Skip to content

Rozwiązanie błędu: „Problem z połączeniem lub nieprawidłowy kod MMI” na urządzeniach Samsung, Huawei i Android

16 de kwiecień de 2021

Ważne jest, aby wszyscy jesteśmy stale połączeni i na stałe. Dzieje się tak, ponieważ jesteśmy ludźmi, jesteśmy stworzeni do przekazywania i rozpowszechniania informacji, ponieważ jesteśmy zwierzętami społecznymi.

Dzięki tej potrzebie komunikacji nasze życie zaczęło się zmieniać każdego dnia bardziej zależne od techno. W dzisiejszych czasach ludzie potrzebują urządzenia technologicznego do 90% czynności, które wykonują na co dzień, ponieważ używamy technologii od momentu, gdy robimy kawę, aż do włączenia kuchenki i podgrzania patelni.

To wykorzystanie energii i technologii pozwolił człowiekowi się ulepszyć Rozprowadzając swoje miasta, pozwalał ludziom patrzeć poza noc, a kiedy wiatr nie pozwalał rozpalać ognia, a wraz z upływem czasu ludzie nauczyli się, jak przenosić tę energię w przenośny sposób i wszędzie.

Baterie pozwolił ludziom wszędzie nosić energięi prawie natychmiast zaczęto ich używać do poprawy życia ludzi. Stopniowo osiągnięto, że kilka urządzeń ma autonomię i może działać samodzielnie. Są to telefony komórkowe, które współpracują z siecią telefoniczną.

Co to jest telefon komórkowy i sieć telefoniczna?

To są małe urządzenia, które miały ogromne znaczenie dla naszego społeczeństwa. Na przykład bez wątpienia możemy Ci powiedzieć, że czytasz ten artykuł od jednego z nich. Urządzenia te mają możliwość łączenia się różnymi sygnałami bezprzewodowymi między sobą oraz z innymi urządzeniami innego typu.

Twój telefon można zidentyfikować na kilka sposobówtakie jak adres MAC, adres IP lub numer IMEI. To ostatnie jest bardzo ważne, dlatego zalecamy, aby dowiedzieć się, jak rozpoznać numer IMEI telefonu i wiedzieć, dlaczego Twój telefon komórkowy ma dwa z nich.

Telefony są zwykle są podłączone do sieci telefonicznej, To on zarządza ruchem informacyjnym w okolicy. Wszystkie telefony można podłączyć do tej sieci za pomocą specjalnego chipa, który otrzymujesz po uzyskaniu swojego numeru, którym jest karta SIM.

Co sieć telefoniczna robi z moim telefonem?

Te zarządzać sposobem dystrybucji informacji, Otóż ​​karty SIM naszego telefonu są podłączone do gigantycznych anten, które widzimy spacerując po mieście. Anteny te są kontrolowane przez obecną firmę telekomunikacyjną, co zapewnia również infrastrukturę, w której można łączyć ze sobą miliony telefonów.

Sieć można przedstawić na różne sposoby. Głównym z nich jest 3G, który jest standardem szybkości wysyłania i pobierania dla firm telefonicznych. Jednak w dzisiejszych czasach powszechne jest używanie sieci 4G w obszarach o trudnym zasięgu, dlatego możesz wymusić tryb 4G w telefonie na obszarach, w których występuje konflikt między 3G i 4G.

Firma komórkowa i Google Playstore są dwoma różnymi bytamiDlatego nie wszystkie urządzenia komórkowe mają PlayStore, nie jest to warunek, aby go nie mieć, ponieważ bardzo łatwo jest pobrać Playstore na dowolny telefon z systemem Android,

kobieta rozmawia przez telefon

Jak naprawić „problem z połączeniem lub nieprawidłowy kod MMI” dla Samsunga, Huawei i Androida?

To jest problem co jest rzadkie. Jego głównymi przyczynami są problemy, które możesz mieć z połączeniem między firmą zajmującą się dystrybucją sieci komórkowej a komputerem. Jednak są pewne rzeczy, które mogą negatywnie wpłynąć na kartę SIM i dlatego powodują ten sam problem.

Ten problem jest bardzo irytujący, ponieważ ludzie nie mogą używać swojej karty SIM w tym czasie, co czyni telefon prawie bezużytecznym. Jednak są dwie bardzo ważne rzeczy, które ludzie mogą zrobić, aby to naprawić.

Pierwszy to wyłączyć urządzenie, dać mu kilka minut, aby dobrze odpoczęło a następnie wyjmij kartę SIM i wyczyść ją, aby po ponownym włożeniu nie miała żadnych zanieczyszczeń w kontakcie z telefonem. Innym rozwiązaniem jest przejście do Opcji, a następnie do Połączenia sieciowe. Tam wybierzemy sekcję Sieci mobilne.

W tym menu zobaczymy opcję „Operatorzy sieci”. Wybierzemy właściwego operatora i powtórzymy ten proces kilka razy aby upewnić się, że zadziałało.