Skip to content

Rozwiązanie błędu „Niestety aplikacja się zatrzymała” na moim Androidzie

5 de czerwiec de 2023

Będąc w domu, na spacerze w parku lub w górach ciesząc się relaksującym dniem, w którym czasami znajdujemy chwilę na zrobienie selfie lub sprawdzenie telefonu i spotyka nas niemiła niespodzianka, że ​​telefon zaczął zawodzić rzucając wiadomość „Niestety aplikacja się zatrzymała”, w którym czasami nie możemy uzyskać dostępu do aplikacji, a czasem do wszystkich aplikacji, trwale anulując telefon komórkowy.

Cóż, musisz to wiedzieć niestety jest to dość powszechne w środowiskach Androida, dlatego chcemy Ci pokazać, jak możesz zapomnieć o tej irytującej wiadomości. Co najważniejsze, jest to całkiem przydatne rozwiązanie, które z pewnością będziesz w stanie zastosować praktycznie we wszystkich przypadkach i rozwiązać ten irytujący problem oraz bezproblemowo zalogować się do aplikacji.

Jeden z kluczy do problemu Niestety zatrzymanie aplikacji ma bezpośredni związek z faktem, że zwykle pojawia się zarówno na nowych, jak i starych Androidach, to znaczy nie ma wiele wspólnego z tym, czy telefon komórkowy jest z niższej, czy wyższej półki -end, więc w zasadzie dotyczy to prawie wszystkich użytkowników.

W każdym razie jest to dość irytująca wiadomość, która tylko to potwierdza działanie, które zamierzaliśmy wykonać, nie będziemy w stanie go wykonać.

Dlaczego aplikacje zatrzymują się na Androidzie?

W dziedzinie informatyki lub w przypadku tego, z czym mamy do czynienia jako system operacyjny, istnieje rozróżnienie gdy wystąpi jakiś błąd nieoczekiwany jest komunikat „niestety aplikacja się zatrzymała”.

Dzieje się tak, gdy system operacyjny otrzymuje instalację aplikacji i tak jest Nie jest dobrze ustrukturyzowany lub brakuje jakiegoś pliku lub nie działa, lub po prostu nie jest poprawnie zainstalowany, system operacyjny, w tym przypadku Android, odbiera go jako uszkodzony plik i wtedy zaczynają się problemy z telefonem komórkowym. W wielu przypadkach Android próbował chronić swoje aplikacje, a tym samym telefon komórkowy.

Oprócz tego musisz wziąć pod uwagę, że ten komunikat Niestety aplikacja została zatrzymana może mieć wpływ w zasadzie na każdą aplikację, więc zawsze tam jest, utajony. Cóż, z tych początkowych elementów, które wskazaliśmy, chcielibyśmy w ten sam sposób podkreślić, że na szczęście istnieją pewne rozwiązania, które możemy rozważyć w takich przypadkach.

Jedna z dobrych wiadomości związanych z usunięciem wiadomości Niestety aplikacja się zatrzymała, ma to bezpośredni związek z tym nie będzie nam potrzebne rootowanie smartfona, co zaoszczędzi nam trochę problemów. Rzeczywiście, musisz wiedzieć, że kiedy zrootujemy telefon komórkowy, możemy stracić gwarancję, dlatego ważne jest, aby nie dać się nabrać na to rozwiązanie.

Usuń wiadomość niestety aplikacja się zatrzymała

Aby usunąć wiadomość Niestety aplikacja się zatrzymała, najpierw musimy przejść do Ustawienia smartfona, a następnie przenosimy się, aż dojdziemy do Administratora aplikacji. Następnie przechodzimy do opcji Wszystkie, a następnie usuwamy aplikację, która spowodowała komunikat Niestety aplikacja się zatrzymała. Usuwamy również Twoje dane i pamięć podręczną.

Jeśli nadal występują te same problemy, musisz wiedzieć, że alternatywne rozwiązanie do naprawy Niestety aplikacja się zatrzymała, ma to związek z wyjąć baterię z urządzenia, o ile jest wyjmowana. Prawda jest taka, że ​​niektóre telefony komórkowe nadal mają wymienne baterie i można być pewnym uzyskania w ten sposób bardzo dobrych wyników.

napraw błąd aplikacji

Biorąc pod uwagę, że problem nadal dotyczy twojego smartfona, kolejne rozwiązanie, które zamierzamy zaproponować, dotyczy bezpośrednio przywróć urządzenie do ustawień fabrycznych, coś nieco bardziej złożonego, ale oczywiscie konieczne. W tym celu przechodzimy do Ustawień, Kopii zapasowej, Resetowania, Przywracania danych fabrycznych, a następnie proces rozpocznie się automatycznie.

Zwykle komunikat Niestety aplikacja została zatrzymana powinien już zniknąć swojego smartfona całkowicie, a to pozwoliłoby ci nadal z niego korzystać, wiedząc, że nie będziesz już mieć problemów.

W przypadku jakichkolwiek innych pytań na ten temat wystarczy, że skontaktujesz się z nami, abyśmy oczywiście mogli Ci pomóc.

Czy udało Ci się usunąć komunikat „Niestety, aplikacja się zatrzymała” ze swojego telefonu komórkowego?

dołącz do naszego kanału telegram