Skip to content

Porady i wskazówki, jak szybko ulepszyć Clash Royale

26 de luty de 2021

Jeśli lubisz rywalizować w grach wideo, które lubisz, prawdopodobnie widziałeś różnego rodzaju przewodniki, oglądałeś filmy profesjonalistów, a nawet oglądałeś najlepsze strategie online, aby je ulepszyć.

To dobrze, konkurencyjny aspekt pliku gra wideo To zdrowe, jeśli rywalizujesz z szacunkiem i możesz czerpać z tego wiele radości.

W rzeczywistości dzisiaj aspekt rywalizacji każdej gry wideo jest wysoko ceniony, ponieważ wraz z pojawieniem się sceny rywalizacji różnych gier wideo na profesjonalnym poziomie poprzez e-sport, wielu graczy jest postrzeganych jako sportowcy i profesjonaliści z różnych poziomy, często niezależnie od wieku i stylu życia.

W rzeczywistości możemy zobaczyć, jak konkurencyjność w grze wideo ją pielęgnuje i niejednokrotnie odróżnia ją od wielu innych tytułów. Biorąc to pod uwagę, wiele gier wideo zostało opracowanych z myślą o absolutnie konkurencyjnym aspekcie, w którym gra jako taka jest całkowicie przeciwko innym graczom, aby wpłynąć na ekosystem w grze.

Można to zobaczyć w różnych aktualnych grach wideo, takich jak tytuły takie jak League of Leghends, Dota 2, Smite, Counter Strike, Hearthstone i wiele innych. Ale jeśli wyskoczy z tych wszystkich tytułów, znajdzie Clash Royale, gra stworzona przez Supercell i stworzona w całości na urządzenia mobilne, takie jak tablety i telefony komórkowe, a nawet na PC.

Będąc grą mobilną, aspekt rywalizacji Clash Royale Często jest to pomijane, ale łatwo jest zakochać się w grze i chcieć być najlepszym spośród tysięcy graczy. A jeśli chcesz ulepszyć swoją grę, wspiąć się na piasek, swoje strategie lub może podejść do gry w inny sposób, możesz śledzić to, co powiemy Ci dalej.

Listy

Kluczem do tego, jak możesz grać w Clash Royale, są karty, ponieważ im więcej masz kart, tym więcej masz różnorodności i im wyższe masz, tym lepiej możesz grać. Jeśli przejdziesz bardzo szybko z Piaski, zdasz sobie sprawę, że są gracze o znacznie wyższych kartach niż ty, jeśli chodzi o poziomy, i może to być poważny problem.

Chodzi o to, że możesz podejmij grę spokojnie, ponieważ jeśli chcesz być lepszy, chociaż strategia będzie odgrywać kluczową rolę w twoich wynikach; bez odpowiednich kart nigdzie nie dojdziesz. Powinieneś nie spieszyć się, podbijając karty, które uważasz za niezbędne dla twojej talii, co jest również niezwykle ważną częścią gry.

Idea stojąca za drewniany młotek (w pierwszej instancji lub Arenas) ma być w stanie użyć doskonałej talii, w której twoje karty najwyższego poziomu są i mogą mieć synergia. Często łatwiej to powiedzieć niż zrobić, ponieważ bez niezbędnej wiedzy można poczuć się nieco zagubionym wśród wszystkich dostępnych talii.

Kluczem jest wiedzieć, jaka jest obecna meta (najlepsze strategie i karty) i jakie talie można w niej grać cel. Możesz zainspirować się tym, co robią twoi przeciwnicy, wykazać się kreatywnością lub poszukać stron internetowych, takich jak Deckshop.pro, na których można znaleźć wiele informacji dotyczących dobrego montażu talii.

Clash Royale Cube Attack

Strategia

Twoja strategia w czasie gry jest podzielona na dwie części: czym one są Twoje warunki lub karty do zwycięstwa i jakie są przeciwnik. Przez cały czas musisz mieć pewność, że musisz uniemożliwić przeciwnikowi zwycięstwo i mieć moc przeniesienia warunków zwycięstwa do wieży króla.

Aby to zrobić, musisz spokojnie rozegrać pierwsze sekundy gry, sprawdzając, jakie karty i jaka strategia kryje się za talią przeciwnika. Po rozszyfrowaniu tego musisz zagrać te karty przeciwdziałać Twój przeciwnik wygrywa w tym samym czasie. Zachowanie wszystkich tych informacji podczas gry może być nieco trudne, ale możesz to zrobić w praktyce.