Skip to content

Poprawka: „Niestety aplikacja się zatrzymała” na Androidzie

25 de czerwiec de 2023

Jeśli masz urządzenie mobilne z Androidem, zwłaszcza jeśli jest to urządzenie z Androidem, które było już używane od lat, jest całkiem prawdopodobne, że w pewnym momencie znaleziono z klasyczną wiadomością „Niestety aplikacja się zatrzymała”.

Jest to szczególnie irytująca wiadomość, ponieważ oznacza to nie będziemy w stanie kontynuować działanie, którego chcieliśmy, coś, co zawsze będzie bezużyteczne.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o tym komunikacie „Niestety, aplikacja się zatrzymała” jest to, że może on w zasadzie wpłynąć na którąś z aplikacji które zainstalowaliśmy na naszym smartfonie.

Wychodząc od tego, nie możemy też w żaden sposób stracić z oczu tego to niedogodność z którymi możemy walczyć odpowiednimi narzędziami.

Komunikat „Niestety aplikacja się zatrzymała” może mieć wpływ praktycznie dowolnej z naszych aplikacjitakich jak Facebook, WhatsApp, Instagram, Snapchat, bez różnic między nimi.

Dlatego rozumiemy, że wielu z tych, którzy regularnie czytają nasze artykuły, będą zainteresowani w możliwość wygnania na zawsze komunikatu „Niestety aplikacja się zatrzymała”.

Usuwanie aplikacji Niestety aplikacja została zatrzymana

Teraz, w ten sam sposób, musimy to wyjaśnić dla usuń wiadomość Niestety aplikacja się zatrzymała, nie będzie konieczne rootowanie naszego urządzenia mobilnego z Androidem.

To ciekawy przypadek Chodzi o to, że chociaż komunikat zwykle pojawia się na starszych komputerach, nie stracimy gwarancji, rootując je, a tym bardziej, więc śmiało.

Ok, zacznijmy od pierwsza metoda co jest w zasadzie najłatwiejsze do usunięcia Niestety aplikacja się zatrzymała.

O tym musimy powiedzieć, że będziemy musieli udać się do ustawienia urządzeniaa następnie w dół, aż dojdziemy do Menedżera aplikacji, przechodzimy do Wszystkie, a następnie usuwamy aplikację, która sprawiała nam problemy, nie zapomnij również wyczyścić danych i pamięci podręcznej.

Jeśli to nie zadziała, możemy spróbować szczęścia z nieco mocniejszym trikiem na usunięcie komunikatu Niestety aplikacja się zatrzymała, co wiąże się w pierwszej kolejności z wyjęciem baterii z urządzenia.

To znaczy, gdy go usuniemy, odczekamy kilka sekund, włożymy go z powrotem, a potem będziemy mogli spróbować użyj tej aplikacji ponownie.

Zakładając, że żadna z powyższych metod nie okazała się skuteczna, wciąż mamy jedną. ostatnie rozwiązanie które powinniśmy wziąć pod uwagę, i to oczywiście jest bardziej nagłe niż dwa wymienione powyżej.

Przerażający twardy reset, co mogę zrobić, aby uniknąć utraty informacji?

W tym konkretnym przypadku chodzi przede wszystkim o przywrócenie ustawień fabrycznych urządzenia, coś, co powinniśmy robić raz w roku, ale wielu stara się tego unikać rózne powody.

Niezależnie od tego, czy masz dużo informacji, plików, dokumentów lub ważne liczby o pracy, biznesie lub przyjaciołach na Twoim urządzeniu lub po prostu masz zdjęcia, wiadomości, statusy, notatki, filmy, aplikacje i inne rzeczy, których nie chcesz stracić.

proces przywracania danych fabrycznych

W tym celu przechodzimy do Ustawień, Kopii zapasowej, Resetowania, Przywracania danych fabrycznych, a następnie do procesu automatyczniechociaż zawsze zalecamy wcześniejsze wykonanie kopii zapasowej danych.

Wielu ludzi boją się zresetować swoje urządzenie dla informacji, które mogą stracić, ale jeśli konieczne jest ponowne uruchomienie urządzenia, ponieważ nie ma innego rozwiązania, nie martw się, że możesz wykonać kopię zapasową dowolnego pliku, który masz w telefonie, a tym samym bezpiecznie wykonać twardy reset.

Zakładając, że skończyłeś z tą sztuczką, po zresetowaniu komputera będziesz musiał wrócić do pobierz wszystkie aplikacje, wśród nich oczywiście przyczyna problemu.

Po wykonaniu wszystkich kroków, nawet jeśli ponownie pobierzesz aplikację, w której wystąpił problem, powinien przestań wyświetlać komunikat „niestety aplikacja się zatrzymała”, jeśli problem będzie się powtarzał, możesz wypróbować inne kroki, które zostawiliśmy, a jeśli to nie zadziała, możesz poszukać alternatywy dla danej aplikacji.

Dzięki tym sztuczkom, których nauczyliśmy, nie powinieneś tego robić żadnych niedogodności w sprawie usunięcia wiadomości Niestety, aplikacja została zatrzymana, chociaż oczywiście zawsze istnieje nasza sekcja wiadomości, dzięki czemu możesz się z nią skontaktować i powiedzieć nam o wszelkich wątpliwościach, które mogą się pojawić.

Czy udało Ci się usunąć komunikat „niestety aplikacja się zatrzymała” ze swojego telefonu komórkowego?

dołącz do naszego kanału telegram