Skip to content

Rozwiązanie: „Moje urządzenie nie jest kompatybilne z Instagramem” Jak sprawić, by moje urządzenie było kompatybilne z Instagramem?

20 de październik de 2022

jak dobrze wiemy Instagram to jedna z najczęściej używanych sieci w absolutnie wszystkich. Zapewniam, że używasz go sam lub znasz kogoś, kto spędza go na przesyłaniu zdjęć właśnie tam. A czy to kto nie lubi przesyłać zdjęć i mieć więcej obserwujących w sieciach społecznościowych?

Użytkownicy Instagrama może zastosować efekty fotograficzne takie jak filtry, ramki, podobieństwa termiczne, obszary pod spodem we wklęsłych podstawach, kolory retro, a później udostępniaj zdjęcia w tej samej sieci społecznościowej lub w innych, takich jak Facebook, Tumblr, Flickr i Twitter.

Charakterystyczną cechą aplikacji jest to, że nadaje zdjęciom kwadratowy kształt na cześć Aparaty Kodak Instamatic i Polaroidw przeciwieństwie do proporcji 16:9 i 4:3, z których obecnie korzysta większość aparatów w telefonach komórkowych, ale których 19:9 nie chce obsługiwać.

Dziś zdjęcia mogą być w poziomy i pionowy bez użycia białych obramowań, chociaż są one częściowo przycięte.

Oprócz różnorodność filtrów których możesz używać do zdjęć lub filmów i możesz je znaleźć w tej samej aplikacji.

A prawda jest taka, że ​​przy tej szczególnej okazji chcieliśmy pomóc wszystkim naszym czytelnikom w rozwiązaniu jednego z główne wątpliwości które zwykle istnieją wokół tej platformy.

Zdarza się, że ostatnio wielu pytało nas, dlaczego ich smartfony nie są kompatybilne z Instagramemczyli dlaczego nie mogą instalować swoich aplikacji na tych telefonach komórkowych.

Dzieje się tak, że z różnych powodów smartfon może: nie włączaj mieć Instagram, tak, chociaż wydaje się to niewiarygodne, aby w to uwierzyć, dlatego postaramy się nauczyć Cię, jak rozwiązać ten problem w prosty sposób.

Najpierw sprawdź, czy Twoje urządzenie naprawdę NIE jest kompatybilne

Zanim spróbuję czegokolwiek innego, polecam:

wyczyść pamięć podręczną i dane Google Play, to ci pomoże zwolnić miejsce w telefonie i od razu zauważysz, że ma też większą prędkość.

Następnie sprawdź, czy Twoje konto e-mail nie jest tym, którego dotyczy problem. Choć wydaje się to nieco nielogiczne, w rzeczywistości tak się dzieje. czasami nasze konto potrzebuje aktualizacji lub po prostu zresetuj, aby umożliwić ponowne pobieranie aplikacji ze Sklepu Play.

Aby to zrobić, przejdź do „Ustawienia”, następnie „Konta”, następnie „Google”, wybierz konto, z którym masz problemy, wyświetl menu Więcej i kliknij „Usuń konto/Usuń konto”.

Po usunięciu dodaj go z powrotem. Iść do „Ustawienia„>”rachunki„>”Dodaj konto„>”Google”.

Jeśli to nie zadziała, spróbuj wykonać poniższe czynności.

Jak mieć Instagram na nieobsługiwanym telefonie komórkowym?

Jak powiedzieliśmy wcześniej, duża liczba użytkowników nie była w stanie zainstalować tej aplikacji na swoich inteligentnych urządzeniach mobilnych, a dziś chcemy uczyć cię kilka sztuczek do wzięcia pod uwagę w takich przypadkach.

Jeśli niestety Twój telefon komórkowy jest jednym z tych przypadków niekompatybilny z instagramemNie rozpaczaj i czytaj dalej.

zdjęcia hastagi popularne posty

Zasadniczo musisz wiedzieć, że jeśli aplikacja wyświetli komunikat, że urządzenie nie jest kompatybilne z urządzeniem, są różne rozwiązania.

Pierwszą rzeczą do rozważenia jest to prawie zawsze te problemy Mają one związek z faktem, że nie zainstalowaliśmy najnowszej wersji Androida na naszym smartfonie i dlatego musimy potwierdzić, że nie ma takiej dostępnej.

W tym celu pamiętaj, musisz iść do Ustawienia, Informacje o urządzeniu, Aktualizuj oprogramowanie. W ten sposób będziesz mógł zaktualizować swój smartfon do najnowszej wersji Androida.

Następnie powinieneś ponownie spróbować zainstalować Instagram na swoim terminalu Zobaczmy, czy masz szczęście.

Jeśli nadal nie możesz zainstalować Instagrama na swoim Androidzie za pomocą powyższej sztuczki, powinniśmy to zauważyć jest druga alternatywabezpośrednio związane z możliwością pobrania APK z Instagrama.

W tym konkretnym przypadku zalecamy, abyś udał się bezpośrednio do poszukaj jej w Googlegdzie znajdziesz bezpieczny APK, dzięki ludziom z APKMirror.

Po pobraniu instalacyjnego pakietu APK Instagram następnym krokiem jest bezpośrednie przejście do Ustawień, Zabezpieczenia Androida, a następnie włączenie Nieznane źródła lub nieznane pochodzenie.

W efekcie będziesz mógł uruchomić aplikację fotograficzną lub sieć społecznościową i pozostawić ją zainstalowaną na swoim terminalu bez większych problemów, aby dobrze się bawić, przesyłając swoje obrazy lub oglądając obrazy innych użytkowników. Nic więcej z tego nie zostało.

Czy udało Ci się zainstalować Instagram na swoim smartfonie krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram