Skip to content

Rozwiązanie: „Nie mogę odinstalować ani usunąć aplikacji” z mojego telefonu komórkowego z systemem Android

22 de luty de 2022

Czy otrzymałeś komunikat „Nie mogę odinstalować aplikacji na Androida”? Musisz więc wiedzieć, że w tym artykule pokażemy Ci kilka szczegółów, które naszym zdaniem powinieneś wziąć pod uwagę, aby rozwiązać ten problem. Pierwszą rzeczą, o której powinieneś pomyśleć w tego typu sytuacji, jest to: Chodzi o wada znacznie częściej niż wielu użytkowników sądzi.

na pewno po prostu kupiłeś urządzenie mobilne z systemem Android zacząłeś badać każdy jego zakamarek. A kiedy to zrobisz, znajdziesz niezliczone aplikacje, które są już zainstalowane, wypróbujesz każdą z nich, a na końcu odkładasz je na bok, aby rozpocząć wyszukiwanie w Sklepie Play tych, które naprawdę Cię interesują i które zamierzasz używać codziennie.

Ale kiedy już kończy Ci się miejsce lub po prostu chcesz, aby lista aplikacji była trochę „czystsza”, musisz odinstalować kilka aplikacji. Problem pojawia się, gdy próbujesz odinstaluj aplikacje, które są fabrycznie zainstalowane, które już pochodzą z fabryki, wtedy zdajesz sobie sprawę, że wydaje się to niemożliwe, ale możesz być pewien, że wcale tak nie jest.

Jeśli szukasz rozwiązania na pytanie, czy nie mogę odinstalować aplikacji na Androida, w tym artykule pokażemy Ci absolutnie wszystkie szczegóły, które musisz wziąć pod uwagę, aby znów Ci to nie przeszkadzało. Oczywiście tak samo trzeba w tego typu przypadkach brać pod uwagę, że od czasu do czasu może to być tylko potrzebujesz ponownego uruchomienia telefonu komórkowego, nic poza tym.

Nie można odinstalować aplikacji na Androida, rozwiązanie

Cóż, w normalnych warunkach każdy może odinstaluj aplikację na Androida z dowolnego urządzenia, ponieważ wystarczy przejść do menedżera aplikacji, wybierz daną aplikację, a następnie kliknij przycisk odinstalowania. W ciągu kilku sekund aplikacja zostanie usunięta z telefonu komórkowego.

Zwykle ten problem, który tutaj opisujemy, pojawia się, gdy próbujemy odinstalować aplikację, która jest fabrycznie zainstalowana lub dobrze jeden zainstalowany od administratora bez nas teraz w nim. W każdym z tych dwóch przypadków nadal musisz wiedzieć, że istnieje rozwiązanie, aby zrobić miejsce i móc bez problemu usunąć tę aplikację.

Czy wskazane jest usunięcie aplikacji zainstalowanej fabrycznie?

Uważamy, że zanim nauczymy Cię, jak się ich pozbyć, należy wyjaśnić, że ważne są aplikacje pochodzące z fabryki prawie we wszystkich przypadkach i zalecamy, aby go nie usuwać. Jednak nadal możesz chcieć się go pozbyć. Poza naszymi radami prawda jest taka, że ​​nie będziesz podejmować ryzyka, odinstalowując go.

Do Dto instalacja aplikacji fabrycznej?, będziesz musiał mieć zrootowany telefon komórkowy. Potem musisz Użyj troche deinstalator który jest dostępny w Sklepie Play, jednym z tych opracowanych specjalnie dla zrootowanych telefonów komórkowych.

osoba trzymająca telefon komórkowy

Następnie dla odinstaluj aplikację, która został skonfigurowany jako administrator urządzenia, które zwykle uzyskują dostęp do lokalizacji, haseł, blokad ekranu, krok do wykonania jest inny.

Kroki, które należy wykonać, aby odinstalować aplikację

  • Musisz przejść do Ustawień.
  • Bezpieczeństwo.
  • Administrator urządzenia.
  • Następnie odznacz aplikację, która Cię interesuje.
  • A potem możesz go odinstalować w tradycyjny sposób.

Czy istnieją inne sposoby usuwania aplikacji z telefonu komórkowego z systemem Android?

Jak mogę rozwiązać ten problem? Tak właściwie, Jest łatwiej niż się wydaje a jedyne, czego potrzebujesz, to być rootem. Ważne jest, abyś wiedział, że w zależności od marki i modelu sposób zrootowania Androida może się różnić, więc miej ten szczegół na uwadze.

Po zrootowaniu urządzenia, co wcale nie jest skomplikowane. Będziesz mógł odinstalować aplikacje, co polecam zrobić to w wygodny i przede wszystkim szybki sposób, to korzystanie z jednej z wielu odinstalowanych, które znajdziesz w Play Store.

może być odinstaluj bez użycia innej aplikacjiale w ogóle nie jest to zalecane, należy również zachować ostrożność, ponieważ niektórych aplikacji nie należy odinstalowywać, ponieważ mogą one być niezbędne do prawidłowego działania systemu operacyjnego.

Czy warto usunąć preinstalowane aplikacje z telefonu komórkowego z systemem Android?

Jak zobaczysz w środku wszystko jest dość łatwe do odinstalowania aplikacje, które są preinstalowane na urządzeniach Android, to jest naprawdę bardzo dobre, szczególnie w przypadku telefonów z niższej półki, które generalnie mają bardzo mało miejsca do przechowywania, co niewątpliwie może stać się problemem, jeśli chodzi o pobieranie nowych aplikacji.

Z tego powodu odinstaluj aplikacje, które są już zainstalowane z urządzeniem Kiedy go kupisz, jest to jeden z najlepszych sposobów nie tylko na wyczyszczenie go z bezużytecznych aplikacji, ale także na trochę więcej pamięci wewnętrznej na to, co uważasz za konieczne.

dołącz do naszego kanału telegram