Skip to content

Najlepsze aplikacje do konfiguracji i używania Selfie Stick na Androidzie jak profesjonalista

12 de czerwiec de 2022

Jednym z wielkich trendów ostatnich lat są selfie lub jak wszyscy znamy je dzisiaj „selfies”. Stały się one częścią naszego codziennego życia. Dzięki wbudowaniu przedniego aparatu w większość dzisiejszych smartfonów robienie selfie stało się bardziej koniecznością. Tak bardzo, że narzędzia takie jak „Selfie Stick” i pewne aplikacje, które można dla niego skonfigurować.

Dzięki temu przydatnemu narzędziu, jak wiadomo, możemy rób selfie z większej odległości aby nasze zdjęcia nie ograniczały się do naszej twarzy, ale aby uchwyciły cały obraz. Dzięki Bluetooth robienie autoportretów nie musi już być ręczne i jest oczywiste, że kreatywne aplikacje do robienia selfie również dołączą do tego trendu.

Prawda jest taka, że ​​jest wielu użytkowników, którzy każdego dnia zastanawiają się nad tym najlepsze aplikacje do selfie na Androida, dlatego w Sklepie Google Play można znaleźć kilka ciekawych opcji. Dlatego w tym artykule pokażemy, jakie są najlepsze aplikacje do robienia selfie stick, które możemy zainstalować na naszym Androidzie.

Najlepsze aplikacje na kij do selfie na Androida

Jeśli zastanawiasz się, z czego składają się te aplikacje do selfie, wyjaśniamy, że są to po prostu aplikacje opracowane, aby zrobić znacznie lepsze doświadczenie w robieniu selfie i więcej zabawy, w tym różnorodne efekty i dodatkowe funkcje, których nie posiada domyślny aparat w naszym smartfonie. Te aplikacje również ewoluowały do ​​pracy z technologią selfie stick.

Najlepsze selfie

Jest to bardzo ciekawa aplikacja, ponieważ została stworzona specjalnie po to, aby użytkownicy mogli: weź najlepsze możliwe selfie. Prawda jest taka, że ​​wyróżnia się ponad wieloma konkurentami, ponieważ ma w sumie 125 filtrów z doskonałymi wynikami.

Ponadto pozwoli Ci na wiele sposobów modyfikować Twoje zdjęcia, aby wyglądały bardziej profesjonalnie. Jest to bez wątpienia jedna z najlepszych aplikacji do korzystania z kija do selfie, dzięki której zawsze możesz dobrze sobie radzić w swoich selfie.

WhistleCamera

W drugiej kolejności zwracamy się do Whistle Camera, aplikacji, o której trzeba powiedzieć, że jest ona dostępna nie tylko na urządzenia mobilne z systemem Android, ale także iOS. Wśród jego osobliwości. Wyróżnia się zwłaszcza tym, że pozwoli nam na zrobienie sobie selfie w moment, w którym słyszysz gwizdek. Tak jak to czytasz, jeśli skupiasz się i gwiżdżesz, aplikacja automatycznie zrobi ci selfie.

Kamera 360

Aplikacją, która ma wśród swoich możliwości dużą liczbę filtrów, jest Camera 360. O tej aplikacji trzeba powiedzieć, że wyróżnia się ogromną liczbą wyników, które oferuje. I chodzi o to, że oprócz swoich filtrów ma ogromny różnorodność efektów dla nas do połączenia między tymi dwoma, a nawet z zewnętrznymi aplikacjami, takimi jak Facie, która jest jedną z najlepszych aplikacji do robienia selfie

Cukierkowy aparat

Ta aplikacja ma ponad 100 filtrów, oprócz tego, że jest jedną z aplikacji do selfie stick, która robi najlepsze zdjęcia w każdych okolicznościach, w których go używamy. Poza klasyką należy dodać, że jej interfejs jest jednym z najprostszych w segmencie.

mężczyzna robi selfie z aktywnym timerem

Selfishop Camera: aplikacja wyróżniająca się spośród dostępnych opcji

Jeden z aplikacje do konfiguracji kijków do selfie która została stworzona z myślą o osobach posiadających telefony komórkowe z systemem operacyjnym Android. Podobnie jak poprzednie umożliwia połączenie przez Bluetooth, można go pobrać ze Sklepu Play. Jako ciekawostkę musicie wiedzieć, że bezproblemowo działa również na iOS.

Selfishop Camera to bez wątpienia jedna z aplikacji do selfie, które wyróżniają się wydajnością podczas użytkowania z kijem do selfie. Pozwala to połączyć się z kijem do selfie zarówno za pomocą kabla, jak i przez Bluetooth, a także oferuje różnorodne konfiguracje, aby jak najlepiej go wykorzystać. Taka różnorodność obejmuje konfigurację, które przyciski będą działać, aby powiększyć, zrobić zdjęcie lub zmienić kamerę.

dołącz do naszego kanału telegram