Skip to content

Rozwiązanie: Błąd „Karta SIM pochodzi z nieznanego źródła” — mój telefon komórkowy nie rozpoznaje karty SIM

19 de luty de 2023

Chociaż terminale mobilne z systemem operacyjnym Android zwykle działają dobrze w większości przypadków, zdarza się, że w w niektórych krajach ich koszty są zbyt wysokie dla użytkownikówiz tego powodu korzystają z zagranicznych wyjazdów, by kupować urządzenia w miejscach takich jak Stany Zjednoczone, gdzie są tańsze.

Po powrocie do domu użytkownicy ci muszą zainstalować własną kartę SIM. Jednakże, mogą pojawić się nieoczekiwane problemyktórych chcemy nauczyć Cię unikać, gdy tylko jest to możliwe.

Jak naprawić błąd nieprawidłowej karty SIM lub nieznanego pochodzenia

Rzeczywiście, otrzymaliśmy dużą liczbę zapytań od czytelników MiraCómoHacelo, którzy to wskazywali pojawia się bardzo szczególny komunikat w momencie instalacji lub umieszczania karty SIM, który mówi: „Telefon nie mógł zostać aktywowany. Karta SIM pochodzi z nieznanego źródła”.

Rzeczywiście, problem polega na tym, że jeśli nie rozwiążemy tego problemu, urządzenie mobilne nie tylko nie będzie powiązane z żadnym konkretnym numerem, ale będzie Nie będziemy też mogli na nim korzystać z danych mobilnych.

Co do reszty i zanim przejdziemy do wszystkich szczegółów na ten temat, musimy to wyjaśnić użytkowników, których dotyczy ten problem są to zwłaszcza ci, którzy kupili telefon od Verizon, jednej z głównych firm w Stanach Zjednoczonych w tym segmencie.

Problem pojawia się, gdy po powrocie do kraju umieszczają tzw SIM od operatora sieci komórkowej. Urządzenie go nie rozpoznaje, przez co dany terminal jest praktycznie całkowicie bezużyteczny.

Mój telefon komórkowy nie rozpoznaje karty SIM

Zwykle nasze urządzenia mobilne mają być podłączone do międzynarodowej sieci przestań rozpoznawać kartę sim z którymi łączymy się w naszym kraju, sprawia nam to kilka problemów ponieważ zostajemy bez możliwości komunikowania się z osobami, które są dla nas ważne zarówno w sensie zawodowym, jak i osobistym.

Ale to już nie jest takie poważne Istnieje kilka alternatyw rozwiązania tego typu problemu.Chociaż jest to bardzo irytująca sytuacja, to wielka ulga wiedzieć, że jest to błąd, który ma rozwiązanie i że nie jest to bardzo skomplikowane rozwiązanie.

Dlatego tutaj w MiraCómoHacerlo ty przynosimy skuteczne rozwiązanie do tego małego problemu i kilka sztuczek, które pomogą Ci rozwiązać błąd bardzo łatwo i bez wydawania pieniędzy, które są dla Ciebie najlepsze.

Istotne jest również, abyś to wiedział jeśli problem będzie się powtarzał Najlepiej skonsultować się z profesjonalistą, ponieważ czasami problem nie dotyczy sieci komórkowej, ale urządzenia i musimy udać się do eksperta, abyśmy mogli ponownie korzystać z danych mobilnych lub aby nasze urządzenie ponownie miało sieć w Twoim kraju.

Ważne jest, abyś postępował zgodnie ze wszystkimi sztuczkami, które ci dajemy, i przeczytałeś wszystko bardzo dobrze, abyś mógł podać rozwiązanie, które nie rozpoznaje karty SIM urządzenia i że Zatrzymaj wyświetlanie tych irytujących wiadomości których wielu z nas nienawidzi, jak „Nierozpoznana karta SIM” lub „Nieznana karta SIM”.

Mamy nadzieję, że nasze sztuczki pomogą Ci rozwiązać problem i w ten sposób uwolnić się od tego wielkiego niepokoju.

Karta sim nokii otwarta

Naprawiono problem z kartą SIM nieznanego pochodzenia

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć, jeśli ta niedogodność Ci się przydarzyła, jest to jest to powszechny problem, który ma rozwiązanie, i że jest to bardziej powszechne, niż mogłoby się wydawać większości. Rzeczywiście, komunikat pojawia się, ponieważ telefon wykrył, że została włożona karta SIM inna niż oryginalna, fabryczna.

W każdym razie najszybszym rozwiązaniem, jakie możemy wziąć pod uwagę, jest odblokować urządzenieponieważ dzięki temu jest kompatybilny z każdą kartą SIM, którą instalujemy lub umieszczamy.

Niektóre z głównych wątpliwości użytkowników, które staraliśmy się wyjaśnić krok po kroku mieć do czynienia z następującymi sprawami: źródło karty sim nieznane źródło karty sim nieznane źródło karty sim s3 nieznane źródło karty sim nieznane verizon.

Mój telefon mówi karta sim jest nieznanego pochodzeniamój telefon mówi, że moja karta SIM jest nieznanego pochodzenia, nie można aktywować telefonu, karta SIM jest nieznanego pochodzenia lub co mogę zrobić, jeśli mój telefon komórkowy oznaczy kartę SIM nieznanego pochodzenia.

Jeśli masz inne pytania na ten temat, nie wahaj się powiedzieć nam, jakie są Twoje obawy. Czy udało Ci się rozwiązać problem? Karta SIM w Twoim telefonie jest nieznanego pochodzenia?

dołącz do naszego kanału telegram