedostępne, takie jak: czat, sprawdzanie pisowni, skróty, import, tworzenie kontaktów, formatowanie tekstu itp. Co jest całkiem pozytywne, to jest za jasno więc działa na każdym komputerze.

Jeśli chcesz wrócić do normalnej wersji Gmaila, wystarczy kliknąć „Standard” u dołu ekranu.

Istnieje kilka sztuczek dotyczących Gmaila, które powinieneś znać. W rzeczywistości, jeśli jesteś jedną z osób, które często korzystają z tej usługi przesyłania wiadomości online, osobiście lub w pracy, zdecydowanie powinieneś nauczyć się tego rodzaju sztuczek, takich jak jak możesz zaprogramować? wysyłanie e-maila w Gmailu.

Lub rozwiąż problem, gdy nasz Gmail przestanie działać i nie odpowiada, błąd, który jest dość powszechny, ale to można to naprawić bardzo łatwo.

Jest wiele innych sztuczek związanych z Gmailem, które lepiej poznać, więc być kompetentnym ekspertem tej platformy używanej codziennie.

Mamy nadzieję, że Naprawdę podobał mi się ten samouczek i że w najlepszy sposób rozwiązał wszystkie twoje wątpliwości.

Pamiętaj, że jeśli potrzebujesz nas do rozwiązania kolejnych wątpliwości poprzez samouczek, możesz to zostawić w komentarzach a my chętnie na nie odpowiemy.

dołącz do naszego kanału telegram