Skip to content

Rozwiązanie: „Karta SIM jest nieznanego pochodzenia lub telefon komórkowy nie rozpoznaje karty SIM”

16 de kwiecień de 2021

Ludzie stworzyli społeczeństwo niesamowicie duży, która wykorzystuje nieskończone urządzenia technologiczne, aby móc funkcjonować i utrzymywać ciągły rozwój, która tylko dąży do poprawy sytuacji i warunków życia, to jest zasada, która obowiązuje wszystkich ludzi, do których mamy prawo, a także my mają również prawo do swobodnego i nieograniczonego porozumiewania się w celu prowadzenia zdrowego psychicznie życia.

Gadżety technologiczne dominują w prawie każdym aspekcie codziennego życia człowiekaUrządzenia te obejmują zarówno systemy, które mogą być tak proste, jak proste drzwi, jak i niewiarygodnie duże serwery, które służą do przechowywania, dystrybucji i edycji informacji. Ważne jest, abyś wiedział, że ludzie żyją w najbardziej powiązanych ze sobą czasach, więc prawie natychmiast wiemy, co dzieje się po drugiej stronie globu.

Pierwszą rzeczą, którą robimy, kiedy się budzimy, jest sprawdź nasz telefon komórkowyl, czy między innymi sprawdzać sieci, odbierać wiadomości, odbierać połączenia. Jeśli więc spojrzymy na to z jednego punktu widzenia, wiele osób się obudziło i pierwszą rzeczą, jaką widzą, jest to, że telefon komórkowy nie rozpoznaje karty SIM, jakby nie istniała lub zniknęła.

Co to jest karta SIM lub chip SIM

Ludzie tworzymy komputery, aby mieć przestrzeń cyfrową w którym można rozwijać projekty i pomysły. Ważną rzeczą w komputerach jest to, że ograniczają one wszystkie procesy wyszukiwania informacji, ponieważ używają systemów pamięci, które umożliwiają ludziom szybki i skuteczny dostęp do informacji. Te systemy przechowywania są podstawowym prawem, którym rządzi się nasze społeczeństwo technologiczne.

Ważne jest, abyś wiedział, że jednym ze sposobów, w jakie człowiek ułatwił rozpowszechnianie wszystkich tych informacji, był tworzenie telefonów komórkowych. Dzieje się tak, ponieważ te systemy to w zasadzie komputery, które mieszczą się w naszej dłoni, a zatem w naszych kieszeniach. Cała ludzka wiedza jest dostępna w naszych rękach, ponieważ telefony są połączone za pośrednictwem różnych sieci telefonicznych, które pozwalają ludziom wykonywać połączenia i nie tylko.

Jak działają karty SIM

Sposób, w jaki telefony komunikują się z tymi sieciami są karty SIMczyli małe karty, które są instalowane w telefonie. Prowadzą rejestr wykonywanych połączeń, wysyłanych wiadomości i regulują dostęp do sieci komórkowej, ponieważ aby uzyskać do niej dostęp, trzeba zapłacić. Ważne jest, abyś wiedział, że te karty są również kartami informacyjnymi i że służą nawet do przechowywania w nich kontaktów.

Po utworzeniu karty SIM firma, która jest jej właścicielem, konfiguruje ją w ten sposób reagują tylko na sygnały z tej sieci, aby uniknąć problemów z połączeniem z innymi sieciami obecnymi w mieście. Technologia rozwinęła się tak bardzo, że możliwe jest nawet wirtualne wykorzystanie tych kart SIM w telefonie.

ułożone karty SIM

Błąd: „Karta SIM jest nieznanego pochodzenia lub telefon komórkowy nie rozpoznaje karty SIM”

Dzieje się tak, gdy nasze telefony nie mogą wykonywać kodów, które prowadzą do prawidłowego działania karty SIM. Dzieje się tak, ponieważ każda firma telefoniczna tak konfiguruje swoje karty SIM nie mogą być wykorzystane przez konkurencję. Chcą również, aby osoby bez karty SIM nie mogły poprawnie używać swoich telefonów, jednak możesz nauczyć się aktywować konto WhatsApp bez posiadania karty SIM.

SIM mogą być wyłączone z różnych powodów. Głównym, o którym możesz założyć, jest to, że twój telefon ma zamknięte pasma, to znaczy może być używany tylko w kraju, w którym został sprzedany z kartą SIM firmy, która go sprzedała. Innym powodem, dla którego może się to zdarzyć, jest zabrudzenie chipa SIM i musisz wyjąć kartę, aby ją wyczyścić.

Wreszcie, wiele razy ludzie przestają używać swoich numerów telefonów przez długi czas. Jeśli osoba przestanie korzystać z numeru, firma może dezaktywować kartę SIM. W takim przypadku powinieneś wiedzieć, jak ponownie aktywować nieaktywną kartę SIM.