Skip to content

Rozwiązanie: „Nie mogę głosować ani stuknąć w zdjęcie na Badoo” na telefonie komórkowym

6 de kwiecień de 2021

Podstawowe narzędzia, takie jak internet i smartfony, to jedne z podstawowych narzędzi typowe sposoby flirtowania, aby znaleźć partnera. Nie ma formuły, która wskazywałaby właściwy sposób na zdobycie „lepszej połowy”, ponieważ nie jesteśmy świadomi tego, co wydarzy się w przyszłości.

Można powiedzieć, że znalezienie partnera przez internet lub przez aplikacje mobilne to dziś jeden z najczęściej używanych trendów, to dowód na to, że technologia wtargnęła do form komunikacji i relacje międzyludzkie w każdy możliwy do wyobrażenia i niewyobrażalny sposób.

Dla wielu to za, a dla innych wada, prawda jest taka, że ​​jest to rzeczywistość i nie możemy od niej uciec. Są jednak tacy, którzy trzymają się starego i wolą odnosić się fizycznieInni są bardziej otwarci i używają tego trybu randkowania.

Istnieje niezliczona ilość sposobów na poznanie przyjaciół i partnerów usługi takie jak Facebook Randki do flirtuinni próbują zarejestrować się na Tinderze, aby poznać nowych ludzi, a wielu nawet nie ma ochoty szukać związku i skończyć w nim przez nich. Jednak wszystko jest względne, każdy chętnie wybiera sposób na poznanie nowych ludzi, o ile jest to bezpieczne.

Rozwiązanie: „Nie mogę głosować ani stuknąć zdjęcia na Badoo” na telefonie komórkowym

Omawiany serwis społecznościowy to bezpłatna aplikacja, która umożliwia swoim użytkownikom poznanie nowych ludzi, z możliwością znalezienia partnera lub nowych przyjaciół. Obecnie ma około 500 000 000 użytkowników. Portal działa w ponad 180 krajach.

System randkowy online nie ma żadnych kosztów, ponieważ jest całkowicie darmowy, umożliwia swoim użytkownikom głosować każdy. W ten sam sposób pozwala na inne rodzaje podstawowych interakcji, takie jak czat, oglądanie zdjęć, lubienie lub nielubianie.

Jednak jest bardzo mała liczba użytkowników, którzy mają pewne wady z Badoo, zwłaszcza gdy stukasz w zdjęcie, jeśli ci się to przydarzyło, nie rozpaczaj, że ma rozwiązanie.

Jeśli problem wystąpi w aplikacji Twojego smartfona, wyloguj się ze swojego profilu i zaloguj ponownie, jeśli problem będzie się powtarzał, usuń zapisane rekordy, takie jak: pamięć podręczna i zapisane dane, a następnie zaloguj się ponownie i gotowe.

Istnieje jednak niewielka liczba użytkowników, którzy po prostu uzyskują dostęp do witryny Badoo. Jeśli przedstawisz problem w ten sposób, to co powinieneś zrobić jest bardzo prostym krokiem, po prostu musisz Wyloguj i wpisz ponownie, jeśli problem nie został rozwiązany, usuń wszystkie dane i ustawienia przeglądarki, jeśli nie działa, skontaktuj się z pomocą techniczną Badoo online.

Jak korzystać z komunikatorów internetowych Badoo?

Przede wszystkim musisz zalogować się tam, gdzie jest to dla Ciebie najwygodniejsze, może to być przez komputer PC lub pobrać aplikację na urządzenie z systemem Android lub na urządzenie Apple i zalogować się. Po wejściu do aplikacji i w przypadku korzystania z opcji „Osoby w pobliżu” u góry ustawionego profilu opcję „Czatuj teraz”.

stuknij zdjęcie lub profil w badoo na telefonie komórkowym

Po wybraniu tego, co opisano powyżej, dostępne pole zostanie wyświetlone w dolnej części okna. napisz wiadomość, a następnie naciśnij Wyślij i to wszystko. Kiedy osoba wyświetli wiadomość, będzie ona widoczna w oknie konwersacji.

Supermoce na Badoo

Tak, dobrze przeczytałeś, jest to opcja w systemie wyszukiwania partnerów, może być w dwóch trybach, aktywowana lub dezaktywowana. Chociaż ta opcja nie jest dostępna dla darmowych użytkowników, ale nie rozpaczaj, samo opłacenie członkostwa aktywuje opcję. To pozwoli ci wiedzieć kto dodał Cię do folderu ulubionychkto cię lubi, możesz stać się niewidzialny, rozmawiać z popularnymi użytkownikami.

W ten sam sposób możesz ustawić swoje wiadomości jako pierwsze do przeczytania, aby użytkownik, do którego napisałeś, mógł przeczytać wiadomość w superpozycji do innych, które otrzyma. Umożliwi również rozmowę z nowymi przyjaciółmi z dowolnego miejsca na świecie i nie będziesz musiał długo czekać tak, aby było otwarte dla wszystkich.

dołącz do naszego kanału telegram