Skip to content

Jakie są najlepsze talie do gry „Clash Royale” i mogą wygrać do 5000 pucharów? Jakie są najlepsze talie do gry „Clash Royale” i być w stanie zdobyć do 5000 pucharów?

27 de wrzesień de 2021

Chcesz wiedzieć, jakie są? najlepsze talie w grze Clash Royale i być w stanie zdobyć do 5000 pucharów? Cóż, pokażemy Ci najlepsze decki do Clash Royale.

O Clash Royale

Clash Royale stało się jedną z najbardziej konkurencyjnych gier ze wszystkich. Dlatego to nie przypadek, że rozpoczął mistrzostwa świata. Tak więc, abyś mógł rozpocząć rok w najlepszy sposób, chcieliśmy Ci przynieść 10 najlepszych talii gry Clash Royale na ten rok.

Jest to seria talii, które zostały opracowane, aby stawić czoła głównym bitwom turniejów.

Jeśli nadal nie masz zdefiniowanej talii, tutaj Zobaczysz różne rodzaje talii, którymi można grać na różne sposoby.

Najlepsze talie gry Clash Royale

Oto zaktualizowany wybór talii, z najnowszym celem tegorocznej gry, nową dekadą 21.

  • Młotek Uzdrowiciela Wojownika z Goblinem Olbrzymem

Istnienie jedna z najmocniejszych talii sezonu 6, połączenie Uzdrowiciela Wojownika z Olbrzymim Goblinem to takie, które ma dużą przewagę nad rywalem. W tym przypadku uzdrowiciel wojownika stoi za goblinem, który go leczy.

Jeśli jakiś wróg chce Wyeliminuj kombinację ataku, uzdrowiciel wojownika będzie cię leczył. Pamiętaj, że możesz także bronić się za pomocą Shock i Fireball, do tej kombinacji możesz dodać Nocną Wiedźmę.

  • Młotek do kuszy z miotaczem ognia

Ta talia jest szybka i ma Kusza jako karta niezbędna do wygranej, pozostałe karty służą do obrony Kuszy.

Ogólnie Kusza idzie na bok mostu, aby zniszczyć wieżę rywala, wyrzutnia ognia jest niezbędna, ponieważ jej obrażenia obszarowe powalą wszelkiego rodzaju karty, które chcą wyeliminować kuszę.

  • Klasyczny pokład cmentarny

Wśród najlepszych na 2021 rok, z cmentarzem i trucizną tworzą śmiertelną kombinację zburzyć wieże. Musisz być czujny, ponieważ jest to jedyna kombinacja do ataku.

Swoją nazwę zawdzięcza połączenie Lava Hound i Bombastic GlobeChociaż ostatnio dokonali zmiany balansu w Lava Hound, ta kombinacja nadal działa.

najlepsze talie, aby osiągnąć 5ooo pucharów w crash royale

  • Mallet of Pekka z Battle Ram

Bitwa Pekka-Ram była jedną z najsilniejszych talii zeszłego roku, pamiętaj, że możesz bronić się Magiem Elektrycznym, Szokem, Sługami lub samą Trucizną.

  • Klasyczny pokład Hog Rider

Wszystkie jego karty są defensywne (z wyjątkiem Hog Rider). Ponadto talia szybko się zmienia, więc zawsze będziesz mieć eliksir do przywołania kart i będziesz mógł się bronić.

Z Lodowy Golem, Szkielety, Lodowy Duch i Trunk sprawisz, że wszystkie karty będą się odbijać i skupiać na czymkolwiek innym niż twoja wieża.

  • Golem Mallet z Nocną Wiedźmą

ten Golem, to jedna z najsilniejszych kart. Drwal i trucizna znacznie wzmocnią twój atak, ta talia jest powolna.

Możesz bronić się praktycznie wszystkim, dzięki Trucizna, Tornado i Barbarzyńca zapewniają, że żadna horda nie dotrze do Twojej wieży (powietrze lub ląd). Z Drwalem, Nocną Wiedźmą i Małym Smokiem możesz zająć się kartami, które mają trochę więcej życia.

Szlachetny olbrzym to jedna z najsilniejszych kart w Clash Royale w 2021 roku. Choć może się na to nie wydawać, jest to dość pasywna talia, więc będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość.

Możesz towarzyszyć królowi gigantów z Baby Dragon, Electric Wizard lub Mega Minion bronić go, gdy topi wieżę wroga.

Zaprojektowany dla tych, którzy tak myślą poza tym obrona jest najlepszym atakiem to szybki deck rowerowy.

  • Młotek Olbrzyma z muszkieterem

Połączenie, które pozostaje silniejsze niż kiedykolwiek w Clash Royale 2021.

Dzięki temu wieża wroga będzie atakować Olbrzyma, podczas gdy Muszkieter zabierze życie, Mini-Pekka to także jedna z defensywnych kart w talii.

Wiemy, że niektóre z wymienionych przez nas kart nie są łatwe do zdobycia, Te kombinacje są najlepszymi taliami do osiągnięcia 5000 pucharów w grze Clash Royale.

dołącz do naszego kanału telegram