Skip to content

Rozwiązanie: „Facebook nie pozwala mi publikować ani udostępniać zdjęć lub postów na mojej ścianie z mojego telefonu komórkowego”

11 de kwiecień de 2021

W poniższym przewodniku pokażemy Ci plik rozwiązanie „Facebook nie pozwala mi publikować ani udostępniać zdjęć lub postów na mojej ścianie z mojego telefonu komórkowego. Przeanalizujmy więc niektóre przyczyny i możliwe rozwiązania, gdy Facebook nie pozwoli ci publikować.

Facebook Cię zablokował

Należy zauważyć, że w ostatnich latach platforma Facebook dążyła do stworzenia przyjaznej społeczności. Przed tym Polityka uległa zmianie na przestrzeni lat, dla których istnieją działania, których platforma po prostu nie toleruje.

Wyraźnym tego przykładem jest tworzenie postów, które można uznać za obraźliwe lub szkodliwe. Jeśli z kolei nadużywasz spamu lub wysyłasz zbyt wiele zaproszeń do znajomych w krótkich odstępach czasu, mogą cię zablokować. Ogólnie rzecz biorąc, najlepiej byłoby sprawdzić zasady społeczności Facebooka, aby uniknąć blokad.

W większości przypadków te blokady są tymczasowe i rzadko przekraczają 30 dni. Zwykle po upływie tego 30-dniowego okresu możesz opublikować ponownie zawartość na twojej tablicy na Facebooku. Jeśli to jest przyczyna, dobrym pomysłem jest również usunięcie starych postów na Facebooku, które mogą powodować ten problem.

W każdym razie, jeśli uznasz, że blokada jest niesprawiedliwa, możesz odwołać się od tej decyzji. Aby to zrobić, po prostu spróbuj zrobić publikację, a kiedy pojawi się „Akcja zablokowana„, Kliknij opcję”Zgłoś problem”, Działanie, które pozwoli Ci komunikować się z Facebookiem w celu wskazania problemu.

Nie ma opcji udostępniania

Czasami problem może się pojawić, jeśli chcesz udostępnić post, który nie ma przycisku udostępniania. W rzeczy samej, niektórych postów nie można udostępniać natywnie, ale są rozwiązania, które możesz wypróbować. Oczywiście jest to ważne tylko w przypadku, gdy chcesz udostępniać treści przesłane przez innych użytkowników.

Zamknij aplikację / uruchom ponownie telefon

Należy pamiętać, że w wielu przypadkach awarie aplikacji są tymczasowe. Innymi słowy, najbardziej podstawowe rozwiązania mogą pomóc w rozwiązaniu problemów, takich jak nie możesz przesyłać treści na swoje konto na Facebooku.

Spróbuj zamknąć aplikację i uruchomić ją ponownie, jeśli błąd jest tymczasowy, może to pomóc. Z kolei możesz też spróbować zrestartuj urządzenie (telefon komórkowy). Jeśli to nie zadziała, możesz wypróbować niektóre z poniższych rozwiązań.

Wyczyść pamięć podręczną aplikacji i dane

Czasami tymczasowe awarie w telefonie komórkowym mogą powodować problemy, w przypadku, gdy nie można przesyłać lub publikować postów na Facebooku. W takich okolicznościach warto spróbować wyczyść pamięć podręczną i danerozwiązanie, które choć proste, może być funkcjonalne.

  • Poszukaj opcji „Ustawienia„Z telefonu komórkowego.
  • Tam znajdź sekcję „Aplikacje„Z urządzenia.
  • Znajdź aplikację Facebook i kliknij ją.
  • Sekcja o nazwie „Przechowywanie”, Kliknij tę opcję.
  • Teraz opcje „Pozbyć się Pamięć podręczna„Y”Pozbyć się dane”, Wystarczy kliknąć obie opcje, aby usunąć dane zapisane w systemie.

Facebook nie zezwala na udostępnianie treści

Uaktualnić aplikację

Facebook jest stale aktualizowany, aktualizacje te mają na celu rozwiązanie problemów i poprawę stabilności aplikacji. Istnieje możliwość, że powodem, dla którego nie możesz publikować ani udostępniać zdjęć na swojej ścianie, jest plik błąd w Twojej wersji na Facebooku. Biorąc to pod uwagę, najlepiej jest przejść bezpośrednio do Sklepu Play i zaktualizować.

  • Jak już wspomnieliśmy, wystarczy, że przejdziesz do aplikacji Sklep Play.
  • Tam wyszukaj „Facebook”I kliknij„Aktualizować”.
  • Poczekaj, aż proces się zakończy i spróbuj ponownie przesłać zawartość na swoje konto.

W każdym razie, jeśli nadal masz problemy, możemy również poprowadzić Cię do aktualizacji Facebooka do najnowszej wersji na Androida lub iOS, jeśli powyższe nie jest przydatne lub jeśli masz telefon komórkowy marki Apple, niewątpliwie zalecana procedura, aby uniknąć typowych problemów.

Sprawdź stabilność połączenia

Istnieje możliwość, że Twoje Wi-Fi rozłącza się tylko na Androidzie. Prawda jest taka, że ​​awarie połączenia mogą być przyczyną braku możliwości przesyłania treści. Biorąc to pod uwagę, sprawdź, czy Twoje dane nie zostały wyczerpane połączenie jest stabilne. Jeśli połączenie jest niestabilne, możesz mieć problemy z przesyłaniem treści, zwłaszcza jeśli jest ona ciężka.

dołącz do naszego kanału telegram