Skip to content

Rozwiązanie do tabletu pozostaje w logo Androida

19 de maj de 2023

Gdy tablet zostaje w logo, oznacza to poważny problem, żeby nie powiedzieć bardzo, poważny, jednak jest to problem, który jest coraz częstszy i który szybko pojawia się w telefonach i tabletach bez dyskryminowania marek, mamy to we wszystkich Modele. po włączeniu pozostają na ekranie głównym (logo) jest to bardzo denerwujące, aby nie powiedzieć, że jest często widoczne, za każdym razem, gdy uruchamia się ponownie lub wyłącza się, a po włączeniu stwierdzamy, że tablet się nie włącza pozostaje w logo naprawdę duży problem, tutaj ocenimy rozwiązania.

Mój tablet pozostaje na Androidzie

Jest to naprawdę irytujący problem i odzwierciedlone wyłącznie i wyłącznie w oprogramowaniu danego urządzenia, jest to poważne, a także powszechne we wszystkich urządzeniach z Androidem, a także w większości chińskich Samsungach i tabletachponieważ to normalne, że są one szybko zainfekowane wirusem lub błędem w systemie, który poważnie wpływa na jego wydajność, oczywiście pozostawiając problem w systemie rozruchowym, ponieważ nazywają to nieskończoną pętlą, która powoduje ładowanie systemu działającego do bateria jest zjedzona, jest to dość irytujący problem i nawet jak zostawimy ją na tydzień to nie uruchomi systemu.

Mój tablet pozostaje na logo Androida

Co zatem możemy zrobić w takich przypadkach? Jeśli mamy już możliwą infekcję złośliwym oprogramowaniem lub aplikacją innej firmy (nieznaną) dla użytkowników root lub dowolną liczbę razy, kiedy podłączamy tablet do komputera i zostaje on zainfekowany wirusem, Jakie byłoby zatem rozwiązanie problemu pozostawania tabletu w logo? Cóż, proste A przywrócenie ustawień fabrycznych.

Dopuszczalnych jest kilka metod, aby przejść do menu odzyskiwania android, ale tutaj mamy zamiar wskazać niektóre z nich dla niektórych marek, wszystko to różni się w zależności od producenta i to, wierzcie mi, komplikuje sprawę. I ale kiedy menu jest po chińskuTo rzeczywiście byłby problem, broń Boże, aby tak było, w każdym razie na tej stronie zawsze są przewodniki na ten temat.

W każdym przypadku ta metoda przywraca sprzęt do stanu fabrycznego, usuwając dane i całą istniejącą konfigurację, co gwarantuje integralność systemu i umożliwia jego ponowne uruchomienie bez żadnych problemów.

Aby rozpocząć Odzyskiwanie systemu jest konieczne dla naszego tabletu, musimy sprawdzić, czy mają one fizyczne przyciski, a nie wszystkie z ich dużej i szerokiej gamy, więc bądź z tym bardzo ostrożny, po zakończeniu skanowania rozumiemy, że możliwe jest wykonanie odzyskiwania .

Należy pamiętać, że komputer lub urządzenie z systemem Android musi być całkowicie wyłączone.

Kroki:

  1. Naciśnij przycisk zmniejszania głośności obok przycisku zasilania (jednocześnie), aż tablet się włączy.
  2. Po włączeniu zobaczymy menu odzyskiwania, musimy wybrać jedno z nich, ale do nawigacji używane są przyciski głośności, opcje to Wyczyść dane / przywróć ustawienia fabryczne, a następnie Uruchom ponownie system teraz.

Ważny: zrozumieć, że po zakończeniu tego procesu wszystkie dane i konfiguracje zostaną utracone, a urządzenie pozostanie fabryczne.

Mamy nadzieję, że pomogliśmyUważaj jednak na pobierane aplikacje, mogą one wpłynąć na żywotność Twojego sprzętu i postawić Cię w tej niefortunnej sytuacji tabletu pozostającego w logo.

dołącz do naszego kanału telegram