Skip to content

Rozwiązanie: „Lampa błyskowa i latarnia mojego telefonu komórkowego Motorola Moto G nie włączają się ani nie działają”

8 de Lipiec de 2021

Z tej okazji porozmawiamy popularna Motorola Moto G, który de facto jest już w piątym pokoleniu swojej historii. I jak w przypadku każdego innego telefonu komórkowego, możesz pokazać, że Twój lampa błyskowa, a latarka nie działa prawidłowo.

Myśląc o inteligentne urządzenia mobilne które sprzedają się w ostatnim czasie najwięcej, trzeba podkreślić, że Motorola ma jeden z najbardziej wyróżniających się terminali, są tak wszechstronne w ich użytkowaniu, że możemy nawet udostępniać internet tylko urządzeniom Motoroli, a co za tym idzie, ma w zanadrzu kilka sztuczek

Oczywiście generuje to jednocześnie, że ogromna liczba użytkowników cierpi na pewne wspólne problemy, dlatego dzisiaj postaramy się rozwiązać jeden z głównych. Powiedział problem, oni cierpieli jego użytkownicy przez długi czas z Motorolą Moto G w kilku generacjach tego urządzenia mobilnego.

Wiąże się to z faktem, że choć starają się za wszelką cenę, są nie można włączyć lampy błyskowej i latarkę, na przykład podczas robienia zdjęć. Prawda jest taka, że ​​chociaż ten problem może mieć również związek ze sprzętem, ogólnie jest to problem z oprogramowaniem, więc postaramy się udzielić Ci informacji na jego temat.

Ten artykuł został opracowany w szczególności, aby odpowiedzieć na wiele wyszukiwań związanych z tym problemem, dotyczących latarki i lampy błyskowej nasza Motorola Moto G. Z tego powodu należy pamiętać, że poniższy krok po kroku działa we wszystkich modelach i wszystkich generacjach Moto G.

Jeśli ostatnio masz problemy użyj lampy błyskowej swojego Mogo G, Musisz wiedzieć, że istnieją pewne rozwiązania do rozważenia, a my chcemy przejrzeć niektóre z głównych, abyś je rozpoznał.

Rozwiązanie dla lampy błyskowej i latarki, które się nie włączają

Jest wiele sposobów, aby rozwiązać ten wielki problem O Flashu i latarce, które nie działają, ale najbardziej wydajne to:

Odinstaluj aktualizacje

Pierwsza z funkcji w przypadku lampa błyskowa Twojego Moto G nie działa, ma to bezpośredni związek z faktem, że aparat urządzenia stał się przestarzały. Czasami niektóre aktualizacje oprogramowania mogą powodować problemy w działaniu Moto G lub dowolnego innego terminala.

Kiedy lampa błyskowa i Latarka Moto G nie działa Można to rozwiązać w pierwszej kolejności, unikając dokładnie tych aktualizacji. Aby to zrobić, musisz przejść do „Ustawienia”, a następnie do Aplikacje> Wszystkie> Aparat. Następnie daj opcję „odinstaluj aktualizacje”, a następnie uruchom ponownie komputer, aby zakończyć proces.

Pobierz alternatywny aparat i latarkę

Pobierz jeden alternatywa dla aparatu i latarki Jest to druga z opcji, którą naszym zdaniem należy wziąć pod uwagę w tego typu sytuacjach, w których lampa błyskowa Moto G nie działa. Przy tej szczególnej okazji i chociaż wyjaśniamy, że jest wiele aplikacji, które możemy wziąć pod uwagę, szczególnie chcieliśmy polecić dwie z nich.

W przypadku aparatu jest bardzo zalecane do zainstalowania „Otwarta kamera”, którą możemy znaleźć w sieci. Tymczasem „Super Bright LED Flashlight” jest najlepszym wyborem dla latarki i można ją pobrać ze sklepu Google Play za darmo.

czarna motorola mobile na stole

Zainstaluj niestandardową pamięć ROM lub root, aby naprawić niedziałającą lampę błyskową i latarkę

Zainstaluj niestandardową pamięć ROM To ostatnie z rozważań, które naszym zdaniem możemy wziąć pod uwagę w tego typu sytuacji, gdy lampa błyskowa i latarka nie działają. Musisz wiedzieć w tym sensie, że jak powiedzieliśmy, czasami aktualizacje systemu generują błędy takie jak ten już wspomniany i wymagana jest instalacja nowej pamięci ROM.

Co musisz zrobić, to szukaj informacji w siecib, gdzie znajdziesz kilka artykułów, które pozwolą Ci zainstalować niestandardowy ROM lub idealny root, co można zrobić nawet bez komputera. W ten sposób można uniknąć wielu błędów flasha i ogólnego oprogramowania urządzenia.